Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Rosiorii de Vede
Scoala: Scoala Gimnaziala MIHAI EMINESCU
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BIBILOIU ANDREII BESCARLAT LILIANA
BRABETE ALEXIAI BESCARLAT LILIANA
IORDACHE SOFIAI BESCARLAT LILIANA
OPREA ALESIAI CEBOLDEA VALERICA si BARA SANDICA
STANCIU SARAI CEBOLDEA VALERICA si BARA SANDICA
NICULCEA EVAII AEPOPESCU STEFANIA
NICULESCU GILDAII AEPOPESCU STEFANIA
VISAN ALEXANDRUII AEPOPESCU STEFANIA
BEGA DENISAII CEVOICULEANU MIRELA
BIOLAN ADRIANII CEVOICULEANU MIRELA
GHEORGHE COSTINELAII CEVOICULEANU MIRELA
NEDELCU ADINAII CEVOICULEANU MIRELA
SANDA DRAGOSII CEVOICULEANU MIRELA
ROSU RADUIV AEGHEORGHE DELIA
BOGDAN BIANCAPregatitoare AERADITA CRISTINA
CIOPLEA MIHNEA CIPRIANPregatitoare AERADITA CRISTINA
DINITA MARINEL AUGUSTINPregatitoare AERADITA CRISTINA
EREMIA ANDREIPregatitoare AERADITA CRISTINA
GANCEA ELENA MIRUNAPregatitoare AERADITA CRISTINA
LAZAR STEFAN ALEXANDRUPregatitoare AERADITA CRISTINA
LONCEA IOANAPregatitoare AERADITA CRISTINA
MITROI AMALIAPregatitoare AERADITA CRISTINA
MOLDOVEANU CATALINAPregatitoare AERADITA CRISTINA
NICULCEA EMA TEODORAPregatitoare AERADITA CRISTINA
PADURARU DARIAPregatitoare AERADITA CRISTINA
STANCIU ANDREIPregatitoare AERADITA CRISTINA
SULEA SEBASTIAN IULIANPregatitoare AERADITA CRISTINA
TANASE ARIANAPregatitoare AERADITA CRISTINA
TEACA IRINAPregatitoare AERADITA CRISTINA
VALCEANU BIANCAPregatitoare AERADITA CRISTINA
BARBU GEORGIANAPregatitoare BECALCAIEA RALUCA MARIANA
BOLTASU ANDREEAPregatitoare BECALCAIEA RALUCA MARIANA
CONSTANTINESCU DARIAPregatitoare BECALCAIEA RALUCA MARIANA
DOGARU ALESSIAPregatitoare BECALCAIEA RALUCA MARIANA
MIHAI TEODORAPregatitoare BECALCAIEA RALUCA MARIANA
TURUICA LUCIAPregatitoare BECALCAIEA RALUCA MARIANA
UDREA ANDREEAPregatitoare BECALCAIEA RALUCA MARIANA
VENCU MARIAPregatitoare BECALCAIEA RALUCA MARIANA
NICULESCU GILDAII AIPOPESCU STEFANIA
LINTA LUCAII CIVOICULEANU MIRELA
LETCANU LAURAI CIBOLDEA VALERICA si BARA SANDICA
ENACHE ERICII AIPOPESCU STEFANIA
BALTATEANU ELENAII CIVOICULEANU MIRELA
BUCUR MARIAPregatitoare AIRADITA CRISTINA
TUCMEANU DAVIDI CIIBOLDEA VALERICA si BARA SANDICA
GHINDA ALEXANDRAIII CIIDUTA FLORINA
TOMA ELENA IRINAPregatitoare AIIRADITA CRISTINA
FLOREA COSMINII AIIPOPESCU STEFANIA
BALTATEANU MARIAII AIIPOPESCU STEFANIA
PAUNA TUDORII AIIPOPESCU STEFANIA
STOICA GABRIELAII AIIPOPESCU STEFANIA
BOBEICA ARIANAII CIIVOICULEANU MIRELA
NEDELEA CRINA IZABELAPregatitoare AIIRADITA CRISTINA
DRAGOMIR ANDRA DENISAPregatitoare AIIIRADITA CRISTINA
DIACONU DANIELAIII CIIIDUTA FLORINA
UDEANU DENISPregatitoare AIIIRADITA CRISTINA
DRAGOI CAMELIAII CIIIVOICULEANU MIRELA
PIRJOL DELIAIII CIIIDUTA FLORINA
CIUREA CRISTIANII AMPOPESCU STEFANIA
IANCU ALEXIAII AMPOPESCU STEFANIA
MIHAILA MARAII AMPOPESCU STEFANIA
SCARLATESCU RAZVANII AMPOPESCU STEFANIA
TUMBEA DENISII AMPOPESCU STEFANIA
BIOLAN BIANCAPregatitoare AMRADITA CRISTINA
CERCELOIU RADUPregatitoare AMRADITA CRISTINA
GAVRILA DENISPregatitoare BMCALCAIEA RALUCA MARIANA
IONESCU MARIAPregatitoare BMCALCAIEA RALUCA MARIANA
SULU DENISAPregatitoare BMCALCAIEA RALUCA MARIANA
VIRBAN MARIOPregatitoare BMCALCAIEA RALUCA MARIANA
VLADESCU ELISAPregatitoare BMCALCAIEA RALUCA MARIANA

Inapoi la centrele de concurs