Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Scoala nr 7 Sf. Maria
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Faget BrianaII A95Breban Otilia
Aldea AnaII A70Breban Otilia
Horvath AlexandruII B90Banc Mihaela
Gherghel DenisII B85Banc Mihaela
Mocan DragosII B85Banc Mihaela
Rotaru CristianII B80Banc Mihaela
Simedru DariusII B80Banc Mihaela
Tardea PatrickII B80Banc Mihaela
Pescariu LucaII B65Banc Mihaela
Moise AndreeaII C100Blidar Alunda
Gaspar CaiusII C85Blidar Alunda
Maria AnaII C85Blidar Alunda
Pandur EmilianII C85Blidar Alunda
Graur ClaudiaII C80Blidar Alunda
Udriste DariaII C80Blidar Alunda
Veshi BlerianII C80Blidar Alunda
Neiconi PatrickII C75Blidar Alunda
Petran RaulII CParticipantBlidar Alunda
Iliescu AlexandraII D90Sirbu Tania
Brinzei AlexandraII D85Sirbu Tania
Butoiu CarinaII D80Sirbu Tania
Spatarelu MariusII E75Iova Anghelina
Racz CatalinII E70Iova Anghelina
Dracea RaulII F95Mihaescu Marieta
Alexan SebastianII F90Mihaescu Marieta
Pirvulescu DavidII F85Mihaescu Marieta
Baciu VladII F80Mihaescu Marieta
Licaret CalinII F60Mihaescu Marieta
Vechilu IanisII FParticipantMihaescu Marieta
Orbulescu Mihai AntoniuII G85Murgila Rita
Militaru EricII G80Murgila Rita
Iacob RazvanII GParticipantMurgila Rita
Dumitrascu RaulII GParticipantMurgila Rita
Savescu RaulIII C71Gheorghita Luminita
Ghica MihaiIII DParticipantDodita Anca
Moga AlexIII DParticipantDodita Anca
Toader MirunaIII E100Calinin Adriana
Tuta ValentinaIII E81Calinin Adriana
Constantin AlexandraIII E76Calinin Adriana
Stefan MateiIII E76Calinin Adriana
Corcau AlexandruIII E69Calinin Adriana
Coaca DariaIII E64Calinin Adriana
Negurici Mario AlexandruIII EParticipantCalinin Adriana
Acasandrii LeonoraIII EParticipantCalinin Adriana
Panin IasminaIII F82Luca Madalina
Badea BogdanIII F63Luca Madalina
Lurzea LucianIII FParticipantLuca Madalina
Herlas BogdanIII FParticipantLuca Madalina
Strugaru AndraIII FParticipantLuca Madalina
Luca AnamariaIII FParticipantLuca Madalina
Dunu IonutIII FParticipantLuca Madalina
Polhe NataliaIII FParticipantLuca Madalina
Sora EmanuelIII FParticipantLuca Madalina
Rusu RalucaIV A90Alexa Mihaiela
Husu MirunaIV A78Alexa Mihaiela
Hodosan RalucaIV A72Alexa Mihaiela
Gheorghescu DariaIV A65Alexa Mihaiela
Neamtu PatrickIV A63Alexa Mihaiela
Calagiu VladIV A61Alexa Mihaiela
Rosca OctavianIV AParticipantAlexa Mihaiela
Sandici LucaIV AParticipantAlexa Mihaiela
Tranca DariaIV AParticipantAlexa Mihaiela
Bratan LucaIV AParticipantAlexa Mihaiela
Tomici TaniaIV AParticipantAlexa Mihaiela
Hamad Chetan IoachimIV B90Brebu Carmen
Elena CosminIV BParticipantBrebu Carmen
Brau EduardIV BParticipantBrebu Carmen
Tomici Luca DyanIV BParticipantBrebu Carmen
Fiat FlaviusIV C90Pescaru Maria
Stancu VladIV CParticipantPescaru Maria
Popa PatriciaIV CParticipantPescaru Maria
Sufan DariusIV CParticipantPescaru Maria
Harlaouanu Denisa ElenaIV CParticipantPescaru Maria
Kiss LucaIV DParticipantTomuta Luminita
Ian LauraIV DParticipantTomuta Luminita
Patasanu VladutIV DParticipantTomuta Luminita

Inapoi la centrele de concurs