Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Colegiul National de informatica Matei Basarab
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Colniceanu CarlaI BEMirela Popescu
Zaharia EmaI BEMirela Popescu
Bivolaru AndreiI CEMihaela Pirvulescu
Cioculeasa MateiI CEMihaela Pirvulescu
Danes CalinI CEMihaela Pirvulescu
Donita DariaI CEMihaela Pirvulescu
Fageteanu MariaI CEMihaela Pirvulescu
Ghinea SaraI CEMihaela Pirvulescu
Mihalcea AnaI CEMihaela Pirvulescu
Milosteanu Denis AndreiI CEMihaela Pirvulescu
Popescu Maria RenataI CEMihaela Pirvulescu
Ruta AniaI CEMihaela Pirvulescu
Smeu MarucaI CEMihaela Pirvulescu
Stani DariusI CEMihaela Pirvulescu
Stelea Alexandru NicolaeI CEMihaela Pirvulescu
Meianu DavidII AEAlina Stanca
Zanfir AlexandruIII FEGabriela Budica
Dobre Darius AdrianIV AECarmen Stanculescu
Toghe RaresIV AECarmen Stanculescu
Vladut Eduard GabrielIV AECarmen Stanculescu
Abanaritei AndreeaPregatitoare AELavinia Ionescu
Georgescu CarinaPregatitoare AELavinia Ionescu
Iorgulescu EvaPregatitoare AELavinia Ionescu
Matei LukasPregatitoare AELavinia Ionescu
Mihaiescu VladPregatitoare AELavinia Ionescu
Mitricioiu TheodorPregatitoare AELavinia Ionescu
Moldoveanu VictorPregatitoare AELavinia Ionescu
Rosioru StefanPregatitoare AELavinia Ionescu
Schiteanu LucaPregatitoare AELavinia Ionescu
Serban AnastasiaPregatitoare AELavinia Ionescu
Banita AlexandruPregatitoare BEClaudia Talmaciu
Cotora IonelaPregatitoare BEClaudia Talmaciu
Diaconu AndreiPregatitoare BEClaudia Talmaciu
Rotaru AlexPregatitoare BEClaudia Talmaciu
Avramescu RaresPregatitoare CEManuela Neagoie
Dinca MihneaPregatitoare CEManuela Neagoie
Giuga Boboc MihaiPregatitoare CEManuela Neagoie
Golescu Ioana AntoniaPregatitoare CEManuela Neagoie
Otea AdnanaPregatitoare cEManuela Neagoie
Popescu DianaPregatitoare CEManuela Neagoie
Stoica MihaiPregatitoare CEManuela Neagoie
Cirstea IrinaPregatitoare DEGeorgiana Cruceanu
Ciungu PatrickPregatitoare DEGeorgiana Cruceanu
Manda IanisPregatitoare DEGeorgiana Cruceanu
Pana AnaPregatitoare DEGeorgiana Cruceanu
Zotica RobertPregatitoare DEGeorgiana Cruceanu
Muscalu AlexPregatitoare EEMihaela Girtone
Vasilescu MelisaI CIMihaela Pirvulescu
Craciun DragosI CIMihaela Pirvulescu
Ionica AlexI CIIMihaela Pirvulescu
Ciuciulin DianaIII CIIDiana Duinea
Preda ArianaPregatitoare BIIClaudia Talmaciu
Lumineanu ErikI CIIMihaela Pirvulescu
Stanca PaulaI CIIMihaela Pirvulescu
Aspru AlexiaII CIIGina Dirleci
Avram MariaII CIIGina Dirleci
Dabu DavidII CIIGina Dirleci
Pietraru RaresII CIIGina Dirleci
Craiu LorenzoII FIIDiana Ciuca
Balici IrinaPregatitoare AIILavinia Ionescu
Enciu TeodoraPregatitoare AIILavinia Ionescu
Lita RaduPregatitoare AIILavinia Ionescu
Vlangar MatiasPregatitoare AIILavinia Ionescu
Erbasu FlorinPregatitoare BIIClaudia Talmaciu
Voiculescu AnaPregatitoare BIIClaudia Talmaciu
Enescu TeodoraPregatitoare CIIManuela Neagoie
Matau DariaPregatitoare CIIManuela Neagoie
Onea MadalinaPregatitoare CIIManuela Neagoie
Oprescu MaiaPregatitoare CIIManuela Neagoie
Popescu MaraPregatitoare CIIManuela Neagoie
Dragomirescu TudorPregatitoare DIIGeorgiana Cruceanu
Feloiu TimeeaPregatitoare DIIGeorgiana Cruceanu
Mesea MayaPregatitoare DIIGeorgiana Cruceanu
Monafu DariusPregatitoare DIIGeorgiana Cruceanu
Zamfir AlexandruII AIIIAlina Stanca
Ciucioi LucianIII BIIIDaniela Bucuroiu
Stiuca Deaconu MirunaIII BIIIDaniela Bucuroiu
Cercelaru SofiaPregatitoare AIIILavinia Ionescu
Pirvulescu AndreiPregatitoare AIIILavinia Ionescu
Ciuca AdelinaPregatitoare BIIIClaudia Talmaciu
Grecea VictorIII AIIIFlorica Dumitrescu
State EricPregatitoare BIIIClaudia Talmaciu
Titus RaresI BMMirela Popescu
Binder ErikI CMMihaela Pirvulescu
Oanta AndreeaII AMAlina Stanca
Palaghia KarinaII BMDenisa Stircea
Nicu AlexandruII CMGina Dirleci
Palera Ana OlgaII CMGina Dirleci
Moaca Elena AlexiaII EMAlina Catanoiu
Prunesi LucasII EMAlina Catanoiu
Stanica PatriziaII FMDiana Ciuca
Cernea MedeeaPregatitoare AMLavinia Ionescu
Ciutacu TeodorPregatitoare AMLavinia Ionescu
Iorgulescu CarlaPregatitoare AMLavinia Ionescu
Blejan LarisaPregatitoare CMManuela Neagoie
Folescu MirunaPregatitoare CMManuela Neagoie
Glont VladPregatitoare CMManuela Neagoie
Mihailescu TeodoraPregatitoare CMManuela Neagoie
Mocanu MaximusPregatitoare CMManuela Neagoie
Preda Ana MariaPregatitoare CMManuela Neagoie
Raducea Dominic StefanPregatitoare CMManuela Neagoie
Popescu AmeliaPregatitoare DMGeorgiana Cruceanu
Ungurasu LucaPregatitoare DMGeorgiana Cruceanu
Videanu RaresPregatitoare DMGeorgiana Cruceanu

Inapoi la centrele de concurs