Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CHIOSAC GEORGEI B100BOTAS GEORGIANA
MORARU ANDRAI B99BOTAS GEORGIANA
APOSTOLACHE ANGHELI B98BOTAS GEORGIANA
MIHAILA ALESSIAI B98BOTAS GEORGIANA
SEBENI MITRUTI B97BOTAS GEORGIANA
ANECHITE TEODORAI B95BOTAS GEORGIANA
IOSIP IOANAI B95BOTAS GEORGIANA
BAHRIM DRAGOSI B90BOTAS GEORGIANA
DABIJA BIANCAI B90BOTAS GEORGIANA
DRAGUT RUXANDRAI B90BOTAS GEORGIANA
PLESU LORENA-ANDREEAII B100nela ganea
GIUSCA ANASTASIA IOANAII B95nela ganea
RACOVITA AMELIA-IOANAII B95nela ganea
ROSU CASIANA STEFANIAII B90nela ganea
Gogeneata Rebeca- TeodoraII D100Bigu Dorina
Hohota Alina - ValentinaII D100Bigu Dorina
Bogos Cosmin - TeodorII D90Bigu Dorina
Iosip Sebastian - ConstantinII D90Bigu Dorina
Stavar Jordi - PaulII D86Bigu Dorina
Mihaila George - AndreiII D80Bigu Dorina
BUDAI RARESIII B100GETA SOLCA
HULUTA TEODORAIII B100GETA SOLCA
TUREATCA KARINAIII B100GETA SOLCA
STUPU SABINAIII B98GETA SOLCA
BORDEIANU ANDREEAIII B96GETA SOLCA
HUTANU IUSTINIII B96GETA SOLCA
GORAS ELENAIII B92GETA SOLCA
IOSUP ROBERTIII B92GETA SOLCA
ARTENE DENISIII B90GETA SOLCA
TUDURACHE IRINAIII B90GETA SOLCA
TUFA RIANIII B90GETA SOLCA
MANOLIU DELIAIII B86GETA SOLCA
BICLEA SEBASTIANIII B85GETA SOLCA
MUNTEANU ANDREIIII B85GETA SOLCA
PISLARU PATRICIAIII B85GETA SOLCA
POPA RAZVANIII B85GETA SOLCA
ANDREI RAZVANIII D100MONICA VIRLAN
EPURE ANDREIIII D100MONICA VIRLAN
LUPASCU RAZVANIII D100MONICA VIRLAN
STEFANESCU MARINAIII D100MONICA VIRLAN
APETREA SABINIII D98MONICA VIRLAN
DUMITRIU BEATRICEIII D94MONICA VIRLAN
MIHAILA ALICEIII D90MONICA VIRLAN
MIHAILA BRIANNAIII D90MONICA VIRLAN
PLACINTA ALEXANDRAIII D90MONICA VIRLAN
FAINAREA CRISTINA ELENAIII E100GABRIELA IORDACHE
SIRBU CRISTINA STEFANIA vIII E100GABRIELA IORDACHE
CHIPER TEODORIV A100ADINA STRATULAT
ANGHELUTA DIANAIV A95ADINA STRATULAT
COMARLAU ECATERINAIV A95ADINA STRATULAT
ILIE FLAVIANIV A91ADINA STRATULAT
BOTAS MARINAIV A85ADINA STRATULAT
GALBEN DARIUSIV A85ADINA STRATULAT
FLOREA ALESYAIV C95LUMINITA COSTIN
ONICA ROXANAIV C95LUMINITA COSTIN
TICA DANAIV C90LUMINITA COSTIN
CALMUC RAZVANIV C85LUMINITA COSTIN
NECHIFOR RHIANAIV C85LUMINITA COSTIN
Duta EduardPregatitoare D95Mihaela Vlasie
Gavril KarinaPregatitoare D95Mihaela Vlasie
Lita AnastasiaPregatitoare D95Mihaela Vlasie
Obreja YanisPregatitoare D95Mihaela Vlasie
Postolache AndreiPregatitoare D95Mihaela Vlasie
Proca DariusPregatitoare D95Mihaela Vlasie
Grigoras RoxanaPregatitoare D90Mihaela Vlasie
Sava LaviniaPregatitoare D90Mihaela Vlasie
Bilhac EduardPregatitoare D85Mihaela Vlasie
Butnaru EmmaPregatitoare D85Mihaela Vlasie
Enache TeodorPregatitoare D85Mihaela Vlasie
Cimpeanu VictorPregatitoare D80Mihaela Vlasie
Lupu LaviniaPregatitoare D80Mihaela Vlasie
Ciobanu IoanPregatitoare D70Mihaela Vlasie
Epure Ana MariaPregatitoare D70Mihaela Vlasie

Inapoi la centrele de concurs