Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Colegiul National Banatean
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BIRLIBESCU IULIA CRISTINAI AEPREOTESOIU KARINA
HARDALAU VLADI AEPREOTESOIU KARINA
CHIRIAC MIHAII EEKYSILKA ILEANA
GEANA MELISAI EEKYSILKA ILEANA
LUNTRARU DIANAI EEKYSILKA ILEANA
CHICIUDEAN ALEXANDRUII DETOTH MONICA
GRADINARU CARLAII DETOTH MONICA
MAHMUT AYTENII DETOTH MONICA
DIACONU ADINAII EETAMAS RAMONA
GOMOI ALESIAII EETAMAS RAMONA
PETECEL LUCAII EETAMAS RAMONA
CIRCIUMARU DAVIDIII BEVISU DANA
CRAIA ANAMARIAIII BEVISU DANA
CRISAN BOGDANIII BEVISU DANA
IUHAZ ALESSIAIII BEVISU DANA
MELINTE ALEXANDRAIII BEVISU DANA
STANILA ANASTASIAIII BEVISU DANA
CIPLEU DARIAIII EELIPOVAN CLAUDIA
MUNTEAN PETRAIV AEMOMIR SLAVITA
FALNITA ANISIAIV DEMINDA HELGA
BAHRIN OANAPregatitoare BEMOTOC DORICA
MORAR OANAPregatitoare BEMOTOC DORICA
NICORICI MARIAPregatitoare BEMOTOC DORICA
BLEDEA DARIUS-IONUTPregatitoare EEUTFINEANT DIANA ALINA
GOMBOS-LUCA ISABELAPregatitoare FEBOROS BIANCA
ZVANCIUC-DATCU RIHANNAPregatitoare FEBOROS BIANCA
BORCA DARIUSIII BIVISU DANA
ROUA SERGIUIII BIVISU DANA
VERMESAN IOANAIII BIVISU DANA
COSEI ADNANAI AIPREOTESOIU KARINA
TODORESCU-NEGRU DAVID CALINII AIVOIA MIRELA NICOLETA
FLOREA NATALIAII BILEANCA ADELINA
VISA RAULII CILOBONT DORINA MARIA
POPA MARIUSII FISFERCOCI REBECA
DAESCU SEBASTIANPregatitoare BIMOTOC DORICA
TALASMAN DENISPregatitoare BIMOTOC DORICA
HRITCU HEIDII D2IIDAVID MONICA
SIMO BOGDANII DIITOTH MONICA
DODA ISABELAII EIITAMAS RAMONA
PREJBEANU MIHAIII EIITAMAS RAMONA
BURU DAVIDI CIISTOICOV ALEXANDRA
CRISAN ALEXANDRU GABRIELI CIISTOICOV ALEXANDRA
CIOCOIU IRINAIII BIIVISU DANA
SIMIONESCU ALESANDRAPregatitoare BIIMOTOC DORICA
TOTH BRIANNAPregatitoare BIIMOTOC DORICA
HOLEICIUC DELIA MARIAI AIIPREOTESOIU KARINA
STOIANOVICI RAZVAN95I AIIPREOTESOIU KARINA
DRACEA IRINAI D2IIDAVID MONICA
MARCU SASKIAI EIIKYSILKA ILEANA
SOMESAN GABRIELII BIILEANCA ADELINA
ALEXANDRU CARINAII CIILOBONT DORINA MARIA
CERNAZANU GLAVAN TUDORII CIILOBONT DORINA MARIA
IANCU DARIA ELENAII CIILOBONT DORINA MARIA
MURESAN LUCIAII CIILOBONT DORINA MARIA
STANCIU MARIAII CIILOBONT DORINA MARIA
VUTAN ILINCAII CIILOBONT DORINA MARIA
HOSTIUC LARISAIII BIIVISU DANA
PREDA SEBASTIANIII BIIVISU DANA
ROBANESCU MIHNEAIII BIIVISU DANA
DAN ANDREIIII CIIFLORESCU DELIA
PRODANA LAURAIII CIIFLORESCU DELIA
ALBU LARAIV AIIMOMIR SLAVITA
MURARASU MATEIPregatitoare D2IIDAESCU IASMINA
COLCEA MIHAI - CHRISTIANPregatitoare EIIUTFINEANT DIANA ALINA
GOIA ANNE-MARIEPregatitoare EIIUTFINEANT DIANA ALINA
PEIANOV AVRAM GORAN ALEXANDRUPregatitoare EIIUTFINEANT DIANA ALINA
GURBAN FLORINPregatitoare FIIBOROS BIANCA
VID EDUARDPregatitoare FIIBOROS BIANCA
TURCU ROBERTI CIIISTOICOV ALEXANDRA
GASPAR BIANCAI EIIIKYSILKA ILEANA
STOICAN ALEXANDRAI EIIIKYSILKA ILEANA
BALICA AMALIAI EIIIKYSILKA ILEANA
MATES MIHNEAI EIIIKYSILKA ILEANA
GEORGESCU MAYAII DIIITOTH MONICA
MARINESCU EMMAII DIIITOTH MONICA
PRICOPE RAZVANIII AIIILAZUREANU SIMONA
CENUSE MIRUNAIV AIIIMOMIR SLAVITA
VOVALCA ARIANAPregatitoare BIIIMOTOC DORICA
GAVRILESCU CARLAPregatitoare FIIIBOROS BIANCA
NICOLAESCU STEFANIV DIIIMINDA HELGA
MESAROS ALEXANDRUPregatitoare BIIIMOTOC DORICA
BERCEA SOFIAPregatitoare D2IIIDAESCU IASMINA
GHIURCAN DRAGOS CRISTIANPregatitoare D2IIIDAESCU IASMINA
OLAR PATRICIAPregatitoare D2IIIDAESCU IASMINA
BUIE AMALIA FLORINAI AMPREOTESOIU KARINA
BUNAS MARIAI AMPREOTESOIU KARINA
OBERSTERESCU TEODORAII BMLEANCA ADELINA
GIRBACIU BIANCA ALEXIAII CMLOBONT DORINA MARIA
POPA OVIDIUII DMTOTH MONICA
ISAILA MAYAII EMTAMAS RAMONA
MUNTEAN ANDREEAII EMTAMAS RAMONA
CAPRARU DRAGOSIII BMVISU DANA
LAZAR RARESIII BMVISU DANA
VOINEA DANIELAIII EMLIPOVAN CLAUDIA
FIRU ELLAIV BMRUSU MARIOARA
IONASCU TEODORAIV BMRUSU MARIOARA
OFRIM IRINAIV BMRUSU MARIOARA
BIRIESCU AYANPregatitoare AMJOSU LUMINITA
LUCHIAN EMMAPregatitoare BMMOTOC DORICA
ROSU ROXANAPregatitoare BMMOTOC DORICA
DRAGOS OANA NATALIAPregatitoare D2MDAESCU IASMINA
MITAR SARAH-RAISAPregatitoare EMUTFINEANT DIANA ALINA
ORSO PATRICIAPregatitoare EMUTFINEANT DIANA ALINA
SERBANOIU ALEXANDRU-FLORIANPregatitoare EMUTFINEANT DIANA ALINA

Inapoi la centrele de concurs