Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Colegiul National de informatica Matei Basarab
Nume elevClasaCadru didactic
DRAGOMIRESCU DAVIDI DBIANACA ANCUTA
GRECEA VICTORII AFLORICA DUMITRESCU
STAMATE TUDORII AFLORICA DUMITRESCU
RUTA DAVID ANDREIII BDANA BUCUROIU
GHEORGHE IRINAII FGABRIELA BUDICA
DOBRE DARIUS ADRIANIII ACARMEN STANCULESCU
GATEJESCU ALISIAIV ALAVINIA IONESCU
STANCIU STEFANIAIV ALAVINIA IONESCU
OPREA ROBERTIV CIULIANA ILIESCU
UTA ERIC MANUELIV DMARIANA MEIROSU
ANGELESCU MARAPregatitoare AEMILIA RADUCIOIU
BARABAS ALYSSAPregatitoare AEMILIA RADUCIOIU
COPACEANU MATEIPregatitoare AEMILIA RADUCIOIU
PIRVU TEODORAPregatitoare AEMILIA RADUCIOIU
POPA ISABELLAPregatitoare AEMILIA RADUCIOIU
PREDESCU ANA MARIAPregatitoare AEMILIA RADUCIOIU
STIRBAN ANDAPregatitoare AEMILIA RADUCIOIU
CHINDRIS ANAPregatitoare BMIRELA POPESCU
COLNICEANU CARLA Pregatitoare BMIRELA POPESCU
DINU STEFANIAPregatitoare BMIRELA POPESCU
IVAN IOANAPregatitoare BMIRELA POPESCU
MANDA ERIC ALEXANDRUPregatitoare BMIRELA POPESCU
RABAN MIHNEA PAVELPregatitoare BMIRELA POPESCU
Binder ErikPregatitoare CParvulescu Mihaela Marcela
Calin ElisaPregatitoare CParvulescu Mihaela Marcela
Milosteanu DenisPregatitoare CParvulescu Mihaela Marcela
Smeu MarucaPregatitoare CParvulescu Mihaela Marcela
Stani DariusPregatitoare CParvulescu Mihaela Marcela
Stelea NicolaePregatitoare CParvulescu Mihaela Marcela
Tudorica FabioPregatitoare CParvulescu Mihaela Marcela
CIOBACA IZABELAPregatitoare DCRISTINA SERBAN
COSTACHE SEBASTIAN DANIELPregatitoare DCRISTINA SERBAN
IONESCU MARIA ANDREEAPregatitoare DCRISTINA SERBAN
CONSTANTIN DARIAPregatitoare EELENA DINCA
RADUT TEODORPregatitoare EELENA DINCA
CRANGA ANTONIOPregatitoare GAURA DOGARU
STOIAN DARIAPregatitoare GAURA DOGARU

Inapoi la centrele de concurs