Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Colegiul National Banatean
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BAICI-JURA ALEXANDRAI AESTOINEL TALICA
SIMU ALEXANDRU EDUARDI AESTOINEL TALICA
DAESCU SEBASTIANI BEMOTOC DORICA
LAZUREANU MAYAI BEMOTOC DORICA
LUCHIAN EMMAI BEMOTOC DORICA
MESAROS ALEXANDRUI BEMOTOC DORICA
NICORICI MARIAI BEMOTOC DORICA
TALASMAN DENISI BEMOTOC DORICA
ZANFIR KARINAI BEMOTOC DORICA
BLEDEA DARIUSI EEUTFINEANT DIANA
GOIA ANNE MARIEI EEUTFINEANT DIANA
GOMBOS-LUCA ISABELAI FEBOROS BIANCA
HOLEICIUC DELIAII AEPREOTESOIU KARINA
PINGHEL CEZARII AEPREOTESOIU KARINA
HAIDUC SORANAII EEKYSILKA ILEANA
NAPAU ANCA ELENAIII AEVOIA MIRELA NICOLETA
TODORESCU-NEGRU DAVID CALINIII AEVOIA MIRELA NICOLETA
FLOREA NATALIAIII BELEANCA ADELINA
PAUN STEFANIII BELEANCA ADELINA
SOMESAN GABRIELIII BELEANCA ADELINA
Simo BogdanIII DETOTH MONICA
POPA MARIUSIII FESFERCOCI REBECA
SIRIANU DANIV AELAZUREANU SIMONA
CRISAN BOGDANIV BEVISU DANA GEORGETA
Balanescu DemianPregatitoare BESUCIU ADELA
Bunea LucaPregatitoare BESUCIU ADELA
Dib FrankaPregatitoare BESUCIU ADELA
Marinca SaraPregatitoare BESUCIU ADELA
Oprea DariaPregatitoare BESUCIU ADELA
Piclisan CezarPregatitoare BESUCIU ADELA
Plesa LiviuPregatitoare BESUCIU ADELA
Stirbet VladPregatitoare BESUCIU ADELA
Titiroaga NorisPregatitoare BESUCIU ADELA
Vesa VictoriaPregatitoare BESUCIU ADELA
BLAJ REBECAPregatitoare CECARSTOIU OANA
BOROS ANDREIPregatitoare CECARSTOIU OANA
BUTARU RALUCAPregatitoare CECARSTOIU OANA
CHINDRIS BOGDANPregatitoare CECARSTOIU OANA
CLIPA TUDORPregatitoare CECARSTOIU OANA
LICIU ALEXANDRUPregatitoare CECARSTOIU OANA
MARCU MIRUNAPregatitoare CECARSTOIU OANA
MORARU BIANCAPregatitoare CECARSTOIU OANA
PAULESCU BIANCAPregatitoare CECARSTOIU OANA
SINCA-POPESCU ANDREIPregatitoare CECARSTOIU OANA
TURCANU ALBERTPregatitoare CECARSTOIU OANA
VERDET PATRICIAPregatitoare CECARSTOIU OANA
VILCEANU ALEXANDRAPregatitoare CECARSTOIU OANA
VOLINTIRU MIRUNAPregatitoare CECARSTOIU OANA
BOLOGA ALEXANDRUPregatitoare EEMOMIR SLAVITA
IOVANOVICI MILANPregatitoare EEMOMIR SLAVITA
JURCA MAYA Pregatitoare EEMOMIR SLAVITA
NICA IASMINAPregatitoare EEMOMIR SLAVITA
POP RARESPregatitoare EEMOMIR SLAVITA
RACZ ELENA Pregatitoare EEMOMIR SLAVITA
DRON ALESIAPregatitoare FETUTUIAN-EPURE FLORENTINA
IONESCU ALEXIAPregatitoare FETUTUIAN-EPURE FLORENTINA
IONESI ELIZA Pregatitoare FETUTUIAN-EPURE FLORENTINA
OFRIM FILIPPregatitoare FETUTUIAN-EPURE FLORENTINA
RUSU MARIAPregatitoare FETUTUIAN-EPURE FLORENTINA
STATE MAIAPregatitoare FETUTUIAN-EPURE FLORENTINA
VIEUILLE MANUELAPregatitoare FETUTUIAN-EPURE FLORENTINA
VUIA LUCAPregatitoare FETUTUIAN-EPURE FLORENTINA
LUCUTA SEBASTIANI BIMOTOC DORICA
BARNA ALEXANDRAI BIMOTOC DORICA
MORAR OANAI BIMOTOC DORICA
ALEXANDRU CARINAIII CILOBONT DORINA MARIA
FORGA CRISTINAIII CILOBONT DORINA MARIA
Gal MirunaIII DITOTH MONICA
MEDELET ADELAI BIIMOTOC DORICA
LUNGU GLAVAN RAZVANIII CIILOBONT DORINA MARIA
CIRCIUMARU DAVIDIV BIIVISU DANA GEORGETA
VISA RAULIII CIILOBONT DORINA MARIA
Gradinaru CarlaIII DIITOTH MONICA
DAN ANDREIIV CIIFLORESCU DELIA
DEMETER MIHAIIV D2IIGHERASIM MIHAELA
STANCU SERBANI AIISTOINEL TALICA
BAHRIN OANAI BIIMOTOC DORICA
Tudor DariaI D1IICIPU-PAUN MIRELA
BUNAS MARIAII AIIPREOTESOIU KARINA
HARDALAU VLADII AIIPREOTESOIU KARINA
STOIANOVICI RAZVANII AIIPREOTESOIU KARINA
MARCULESCU AMELIAII BIIDONNER VALENTINA CARMEN
BURU DAVIDII CIISTOICOV ALEXANDRA
CRISAN ALEXANDRUII CIISTOICOV ALEXANDRA
HRITCU HEIDIII D2IIDAVID MONICA
CERNAZANU GLAVAN TUDORIII CIILOBONT DORINA MARIA
IANCU DARIA ELENAIII CIILOBONT DORINA MARIA
MURESAN LUCIAIII CIILOBONT DORINA MARIA
SASU TEODORAIII CIILOBONT DORINA MARIA
STANCIU MARIAIII CIILOBONT DORINA MARIA
VUTAN ILINCAIII CIILOBONT DORINA MARIA
CRAIA ANAMARIAIV BIIVISU DANA GEORGETA
MARANESCU ROXANAIV CIIFLORESCU DELIA
VOINEA DANIELAIV EIILIPOVAN CLAUDIA
Racolta AnnaPregatitoare BIISUCIU ADELA
Robete VanessaPregatitoare BIISUCIU ADELA
BOSTINA ANNE-MARIEPregatitoare CIICARSTOIU OANA
GAINA IANINAPregatitoare CIICARSTOIU OANA
ISFAN ANDREIPregatitoare CIICARSTOIU OANA
MELINTE BIANCAPregatitoare CIICARSTOIU OANA
VASILUTA REBECAPregatitoare CIICARSTOIU OANA
MABDA TANIAPregatitoare EIIMOMIR SLAVITA
MUNTEAN AMALIA Pregatitoare EIIMOMIR SLAVITA
PATRACIOC LUCAPregatitoare EIIMOMIR SLAVITA
PATRASCU PATRIKPregatitoare EIIMOMIR SLAVITA
POTCOVARU LUCAPregatitoare EIIMOMIR SLAVITA
SLADICI NICOLASPregatitoare EIIMOMIR SLAVITA
STEPAN ALEXANDRAPregatitoare EIIMOMIR SLAVITA
MARINESCU MIHAIPregatitoare FIITUTUIAN-EPURE FLORENTINA
ABU-LEBDA PATRICKPregatitoare FIITUTUIAN-EPURE FLORENTINA
FARA PATRICKPregatitoare FIITUTUIAN-EPURE FLORENTINA
HALIP REBECCAPregatitoare FIITUTUIAN-EPURE FLORENTINA
MARCU MARIAPregatitoare FIITUTUIAN-EPURE FLORENTINA
MIHAILA BOGDANPregatitoare FIITUTUIAN-EPURE FLORENTINA
POPESCU ROBERTPregatitoare FIITUTUIAN-EPURE FLORENTINA
VOVALCA ARIANAI BIIIMOTOC DORICA
Georgescu MayaIII DIIITOTH MONICA
TOTH BRIANNAI BIIIMOTOC DORICA
ISTRATE SERBANI AMSTOINEL TALICA
PAU IUSTINI AMSTOINEL TALICA
POPUTOAIA-UNGUREANU MIHNEAI AMSTOINEL TALICA
BURLACU TUDORINI BMMOTOC DORICA
SIMIONESCU ALESANDRAI BMMOTOC DORICA
POP DRAGOSI CMJOSU LUMINITA
PEIANOV GORANI EMUTFINEANT DIANA
DURAN ANASTASIAII AMPREOTESOIU KARINA
ORHA ANAII AMPREOTESOIU KARINA
ROBETE PATRICKII AMPREOTESOIU KARINA
ROSU PAULII AMPREOTESOIU KARINA
BULGARIU DAVIDII BMDONNER VALENTINA CARMEN
Turcu Robert II CMSTOICOV ALEXANDRA
GEANA MELISA ADRIANAII EMKYSILKA ILEANA
GROS DAVIDII EMKYSILKA ILEANA
Giampetruzzi DavidIII BMLEANCA ADELINA
GIRBACIU BIANCA ALEXIAIII CMLOBONT DORINA MARIA
GRIMACOVSCHI IANIII CMLOBONT DORINA MARIA
IANCULESCU LUCAIII CMLOBONT DORINA MARIA
TUFARIU IRISIII CMLOBONT DORINA MARIA
Falnita AronIII DMTOTH MONICA
IUHAS ALESSIAIV BMVISU DANA GEORGETA
CIPLEU DARIAIV EMLIPOVAN CLAUDIA
DAESCU ALEXANDRAIV EMLIPOVAN CLAUDIA
Stoianovici BiancaPregatitoare BMSUCIU ADELA
BUZULOIU DAVIDPregatitoare EMMOMIR SLAVITA

Inapoi la centrele de concurs