Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Duta EduardI DEVlasie Mihaela
Proca DariusI DEVlasie Mihaela
Anechite TeodoraII BEBotas Georgiana
Chiosac GeorgeII BEBotas Georgiana
Moraru AndraII BEBotas Georgiana
Micu Mara StefaniaIII AESolca Iulia
Gagiu DanielIII BEGanea Nela
Luca Ioana-DianaIII BEGanea Nela
Plesu Lorena-AndreeaIII BEGanea Nela
Rosu Casiana-StefaniaIII BEGanea Nela
Gogeneata Rebeca - StefaniaIII DEBigu Dorina
Hohota Alina ValentinaIII DEBigu Dorina
Manoliu DeliaIV BESolca Geta
Tufa RianaIV BESolca Geta
DUMITRIU BEATRICEIV DEVirlan Monica
BAICU DANIELPregatitoare AEStratulat Adina
CRASNEANU IONUTPregatitoare AEStratulat Adina
CRISTEA STEFANPregatitoare AEStratulat Adina
DANILA RADUPregatitoare AEStratulat Adina
URSACHE STEFANIAPregatitoare AEStratulat Adina
Apostolache AnghelII BIBotas Georgiana
Dulgheru Cosmin IoanIII AISolca Iulia
Bhrim DragosII BIBotas Georgiana
Mihaila AlessiaII BIBotas Georgiana
Olaru MedeeaII BIBotas Georgiana
Mihaila David GabrielIII AISolca Iulia
Giusca Anastasia-IoanaIII BIGanea Nela
Nacu RazvanIII BIGanea Nela
Chirvase Antonio - AndreiIII DIBigu Dorina
Iosip Sebastian ConstantinIII DIBigu Dorina
Budui RaresIV BISolca Geta
BURDUJANU IASMINAIV DIVirlan Monica
DORUS CALINIV DIVirlan Monica
MIHAILA ALICEIV DIVirlan Monica
Postolache AndreiI DIIVlasie Mihaela
Apostolache AnghelII BIIBotas Georgiana
BICHER ANDREIPregatitoare AIIStratulat Adina
FRANGULEA MARAPregatitoare AIIStratulat Adina
Arhire DenisaIV BIISolca Geta
Goras ElenaIV BIISolca Geta
Munteanu AndreiIV BIISolca Geta
EPURE ANDREIIV DIIVirlan Monica
Dabija BiancaII BIIBotas Georgiana
Doru TimeaII BIIBotas Georgiana
Iosip IoanaII BIIBotas Georgiana
Olaru MedeeaII BIIBotas Georgiana
Vasiliu AlexandruII BIIBotas Georgiana
Borcea Denis StefanIII AIISolca Iulia
Campeanu RuxandraIII AIISolca Iulia
Toma Iustin GabrielIII AIISolca Iulia
Baicu MariaIII BIIGanea Nela
Daringa DavidIII BIIGanea Nela
Racovita Amelia-MariaIII BIIGanea Nela
Dorobat Tudor GeorgeIII CIIBurlacu Vicuta
Bogos Cosmn - TeodorIII DIIBigu Dorina
Mihaila Andrei - GeorgeIII DIIBigu Dorina
Pislaru PatriciaIV BIISolca Geta
SPERILA TAMARAPregatitoare AIIStratulat Adina
VLASIE ANA MARIAPregatitoare AIIStratulat Adina
Huluta TeodoraIV BIIISolca Geta
STANCIU ERIKAIV DIIIVirlan Monica
Clisu Alexandru MihaiIII AIIISolca Iulia
Ivan Vlad-MihaiIII BIIIGanea Nela
Hutanu IustinIV BIIISolca Geta
Stupu SabinaIV BIIISolca Geta
PASLARU EDUARDPregatitoare AIIIStratulat Adina
Rezmerita GabrielII BIIIBotas Georgiana
Dragomir Sebastian MarioIII AIIISolca Iulia
Coman George-StefanIII BIIIGanea Nela
Lita AnastasiaI DMVlasie Mihaela
Obreja YanisI DMVlasie Mihaela
Olaru DragosI DMVlasie Mihaela
Caraman SofiaII BMBotas Georgiana
Petrea DennisII BMBotas Georgiana
Paduraru Stefan-RaresIII BMGanea Nela
BILBIE ALEXANDRUIV DMVirlan Monica
MIHAILA BRIANNAIV DMVirlan Monica
MORARU IULIAIV DMVirlan Monica
PLACINTA ALEXANDRAIV DMVirlan Monica
SISCA DIANAIV DMVirlan Monica
LOVIN ANDREASPregatitoare AMStratulat Adina
SELARU EVA MARIAPregatitoare AMStratulat Adina

Inapoi la centrele de concurs