Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Salaj
Localitate:Zalau
Scoala:Scoala Gimnaziala M.Eminescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BRISC MARIAI FEHorvath Rodica
CRISAN MAIAI FEHorvath Rodica
IACOB MARIA TEODORAI FEHorvath Rodica
MARIAN SOFIAI FEHorvath Rodica
ONACA TUDOR IULIANI FEHorvath Rodica
BARBUR TUDORI GEBodis Magdalena
GAVRILUT ANDREII GEBodis Magdalena
HATEGAN ALEXANDRAI GEBodis Magdalena
IRIMIEA MARIAI GEBodis Magdalena
SABAU TUDORI GEBodis Magdalena
SERBAN MAIAI GEBodis Magdalena
TEGZES CAMILI GEBodis Magdalena
CIGARAN MATEI EDUARD II AEArdelean Laura
CIMPOIES SARA DANIELA II AEArdelean Laura
MITRASCA MARC PATRIC II AEArdelean Laura
PATAKI DENES OVIDIUII AEArdelean Laura
BUCIU BOGDANIII AEBogdan Aurica
CIMPOIES MARIA IULIAIII AEBogdan Aurica
CRISAN ALEXANDRAIII AEBogdan Aurica
LAZEA TUDOR MATEIIII AEBogdan Aurica
MAGYAR GEORGEIII AEBogdan Aurica
SZABO LUSIAIII AEBogdan Aurica
Goron MarioIII BEPop Emilia
Ilut DenisaIII BEPop Emilia
STRAVA NAOMIIII EEElekes Erika
BUT ANDREI IONUTIII FECulcear Floare
CRISAN NIKITA ALEXANDRAIII FECulcear Floare
DRAJAN DIANA MARIAIII FECulcear Floare
LUPU CRISTINAIII FECulcear Floare
PODAR IULIAIV BECraciunas Corina
Ardai KrisztianIV DEFazakas Csilla
Pop SofiaPregatitoare EEGombos Melinda
Werner MariePregatitoare EEGombos Melinda
Cerba Roxana - AlessiaPregatitoare FECighi Floare
Moldoveanu Bianca - DanielaPregatitoare FECighi Floare
BOLGAR PATRICIAI GIBodis Magdalena
PRUNEA BIANCAI GIBodis Magdalena
MOLDOVAN CRISTIANA ELISSAIII EIElekes Erika
BOGDAN GEORGEI FIHorvath Rodica
DOMOCOS ALEXI FIHorvath Rodica
DUCA DIANAI FIHorvath Rodica
FEIER DRAGOSI FIHorvath Rodica
LAPADAT MARIA DIANAI FIHorvath Rodica
LAPUSTE DIANA MARIAI FIHorvath Rodica
POP DAMARISI FIHorvath Rodica
SABOU TUDORI FIHorvath Rodica
UNGUR ANISIAI FIHorvath Rodica
BUCIUMAN LUCAI GIBodis Magdalena
VERES STEFAN ANDREIII AIArdelean Laura
Criste TudorII BIBejan Sorina
HULUGEAN MARIO IOANII FITaut Anca
MIHUT MIHAIII FITaut Anca
SAMSODAN MARIAII FITaut Anca
SILAGHI MAIA PAULAII FITaut Anca
POP MARIETAIII FICulcear Floare
Sabou RalucaIV AIFarcas Cosmina
FLONTA OANAIII EIIElekes Erika
ALEXA CARLAI FIIHorvath Rodica
CRECAN STEFANI FIIHorvath Rodica
LAZAR RARESI FIIHorvath Rodica
MOIGRADAN EMIMAI FIIHorvath Rodica
MURESAN ALEXIAI FIIHorvath Rodica
VESCAN LUCAI FIIHorvath Rodica
LEUCA ANAI GIIBodis Magdalena
SUTEU OANAIII EIIElekes Erika
CHIS DAVIDIII FIICulcear Floare
STRAMBU ROMULUS STEFANIII FIICulcear Floare
Cheta AlisiaPregatitoare EIIGombos Melinda
Nagy EduardPregatitoare EIIGombos Melinda
MAIOR FERENCI GIIBodis Magdalena
PARJEA DAN CATALINII AIIArdelean Laura
Stirb OanaII BIIBejan Sorina
Ghiurutan PatriciaIII BIIPop Emilia
BREDA CYNTHIA IRINGOIII EIIElekes Erika
POP FLAVIU ANTONIOIII EIIElekes Erika
TRIPON JESSICA MARIAIII EIIElekes Erika
Farcas AlexandruPregatitoare FIICighi Floare
DOROTEAN ANDREII FIIIHorvath Rodica
LUCACIU LUCA VLADI FIIIHorvath Rodica
FARCAS DAVID I GIIIBodis Magdalena
VARGA SARAI GIIIBodis Magdalena
MOCAN IOANA TEODORA II AIIIArdelean Laura
Budai IuliaII BIIIBejan Sorina
BRISC NICOLAE MATEIII FIIITaut Anca
ILIES IRINAIII AIIIBogdan Aurica
AIOANEI MALINA ANDREEAIII FIIICulcear Floare
MOIGRADAN ACSAIII FIIICulcear Floare
DIRJAN CRISTIANI FIIIHorvath Rodica
BARBUR CATINCAIII AIIIBogdan Aurica
Borbe DavidPregatitoare EIIIGombos Melinda
Ilies DanielPregatitoare EIIIGombos Melinda
Pop AndreeaPregatitoare EIIIGombos Melinda
BURDEA ADNANAI FIIIHorvath Rodica
EMBER STEFANI FIIIHorvath Rodica
Labo RaresII BIIIBejan Sorina
Dabicanu IarinaPregatitoare FIIICighi Floare
Oros MihaiPregatitoare FIIICighi Floare
TIRLEA RAZVANI FMHorvath Rodica
TALOS ANTONIAI GMBodis Magdalena
LEMENI MARA RUXANDRA II AMArdelean Laura
Craciun CorinaII BMBejan Sorina
Domuta AlexandruII BMBejan Sorina
Sava ErikII BMBejan Sorina
BICA RARESIII FMCulcear Floare
Boda DanielIV DMFazakas Csilla

Inapoi la centrele de concurs