Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 10
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cocos Denis-StefanI CEStanica Maria
Ionete Flavia - BeatriceI CEStanica Maria
Constantin Maria-AlexandraII BEConstantin Cristiana-Liana
Lazar Luca - StefanII BEConstantin Cristiana-Liana
Munteanu Daniel - AdrianII BEConstantin Cristiana-Liana
Popescu MariaII CESacerdotianu Florentina
Petre Nadira-MihaelaIII AEDumitriu Constantina
Pietreanu Loriana-MariaIII AEDumitriu Constantina
Dumbravescu Elena - AlexandraIII BEBurduaza Ana
Oltean Luca - IoanIII BEBurduaza Ana
Radut Andreea - FlorinaIII BEBurduaza Ana
Tamplarescu Alexia - GabrielaIII BEBurduaza Ana
Mihai Luca-FlorianIII EEPirvulescu Andreea
Stanca Aryana-IoanaIII EEPirvulescu Andreea
Toma PetrutIV AENicolae Mihaela
Deliu Luca - CristianIV BETudor Cristina-Madalina
Deliu Luca CristianIV BETudor Cristina Madalina
Mormonea Raluca - MihaelaIV BETudor Cristina-Madalina
Mormonea Raluca MihaelaIV BETudor Cristina Madalina
Bildea Giuliana - AdelinaIV CENeacsa Maria-Greta
Neacsa Razvan - GabrielPregatitoare BEGherghina - Tudor Aurora
Onose Maia - IoanaPregatitoare BEGherghina - Tudor Aurora
Ponov Eduard - IonutPregatitoare BEGherghina - Tudor Aurora
Popa Constantin - PaulPregatitoare BEGherghina - Tudor Aurora
Mircea ElizaPregatitoare CEBoieriu Elena
Rosca David - GabrielPregatitoare CEBoieriu Elena
Tudor Elena - IzabelaPregatitoare CEBoieriu Elena
Rentea Alexia - Ioana Pregatitoare DETatut Anamaria
Vieru Petrut - FedericoPregatitoare DETatut Anamaria
Andrei Darius - GabrielII BIConstantin Cristiana-Liana
Veteleanu Clara - MariaII BIConstantin Cristiana-Liana
Roibu Alexia - StefaniaIII BIBurduaza Ana
Patru Mihai-AlexandruII BIConstantin Cristiana-Liana
Ionete Rebeca - AndreeaIII BIBurduaza Ana
Petrachioiu BeatriceIV BITudor Cristina-Madalina
Petrachioiu Maria BeatriceIV BITudor Cristina Madalina
Achim MirunaI CIIStanica Maria
Popa CatalinaII BIIConstantin Cristiana-Liana
Monceanu Ion - RobertIII BIIBurduaza Ana
Stan Ioan - GeorgeIII BIIBurduaza Ana
Traistaru Rares - MihaiIV BIITudor Cristina-Madalina
Traistaru Rares MihaiIV BIITudor Cristina Madalina
Petre Maria-CatalinaI CIIStanica Maria
Avram VictorI DIIFrunza Gabriela
Trusca DenisI DIIFrunza Gabriela
Braviceanu-Badea IustinIII BIIBurduaza Ana
Nita Ioana-AlesiaIII BIIBurduaza Ana
Siclitaru RaulIII CIISlatineanu Daniela
Stanciu-Ghita Amalia-ElenaIII EIIPirvulescu Andreea
Cojocaru MariaIV AIINicolae Mihaela
Logascu SoniaIV AIINicolae Mihaela
Mihai RomeoIV AIINicolae Mihaela
Ungureanu Ionut-BogdanIV CIINeacsa Maria-Greta
Dimciu MarinaPregatitoare BIIGherghina - Tudor Aurora
Ilina Sofia - EmmaPregatitoare BIIGherghina - Tudor Aurora
Jianu AndreiPregatitoare BIIGherghina - Tudor Aurora
Marcoiu Daria - AndreeaPregatitoare BIIGherghina - Tudor Aurora
Vasile Maria - ArianaPregatitoare BIIGherghina - Tudor Aurora
Popescu Ioana - AlexandraPregatitoare CIIBoieriu Elena
Serban Ianis - CristianPregatitoare CIIBoieriu Elena
Cimpoieru George - RaulPregatitoare DIITatut Anamaria
Ionescu Alexia - NicolePregatitoare DIITatut Anamaria
Necsoiu Sabin - AlinPregatitoare DIITatut Anamaria
Constantinescu Daria I CIIIStanica Maria
Vlascu Denis - AndreiIII EIIIPirvulescu Andreea
Dobrescu RazvanII BIIIConstantin Cristiana-Liana
Motocescu Ioana-DariaII BIIIConstantin Cristiana-Liana
Predisor BiancaII BIIIConstantin Cristiana-Liana
Dobrinescu Maria - CorinaIII BIIIBurduaza Ana
Dragoescu Alesya-NicoletaIII EIIIPirvulescu Andreea
Necsoiu David - CarlosIV BIIITudor Cristina-Madalina
Necsoiu David CarlosIV BIIITudor Cristina Madalina
Mojoiu AndreiPregatitoare DIIITatut Anamaria
Vlad Maria - AlexandraII BIIIStanica Maria
Gaitanaru DariaIII CIIISlatineanu Daniela
Dumitrescu Radu - AndreiIV CIIINeacsa Maria-Greta
Ciomirtan VladPregatitoare EIIIVaduva Alina
Ciobanu Yanis-AlexandruII BMConstantin Cristiana-Liana
Onea George-RobertIII BMBurduaza Ana
Tatut Daria - MariaIII BMBurduaza Ana
Mogosan AmaliaIV AMNicolae Mihaela
Savescu AlexiaIV BMTudor Cristina-Madalina
Savescu Maria AlexiaIV BMTudor Cristina Madalina
Ciolac Amalia-GeorgianaIV DMLazarescu Catalina
Bercu Darius - IonutPregatitoare CMBoieriu Elena
Comanescu Maria - MirunaPregatitoare CMBoieriu Elena
Pop Diana - MariaPregatitoare CMBoieriu Elena
Sima Natalia - GabrielaPregatitoare CMBoieriu Elena
Andrei Teodora - CrinutaPregatitoare DMTatut Anamaria
Gutoiu Andrei-GabrielPregatitoare DMTatut Anamaria
Iancovescu Sandra - MariaPregatitoare DMTatut Anamaria
Oprea Stefania - RaisaPregatitoare DMTatut Anamaria
Paun Ioan -AlexandruPregatitoare DMTatut Anamaria
Sandu Ioan - SergiuPregatitoare DMTatut Anamaria
Simionov Constantin-SebastianPregatitoare DMTatut Anamaria

Inapoi la centrele de concurs