Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Take Ionescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BECA ANDREII A94SAVU NICOLETA
SCANTEI SASCHAI A94SAVU NICOLETA
VASCCI EDUARDI A90SAVU NICOLETA
HODOROG IRINAI A89SAVU NICOLETA
ROTARU LUCASI A87SAVU NICOLETA
GHITA ANDREII B97GRIGORESCU LUMINITA
CRETAN DARIAI B95GRIGORESCU LUMINITA
GORGAN CALINI B95GRIGORESCU LUMINITA
IACOB DAVIDI B93GRIGORESCU LUMINITA
VADUVA AMALIAI B93GRIGORESCU LUMINITA
DRAGOMIR SOFIAI B91GRIGORESCU LUMINITA
CHILOM TUDORI B88GRIGORESCU LUMINITA
CIUCIOI TEODORAI B87GRIGORESCU LUMINITA
STEFAN ALEXANDRUI B85GRIGORESCU LUMINITA
BAIASU ANDREII C100BANUTA GEORGIANA
BIRCHI ANTONIAI C100BANUTA GEORGIANA
EFTIMIE LUCASI C100BANUTA GEORGIANA
CRANGA MARIANI C98BANUTA GEORGIANA
POP ANTONI C98BANUTA GEORGIANA
GHIVERCEA DANUTI C95BANUTA GEORGIANA
TATARU RARESI C95BANUTA GEORGIANA
ANGHELESCU MARIOI C90BANUTA GEORGIANA
PETRICA-VOICU TEODORAI C90BANUTA GEORGIANA
BANICIOIU DENISAI C87BANUTA GEORGIANA
NECULA ALEXANDRUI C80BANUTA GEORGIANA
TOLBARU OANAI C80BANUTA GEORGIANA
CAZAN DENISI C75BANUTA GEORGIANA
COZMA KARINSI C75BANUTA GEORGIANA
CHITAN MATEI VLADUTI D98OPRESCU IRINA -ELENA
COCILEA MATEI STEFANI D97OPRESCU IRINA -ELENA
DINCULESCU SARA MARIAI D96OPRESCU IRINA -ELENA
MEZDROIU MARIA ALEXIAI D90OPRESCU IRINA -ELENA
PURICE MARA I D90OPRESCU IRINA -ELENA
BOTEA ALECSIA MARIAI D89OPRESCU IRINA -ELENA
BIRHOATA DIANAI D86OPRESCU IRINA -ELENA
BUTET ANNA- MAGDALENAI D85OPRESCU IRINA -ELENA
HANGIU RAMONAI D85OPRESCU IRINA -ELENA
TUDOR ANDREEA STEFANIAI D85OPRESCU IRINA -ELENA
VLADESCU ADINA IOANAI D85OPRESCU IRINA -ELENA
UTA TANIA ALESSIAI D82OPRESCU IRINA -ELENA
POPESCU ANDREEAI D74OPRESCU IRINA -ELENA
CALINESCU-IVAN AIDAI D72OPRESCU IRINA -ELENA
LEUCUTA ALESSIA MARIAI D72OPRESCU IRINA -ELENA
MIHAI MARIAI D71OPRESCU IRINA -ELENA
MANOLEA- PIRVULESCU LUCAI D70OPRESCU IRINA -ELENA
MIHALCEA PATRICK ADRIANI E100POPESCU STEFANIA
STANCIU-GHEORGHISTEANU STEFANIAI E100POPESCU STEFANIA
PERSU DARIUSI E99POPESCU STEFANIA
BURGHELEA MIHNEA STEFANI E97POPESCU STEFANIA
POPA ELISA MARIAI E73POPESCU STEFANIA
TOMA MARIAI E70POPESCU STEFANIA
COLTEA DAVID STEFANII A100GEORGESCU ELISABETA
DICAN AINHOA-MARIAII A100GEORGESCU ELISABETA
IORDACHE TUDOR-ANDREIII A100GEORGESCU ELISABETA
MORTEANU-DINAII A100GEORGESCU ELISABETA
PAVAL MIHNEA-VLADIMIRII A100GEORGESCU ELISABETA
TEODORESCUDARIA-STEFANIAII A100GEORGESCU ELISABETA
TUDORACHE DAVIDII A90GEORGESCU ELISABETA
MILEA ALEXIA-CONSTANTAII A87GEORGESCU ELISABETA
DOROBANTU DAVID II B100PARASCHIV IVONA
TUTOC ELVIRA II B100PARASCHIV IVONA
DUMITRU LORENA II B95PARASCHIV IVONA
MUJAN KARINA II B95PARASCHIV IVONA
CIOBOTEA ANDREI II B90PARASCHIV IVONA
MIR SEBASTIANII B90PARASCHIV IVONA
MOCANU CRISTINA II B90PARASCHIV IVONA
SARFTOIU ALIN II B87PARASCHIV IVONA
TUDORASCU ANDREEA II B85PARASCHIV IVONA
BOSEA VLADIMIR-MIHAIII C100SMARANDOIU TAMARA
FLORESCU STEFANIA-RUXANDRA II C100SMARANDOIU TAMARA
GRIGORESCU OANAII C100SMARANDOIU TAMARA
MUSTATA CLARA-ELENAII C100SMARANDOIU TAMARA
POPESCU ALYSSA-MARIAII C100SMARANDOIU TAMARA
BAIASU KATALINII C90SMARANDOIU TAMARA
BUSUIOCEANU DAVIDII C90SMARANDOIU TAMARA
NICOLAESCU DANIELAII C90SMARANDOIU TAMARA
BANUT DANIELAII C80SMARANDOIU TAMARA
DULACIOIU DAVIDII C80SMARANDOIU TAMARA
SAVIN ALEXANDRAII C80SMARANDOIU TAMARA
COSAC ROBERT MIHAI II D100POPESCU ELENA
MANOLE IARINA II D100POPESCU ELENA
STANCIU-GHEORGHISTEANU ANASTASIA II D100POPESCU ELENA
ALBICI MIRUNA II D90POPESCU ELENA
DIACONESCU-ARMASESCU RAISA II D85POPESCU ELENA
POPESCU DARIA ELENA II D78POPESCU ELENA
FLOROIU MARIA SOPHIAIII A100CROITORU VIOLETA
CIAUSESCU ANAIII A99CROITORU VIOLETA
BALUTA ALEXIA TEODORAIII A98CROITORU VIOLETA
DICO DARIUSIII A97CROITORU VIOLETA
CIOBANU CLARAIII A95CROITORU VIOLETA
UNGUREANU MARIA ISABELIII A95CROITORU VIOLETA
NEGREA CATINCAIII A90CROITORU VIOLETA
MIHAILESCU ANTONIOIII A86CROITORU VIOLETA
MIHAI RALUCAIII A85CROITORU VIOLETA
B0TEZ TEODORIII B100RADULESCU DOINA
BAJEAN MATEOIII B100RADULESCU DOINA
BURGHELEA RARESIII B100RADULESCU DOINA
OLARU MAIAIII B100RADULESCU DOINA
OPRESCU ECATERINAIII B100RADULESCU DOINA
TABACUTU ANDIIII B100RADULESCU DOINA
COMAN RADUIII B98RADULESCU DOINA
BALSAN ALEXANDRAIII B97RADULESCU DOINA
TURU DIANAIII B95RADULESCU DOINA
BIRZAN ALEXANDRUIII B94RADULESCU DOINA
PAPA LUCAIII B92RADULESCU DOINA
TONESCU VLADIMIRIII B91RADULESCU DOINA
ARISANU MIHAIIII B90RADULESCU DOINA
GIUROIU MINDRU TUDOR CASIANIII E100BADEA NICOLETA
LUTA ALEXANDRA BIANCAIII E100BADEA NICOLETA
MARICA ALEXANDRA IOANAIII E100BADEA NICOLETA
MIHAI DANIEL VALENTINIII E100BADEA NICOLETA
POPA MARA TEODORAIII E100BADEA NICOLETA
VERGU VICTOR PAULIII E100BADEA NICOLETA
ZIDARU GHEORGHE RARESIII E100BADEA NICOLETA
CIOBOTEA GHEORGHE SEBASTIAN IOANIII E98BADEA NICOLETA
STANESCU MIRUNA IULIAIII E98BADEA NICOLETA
TUNARU EVAIII E98BADEA NICOLETA
COJUSNEANU PAUL VICTORIII E90BADEA NICOLETA
CRAIOVEANU IRIS MARIAIII E90BADEA NICOLETA
SUROVCEK RYANA ELENAIII E90BADEA NICOLETA
CIURDUC ALEXANDRA STEFANIAIII E80BADEA NICOLETA
MARGINE ALEXANDRU NICOLASIII E80BADEA NICOLETA
PLETEA ANDREI ALEXANDRUIII E80BADEA NICOLETA
GHINEA STEFAN ROBERTIII E78BADEA NICOLETA
RADELU ALIN VASILEIII E78BADEA NICOLETA
GHERGHINA DARIUS MIHAIIII E77BADEA NICOLETA
MIRICIOIU-POPA ELENA CARINAIII E75BADEA NICOLETA
NICOLAE MARA IOANAIII E75BADEA NICOLETA
TUGLUI KATIAIII E75BADEA NICOLETA
NITA IOANA REBECA III F100CHERASCU MIRUNA MADALINA
RADULESCU IOAN-MARIAN III F100CHERASCU MIRUNA MADALINA
NASTASIE CINTIA III F85CHERASCU MIRUNA MADALINA
GRIMBERG MAYA III F78CHERASCU MIRUNA MADALINA
DITOIU CALIN III F67CHERASCU MIRUNA MADALINA
PETRESCU NICOLAS-SEBASTIAN III F67CHERASCU MIRUNA MADALINA
SANTOIU MARIA ERICA III F67CHERASCU MIRUNA MADALINA
IONESCU FILIP III F63CHERASCU MIRUNA MADALINA
JIANU RARES III FParticipantCHERASCU MIRUNA MADALINA
VATAFU ALEXANDRU III FParticipantCHERASCU MIRUNA MADALINA
DUMITRU IOANA REBECA III FParticipantCHERASCU MIRUNA MADALINA
ALBULESCU PETRU III FParticipantCHERASCU MIRUNA MADALINA
CONDECI VLADUT III FParticipantCHERASCU MIRUNA MADALINA
UTA ANDREI III FParticipantCHERASCU MIRUNA MADALINA
EFTIMIE ELENA III FParticipantCHERASCU MIRUNA MADALINA
MOGA IRINA IV A100MULLER STEFANIA ALINA
LOGOFATU EDUARDIV A98MULLER STEFANIA ALINA
PROTEASA PAULIV A98MULLER STEFANIA ALINA
POPESCU GABRIELAIV A95MULLER STEFANIA ALINA
CIUCA ALESIAIV A92MULLER STEFANIA ALINA
MAGARDICI OANAIV A88MULLER STEFANIA ALINA
MIHAILESCU LARAIV A83MULLER STEFANIA ALINA
POPESCU ALEXANDRAIV A83MULLER STEFANIA ALINA
BUSI KARINAIV B100COSAC FILOFTIA
NEGULESCU ALEXANDRUIV B100COSAC FILOFTIA
POP ANDREEA BIANCA IV B99COSAC FILOFTIA
GHEORGHE RAZVAN IV B94COSAC FILOFTIA
STEFANESCU MIRUNA MARIA IV B83COSAC FILOFTIA
TRUTOIU IOANA IV B80COSAC FILOFTIA
PETRESCU DARIUS-ANDREIPregatitoare B100SUROVCEK ION
PETRIA GEORGE-ALEXANDRUPregatitoare B100SUROVCEK ION
ION STEFAN-ALEXANDRUPregatitoare B95SUROVCEK ION
IRIMIA ELISABETH-MARIAPregatitoare B95SUROVCEK ION
MAGUREANU IOANA-ALESSIAPregatitoare B95SUROVCEK ION
ZAHARIA ERIKA-MARIAPregatitoare B95SUROVCEK ION
NICOLAE LUCA-ALEXANDRUPregatitoare B90SUROVCEK ION
ZORLESCU THEODOR-CONSTANTINPregatitoare B90SUROVCEK ION
SIMEONOV DENIS-MELANYPregatitoare B88SUROVCEK ION
SUILEA ALEXIA-STEFANIAPregatitoare B85SUROVCEK ION
IORDANCA STEFAN-ALEXANDRUPregatitoare B80SUROVCEK ION
POPESCU DARIA-MARIAPregatitoare B75SUROVCEK ION
GIBA IRIS-ELENAPregatitoare B71SUROVCEK ION
NEGREA ALBERT-MARIANPregatitoare B68SUROVCEK ION
DEACONU STEFAN-IANISPregatitoare B61SUROVCEK ION

Inapoi la centrele de concurs