Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CHIOSAC GEORGEI BEBOTAS GEORGIANA
PLESU LORENA-ANDREEAII BEnela ganea
Gogeneata Rebeca- TeodoraII DEBigu Dorina
Hohota Alina - ValentinaII DEBigu Dorina
BUDAI RARESIII BEGETA SOLCA
HULUTA TEODORAIII BEGETA SOLCA
TUREATCA KARINAIII BEGETA SOLCA
ANDREI RAZVANIII DEMONICA VIRLAN
EPURE ANDREIIII DEMONICA VIRLAN
LUPASCU RAZVANIII DEMONICA VIRLAN
STEFANESCU MARINAIII DEMONICA VIRLAN
FAINAREA CRISTINA ELENAIII EEGABRIELA IORDACHE
SIRBU CRISTINA STEFANIA vIII EEGABRIELA IORDACHE
CHIPER TEODORIV AEADINA STRATULAT
MORARU ANDRAI BIBOTAS GEORGIANA
APOSTOLACHE ANGHELI BIBOTAS GEORGIANA
MIHAILA ALESSIAI BIBOTAS GEORGIANA
STUPU SABINAIII BIGETA SOLCA
APETREA SABINIII DIMONICA VIRLAN
SEBENI MITRUTI BIIBOTAS GEORGIANA
BORDEIANU ANDREEAIII BIIGETA SOLCA
HUTANU IUSTINIII BIIGETA SOLCA
ANECHITE TEODORAI BIIBOTAS GEORGIANA
IOSIP IOANAI BIIBOTAS GEORGIANA
GIUSCA ANASTASIA IOANAII BIInela ganea
RACOVITA AMELIA-IOANAII BIInela ganea
ANGHELUTA DIANAIV AIIADINA STRATULAT
COMARLAU ECATERINAIV AIIADINA STRATULAT
FLOREA ALESYAIV CIILUMINITA COSTIN
ONICA ROXANAIV CIILUMINITA COSTIN
Duta EduardPregatitoare DIIMihaela Vlasie
Gavril KarinaPregatitoare DIIMihaela Vlasie
Lita AnastasiaPregatitoare DIIMihaela Vlasie
Obreja YanisPregatitoare DIIMihaela Vlasie
Postolache AndreiPregatitoare DIIMihaela Vlasie
Proca DariusPregatitoare DIIMihaela Vlasie
DUMITRIU BEATRICEIII DIIIMONICA VIRLAN
GORAS ELENAIII BIIIGETA SOLCA
IOSUP ROBERTIII BIIIGETA SOLCA
ILIE FLAVIANIV AIIIADINA STRATULAT
BAHRIM DRAGOSI BMBOTAS GEORGIANA
DABIJA BIANCAI BMBOTAS GEORGIANA
DRAGUT RUXANDRAI BMBOTAS GEORGIANA
ROSU CASIANA STEFANIAII BMnela ganea
Bogos Cosmin - TeodorII DMBigu Dorina
Iosip Sebastian - ConstantinII DMBigu Dorina
ARTENE DENISIII BMGETA SOLCA
TUDURACHE IRINAIII BMGETA SOLCA
TUFA RIANIII BMGETA SOLCA
MIHAILA ALICEIII DMMONICA VIRLAN
MIHAILA BRIANNAIII DMMONICA VIRLAN
PLACINTA ALEXANDRAIII DMMONICA VIRLAN
TICA DANAIV CMLUMINITA COSTIN
Grigoras RoxanaPregatitoare DMMihaela Vlasie
Sava LaviniaPregatitoare DMMihaela Vlasie

Inapoi la centrele de concurs