Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Take Ionescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
PETRESCU DARIUS ANDREII B100SUROVCEK ION
POPESCU DARIA-MARIAI B100SUROVCEK ION
ZAHARIA ERIKAI B97SUROVCEK ION
IRIMIA MARIA ELIZABETHI B90SUROVCEK ION
NICOLAE LUCA ALEXANDRUI B90SUROVCEK ION
POLIMA RICARDO-CONSTANTINI B84SUROVCEK ION
BECSENESCU MARIO DENISI B80SUROVCEK ION
RADU ANA-MARIAI B80SUROVCEK ION
BECA ANDREIII A100SAVU NICOLETA
ROTARU LUCASII A100SAVU NICOLETA
SCINTEI SASHAII A100SAVU NICOLETA
TUGUI SERBANII A100SAVU NICOLETA
VASCA EDUARDII A100SAVU NICOLETA
LUNG EDUARDII A95SAVU NICOLETA
PREDA PETRUTII A90SAVU NICOLETA
BOIAN IOANAII A85SAVU NICOLETA
HODOROG IRINAII A85SAVU NICOLETA
MIU GIULIAII B100GRIGORESCU LUMINITA
STEFAN ALEXANDRUII B100GRIGORESCU LUMINITA
CHILOM TUDORII B97GRIGORESCU LUMINITA
CRETAN DARIAII B95GRIGORESCU LUMINITA
IACOB DAVIDII B93GRIGORESCU LUMINITA
MUTULEASA FLAVIAII B92GRIGORESCU LUMINITA
CIUCIOI TEODORAII B90GRIGORESCU LUMINITA
COSTESCU TEODORII B90GRIGORESCU LUMINITA
DOGARU IOANAII B90GRIGORESCU LUMINITA
GHITA ANDREIII B90GRIGORESCU LUMINITA
GORGAN CALINII B90GRIGORESCU LUMINITA
MATEESCU ALEXANDRAII B90GRIGORESCU LUMINITA
MATICA CRISTIANII B90GRIGORESCU LUMINITA
TANISLAV TEODORAII B90GRIGORESCU LUMINITA
TULPAN ANDREIII B90GRIGORESCU LUMINITA
VLANGAR ANDREIII B90GRIGORESCU LUMINITA
POPESCU ALEXANDRUII B88GRIGORESCU LUMINITA
PETRICA DARIUSII B87GRIGORESCU LUMINITA
GAVRISIU STEFANII B85GRIGORESCU LUMINITA
DRAGOMIR SOFIAII B80GRIGORESCU LUMINITA
BRANOIU ALEXANDRUII C100BANUTA GEORGIANA
BANICIOIU DENISAII C95BANUTA GEORGIANA
NECULA ALEXANDRUII C95BANUTA GEORGIANA
CIRJAN MARAII C93BANUTA GEORGIANA
BAIASU ANDREIII C90BANUTA GEORGIANA
EFTIMIE LUCASII C90BANUTA GEORGIANA
GHIVERCEA DANII C81BANUTA GEORGIANA
ROMAN-DEACONU RAPHAELII C70BANUTA GEORGIANA
DAN PATRICII C68BANUTA GEORGIANA
CAZAN DENISII CParticipantBANUTA GEORGIANA
BIRCHI ANTONIAII CParticipantBANUTA GEORGIANA
MEZDROIU MARIA-ALEXIA II D100OPRESCU IRINA-ELENA
LEUCUTA ALESSIA-MARIAII D95OPRESCU IRINA-ELENA
PURICE MARA- IOANAII D95OPRESCU IRINA-ELENA
BOTEA ALECSIA MARIAII D92OPRESCU IRINA-ELENA
HANGIU RAMONA - GEORGIANAII D92OPRESCU IRINA-ELENA
MANOLEA-PIRVULESCU COSTIN LUCAII D92OPRESCU IRINA-ELENA
BIRHOATA DIANA II D90OPRESCU IRINA-ELENA
CHITAN MATEI VLADUTII D90OPRESCU IRINA-ELENA
VLADESCU ADINA- IOANAII D90OPRESCU IRINA-ELENA
BUTET ANNA MAGDALENAII D87OPRESCU IRINA-ELENA
COCILEA STEFAN MATEIII D85OPRESCU IRINA-ELENA
COJOCARU ANDREEA CRISTIANAII D85OPRESCU IRINA-ELENA
STEFANESCU VICTOR ANDREIII D84OPRESCU IRINA-ELENA
GRIGORESCU DAVID - LUCIANII D82OPRESCU IRINA-ELENA
POPESCU ANDREEA II D80OPRESCU IRINA-ELENA
MIHAI MARIAII D77OPRESCU IRINA-ELENA
DINCULESCU SARA MARIAII D70OPRESCU IRINA-ELENA
IRIMIA ENZO-NICOLASII D70OPRESCU IRINA-ELENA
STANCIU-GHEORGHISTEANU STEFANIAII E100POPESCU STEFANIA
GAREA ANTONIAII E80POPESCU STEFANIA
CRISTESCU SERENAII E70POPESCU STEFANIA
TRIFAN TEODORAII E70POPESCU STEFANIA
COLTEA DAVIDIII A100GEORGESCU ELISABETA
DICAN AINHOAIII A100GEORGESCU ELISABETA
PAVAL MIHNEAIII A100GEORGESCU ELISABETA
GHIDARCEA STEFANIII B100PARASCHIV ELENA IVONA
SAFTOIU ALINIII B100PARASCHIV ELENA IVONA
CIOBOTEA ANDREIIII B96PARASCHIV ELENA IVONA
TUDORASCU ANDREEAIII B96PARASCHIV ELENA IVONA
BUDICA COSMINIII B95PARASCHIV ELENA IVONA
DOROBANTU DAVIDIII B95PARASCHIV ELENA IVONA
MOCANU CRISTINAIII B95PARASCHIV ELENA IVONA
TUTOC ELVIRAIII B95PARASCHIV ELENA IVONA
MIR SEBASTIANIII B94PARASCHIV ELENA IVONA
NEAGOE ANDREIIII B94PARASCHIV ELENA IVONA
TENEA STEFAIAIII B83PARASCHIV ELENA IVONA
MUJA KARINAIII B80PARASCHIV ELENA IVONA
BANUT DANIELAIII C100SMARANDOIU TAMARA
BOSEA VLADIMIRIII C100SMARANDOIU TAMARA
FLORESCU STEFANIA-RUXANDRAIII C100SMARANDOIU TAMARA
POPESCU ALYSSA-MARIAIII C100SMARANDOIU TAMARA
BAIASU KATALINIII C90SMARANDOIU TAMARA
BUSUIOCEANU DAVIDIII C90SMARANDOIU TAMARA
COSAC ROBERT III D100ILEANA POPESCU
MANOLE IARINA III D100ILEANA POPESCU
POPESCU DARIA III D98ILEANA POPESCU
STANCIU-GHEORGHISTEANU ANASTASIAIII D96ILEANA POPESCU
DIACONESCU-ARMASESCU RAISAIII D87ILEANA POPESCU
RUSU AMALIA III D86ILEANA POPESCU
ANOAICA RADUIII D82ILEANA POPESCU
TUDOSIE DAVIDIII D76ILEANA POPESCU
BERBECE DARIAIII F100FOTA-LITA MONICA
MANDA ADELINAIII F100FOTA-LITA MONICA
RADU SERGIU ANTONIOIII F100POPESCU VERA
STREJAN RALUCAIII F100FOTA-LITA MONICA
MIRESCU VLADIII F95FOTA-LITA MONICA
PRUTEANU STEFANIII F95FOTA-LITA MONICA
TOMESCU ELISAIII F95FOTA-LITA MONICA
DINESCU MARIAIII F90POPESCU VERA
POPA KARINAIII F90POPESCU VERA
RATAN GABRIELAIII F90FOTA-LITA MONICA
FLOROIU MARIA SOPHIAIV A92CROITORU VIOLETA
PANESCU ALEXANDRUIV A92CROITORU VIOLETA
CIOBANU CLARAIV A88CROITORU VIOLETA
CIAUSESCU ANAIV A80CROITORU VIOLETA
BAJEAN MATEOIV B100SERBAN MARIANA-LILIANA
BOTEZ TEODORIV B100SERBAN MARIANA-LILIANA
BOTEZ TEODORIV B100SERBAN MARIANA-LILIANA
COMAN RADUIV B100SERBAN MARIANA-LILIANA
TABACUTU ANDI-THEODORIV B95SERBAN MARIANA-LILIANA
ALEXANDRESCU RALUCAIV B90SERBAN MARIANA-LILIANA
BALSAN ALEXANDRAIV B90SERBAN MARIANA-LILIANA
TONESCU VLADIMIRIV B78SERBAN MARIANA-LILIANA
TURU DIANAIV B75SERBAN MARIANA-LILIANA
FRUMOSU VANESSAIV B72SERBAN MARIANA-LILIANA
OLARU MAIAIV B72SERBAN MARIANA-LILIANA
PAPA LUCAIV B72SERBAN MARIANA-LILIANA
BIRZAN ALEXANDRUIV B67SERBAN MARIANA-LILIANA
OPRESCU ECATERINAIV B61SERBAN MARIANA-LILIANA
MIRCEA ANA MARIAIV B60SERBAN MARIANA-LILIANA
PUICAN ANNE MARIEIV BParticipantSERBAN MARIANA-LILIANA
NICOLAE MARA IOANAIV E100NICOLETA BADEA
TUGLUI KATIAIV E98NICOLETA BADEA
LUTA ALEXANDRA BIANCAIV E92NICOLETA BADEA
MARICA ALEXANDRA IOANAIV E92NICOLETA BADEA
TALMACIU ANYTTA CRISTINAIV E92NICOLETA BADEA
CIOBOTEA SEBASTIAN IOANIV E90NICOLETA BADEA
STANESCU MIRUNA IULIAIV E90NICOLETA BADEA
GIUROIU MINDRU TUDOR CASIANIV E88NICOLETA BADEA
MIHAI DANIEL VALENTINIV E88NICOLETA BADEA
ZIDARU GHEORGHE RARESIV E84NICOLETA BADEA
CIOBANU MARIA-DELIAIV E82NICOLETA BADEA
COJUSNEANU PAUL VICTORIV E78NICOLETA BADEA
MIRICIOIU-POPA ELENA CARINAIV E78NICOLETA BADEA
STOIAN GEORGEIV E74NICOLETA BADEA
GHINEA STEFAN ROBERTIV E73NICOLETA BADEA
MARGINE ALEXANDRUIV E73NICOLETA BADEA
VERGU VICTOR PAULIV E73NICOLETA BADEA
PLETEA ANDREI ALEXANDRUIV E72NICOLETA BADEA
RADELU ALIN VASILEIV E70NICOLETA BADEA
NICOLAESCU VLAD DUMITRUIV E69NICOLETA BADEA
GHERGHINA DARIUS MIHAIIV E68NICOLETA BADEA
CHITA STEFANIAPregatitoare B100COSAC FILOFTIA
GIURAN DAVIDPregatitoare B100COSAC FILOFTIA
MITROI STEFANPregatitoare B100COSAC FILOFTIA
VADUVA DELIAPregatitoare B100COSAC FILOFTIA
CUCU DARIUSPregatitoare B95COSAC FILOFTIA
POPESCU AIDAPregatitoare B93COSAC FILOFTIA
BARBU IULIAPregatitoare B91COSAC FILOFTIA
IORDACHE IOANAPregatitoare B90COSAC FILOFTIA
PETCU GABRIELPregatitoare B82COSAC FILOFTIA

Inapoi la centrele de concurs