Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Videle
Scoala:Scoala nr 2
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Clantau Ioana-BrianaI A100Andrei Emilia
Iancu Matei-MihaiI A100Andrei Emilia
Letu Gabriel-VasileI A100Andrei Emilia
Paraschiv Nicol-CarinaI A100Andrei Emilia
Serban Robert-AndreiI A100Andrei Emilia
Tabara Bianca-TeodoraI A100Andrei Emilia
Vacaru Andrei-GabrielI A100Andrei Emilia
Vasile Medeea-ElenaI A100Andrei Emilia
Cercel Larisa-GabrielaI A98Andrei Emilia
Niculae-Ilie Alexandra-AnamariaI A96Andrei Emilia
Ciupageanu Ciprian-AndreiI A95Andrei Emilia
Cercel Roberta-AnamariaI A93Andrei Emilia
Vasile Silviu-AlbertI A90Andrei Emilia
Bobu Alexandru-FlorentinI A85Andrei Emilia
Ungureanu Costin-AlexandruI A85Andrei Emilia
Carstica Ionela I B100Pirnac Mariana
Ciocanel MihaelaI B100Pirnac Mariana
Craciun CatalinI B100Pirnac Mariana
Grosu-Morcov LucaI B100Pirnac Mariana
Iuga DianaI B100Pirnac Mariana
Iuja AndreiI B100Pirnac Mariana
Joitoiu AlexiaI B100Pirnac Mariana
Marginica MarioI B100Pirnac Mariana
Paraschiv RianaI B100Pirnac Mariana
Serban RobertI B100Pirnac Mariana
Toma ElenaI B100Pirnac Mariana
Vasile AlexandruI B100Pirnac Mariana
Petre IonutI B90Pirnac Mariana
Bercea AdrianaI B80Pirnac Mariana
NASSAR ATTA ATTIA ADAMII A100BASCOVEANU ELENA
PARASCHIV MAXIMILIAN-MARIOII A100BASCOVEANU ELENA
BORNEA LARISA-IOANAII A95BASCOVEANU ELENA
COSTACHE DENISA-ANDREEAII A95BASCOVEANU ELENA
CRACIUN DARIUS-IULIANII A95BASCOVEANU ELENA
VASILESCU ANDREEA-GINAII A95BASCOVEANU ELENA
PURCEA GINEL-VIORELII A90BASCOVEANU ELENA
CAMENTU COSTI-EDUARDII A85BASCOVEANU ELENA
BENEA PAUL-RAZVANII A80BASCOVEANU ELENA
MILITARU GEORGE-CONSTANTINII A80BASCOVEANU ELENA
TANASE SLAVCHOII A80BASCOVEANU ELENA
TOADER STEFAN-CATALINII A75BASCOVEANU ELENA
VLADA SEBASTIAN-FLORENTINII A75BASCOVEANU ELENA
GROSU STEFANIA-ALEXANDRAII A70BASCOVEANU ELENA
LILA ROBERT-CRISTIANII A70BASCOVEANU ELENA
MOAGHEN GABRIEL-ROBERTOII A70BASCOVEANU ELENA
ONCIOIU ALEXANDRAII A65BASCOVEANU ELENA
PITIGOI VASILEII A65BASCOVEANU ELENA
VERZIU MIHAELA-NICOLETAII A65BASCOVEANU ELENA
BANICA BOGDAN-ALINII A60BASCOVEANU ELENA
PREDUS EDUARD-EMANUEL-CRISTIANII A60BASCOVEANU ELENA
VELEA ANDREI-ALEXANDRUII A60BASCOVEANU ELENA
Badea DorianII B100Vintila Florina
Badea LucaII B100Vintila Florina
Brebenel BiancaII B100Vintila Florina
Curca RuxandraII B100Vintila Florina
Dogaru SaraII B100Vintila Florina
Mocanu DariaII B100Vintila Florina
Verziu RalucaII B100Vintila Florina
Voinea AndreeaII B100Vintila Florina
Ciocanel AnaII B90Vintila Florina
Gogan BogdanII B90Vintila Florina
Bercea ArinaII B80Vintila Florina
Neagoe MihaiII B80Vintila Florina
Tanase EduardII B75Vintila Florina
Benea CatalinII B70Vintila Florina
Dumitru Carina MariaIII A100Miu Simona
Edu Radu StefanIII A100Miu Simona
Enache Sara MariaIII A100Miu Simona
Manole AlexiaIII A100Miu Simona
Militaru Melissa MariaIII A100Miu Simona
Olteanu Daria AlexandraIII A100Miu Simona
Popescu Alexandru DavidIII A100Miu Simona
Voiculet Maria DianaIII A100Miu Simona
Voivozeanu Iuliana Andreea DanielaIII A98Miu Simona
Trotus HoriaIII A96Miu Simona
Ticu GeorgeIII A94Miu Simona
Paduraru Iarina CristianaIII A93Miu Simona
Toma StefanIII A90Miu Simona
Mozaceanu LorenaIII A87Miu Simona
Toncea Nicol CristianaIII A84Miu Simona
Borcan Ioan StelianIII A83Miu Simona
Neacsu AdrianaIII A78Miu Simona
Spinu AndreiIII A77Miu Simona
Lazar Florin EduardIII A76Miu Simona
Togan SebastianIII A76Miu Simona
Ccostche RoxanaIII A74Miu Simona
Columban Ana MariaIII A69Miu Simona
Bratu Cristian StefanIII A67Miu Simona
MANOLACHE CATALIN MARIANIII B100Bascoveanu Marin
MILITARU CORINA PATRICIAIII B100Bascoveanu Marin
PISTOL EMILIA CARMEN ADELINAIII B100Bascoveanu Marin
PREDEL VALENTINA ALEXANDRAIII B100Bascoveanu Marin
TUCA ALEXANDRU IONUTIII B100Bascoveanu Marin
BADANOIU SEBASTIAN CATALINIII B95Bascoveanu Marin
PUIAN ANDREEAIII B95Bascoveanu Marin
VIZITIU CRISTINA NICOLETAIII B95Bascoveanu Marin
OPREA FLORIN COSMINIII B90Bascoveanu Marin
TINCU ALINAIII B86Bascoveanu Marin
STET MIRIAMIII B80Bascoveanu Marin
SIMKA KLEMENTINAIII B78Bascoveanu Marin
MILITARU NICUSOR IULIANIII B75Bascoveanu Marin
IANCU ALEXANDRA ADRIANAIII B65Bascoveanu Marin
Iliuta MariusPregatitoare B100Enus Nicoleta Ionela
Floroiu LaviniaPregatitoare B96Enus Nicoleta Ionela
Iordache RebecaPregatitoare B92Enus Nicoleta Ionela
Andrei DavidPregatitoare B85Enus Nicoleta Ionela
Deculescu InaPregatitoare B85Enus Nicoleta Ionela
Niculae RaisaPregatitoare B85Enus Nicoleta Ionela
Nastase AlexandruPregatitoare B82Enus Nicoleta Ionela
Aron SaraPregatitoare B81Enus Nicoleta Ionela
Vacaru AndreiPregatitoare B81Enus Nicoleta Ionela

Inapoi la centrele de concurs