Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Take Ionescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BAIASU ANDREII CEBANUTA GEORGIANA
BIRCHI ANTONIAI CEBANUTA GEORGIANA
EFTIMIE LUCASI CEBANUTA GEORGIANA
MIHALCEA PATRICK ADRIANI EEPOPESCU STEFANIA
STANCIU-GHEORGHISTEANU STEFANIAI EEPOPESCU STEFANIA
COLTEA DAVID STEFANII AEGEORGESCU ELISABETA
DICAN AINHOA-MARIAII AEGEORGESCU ELISABETA
IORDACHE TUDOR-ANDREIII AEGEORGESCU ELISABETA
MORTEANU-DINAII AEGEORGESCU ELISABETA
PAVAL MIHNEA-VLADIMIRII AEGEORGESCU ELISABETA
TEODORESCUDARIA-STEFANIAII AEGEORGESCU ELISABETA
DOROBANTU DAVID II BEPARASCHIV IVONA
TUTOC ELVIRA II BEPARASCHIV IVONA
BOSEA VLADIMIR-MIHAIII CESMARANDOIU TAMARA
FLORESCU STEFANIA-RUXANDRA II CESMARANDOIU TAMARA
GRIGORESCU OANAII CESMARANDOIU TAMARA
MUSTATA CLARA-ELENAII CESMARANDOIU TAMARA
POPESCU ALYSSA-MARIAII CESMARANDOIU TAMARA
COSAC ROBERT MIHAI II DEPOPESCU ELENA
MANOLE IARINA II DEPOPESCU ELENA
STANCIU-GHEORGHISTEANU ANASTASIA II DEPOPESCU ELENA
FLOROIU MARIA SOPHIAIII AECROITORU VIOLETA
B0TEZ TEODORIII BERADULESCU DOINA
BAJEAN MATEOIII BERADULESCU DOINA
BURGHELEA RARESIII BERADULESCU DOINA
OLARU MAIAIII BERADULESCU DOINA
OPRESCU ECATERINAIII BERADULESCU DOINA
TABACUTU ANDIIII BERADULESCU DOINA
GIUROIU MINDRU TUDOR CASIANIII EEBADEA NICOLETA
LUTA ALEXANDRA BIANCAIII EEBADEA NICOLETA
MARICA ALEXANDRA IOANAIII EEBADEA NICOLETA
MIHAI DANIEL VALENTINIII EEBADEA NICOLETA
POPA MARA TEODORAIII EEBADEA NICOLETA
VERGU VICTOR PAULIII EEBADEA NICOLETA
ZIDARU GHEORGHE RARESIII EEBADEA NICOLETA
NITA IOANA REBECA III FECHERASCU MIRUNA MADALINA
RADULESCU IOAN-MARIAN III FECHERASCU MIRUNA MADALINA
MOGA IRINA IV AEMULLER STEFANIA ALINA
BUSI KARINAIV BECOSAC FILOFTIA
NEGULESCU ALEXANDRUIV BECOSAC FILOFTIA
PETRESCU DARIUS-ANDREIPregatitoare BESUROVCEK ION
PETRIA GEORGE-ALEXANDRUPregatitoare BESUROVCEK ION
PERSU DARIUSI EIPOPESCU STEFANIA
CIAUSESCU ANAIII AICROITORU VIOLETA
POP ANDREEA BIANCA IV BICOSAC FILOFTIA
CRANGA MARIANI CIBANUTA GEORGIANA
POP ANTONI CIBANUTA GEORGIANA
CHITAN MATEI VLADUTI DIOPRESCU IRINA -ELENA
BALUTA ALEXIA TEODORAIII AICROITORU VIOLETA
COMAN RADUIII BIRADULESCU DOINA
CIOBOTEA GHEORGHE SEBASTIAN IOANIII EIBADEA NICOLETA
STANESCU MIRUNA IULIAIII EIBADEA NICOLETA
TUNARU EVAIII EIBADEA NICOLETA
LOGOFATU EDUARDIV AIMULLER STEFANIA ALINA
PROTEASA PAULIV AIMULLER STEFANIA ALINA
GHITA ANDREII BIIGRIGORESCU LUMINITA
COCILEA MATEI STEFANI DIIOPRESCU IRINA -ELENA
BURGHELEA MIHNEA STEFANI EIIPOPESCU STEFANIA
DICO DARIUSIII AIICROITORU VIOLETA
BALSAN ALEXANDRAIII BIIRADULESCU DOINA
DINCULESCU SARA MARIAI DIIOPRESCU IRINA -ELENA
CRETAN DARIAI BIIGRIGORESCU LUMINITA
GORGAN CALINI BIIGRIGORESCU LUMINITA
GHIVERCEA DANUTI CIIBANUTA GEORGIANA
TATARU RARESI CIIBANUTA GEORGIANA
DUMITRU LORENA II BIIPARASCHIV IVONA
MUJAN KARINA II BIIPARASCHIV IVONA
CIOBANU CLARAIII AIICROITORU VIOLETA
UNGUREANU MARIA ISABELIII AIICROITORU VIOLETA
TURU DIANAIII BIIRADULESCU DOINA
POPESCU GABRIELAIV AIIMULLER STEFANIA ALINA
ION STEFAN-ALEXANDRUPregatitoare BIISUROVCEK ION
IRIMIA ELISABETH-MARIAPregatitoare BIISUROVCEK ION
MAGUREANU IOANA-ALESSIAPregatitoare BIISUROVCEK ION
ZAHARIA ERIKA-MARIAPregatitoare BIISUROVCEK ION
BECA ANDREII AIIISAVU NICOLETA
SCANTEI SASCHAI AIIISAVU NICOLETA
BIRZAN ALEXANDRUIII BIIIRADULESCU DOINA
GHEORGHE RAZVAN IV BIIICOSAC FILOFTIA
IACOB DAVIDI BIIIGRIGORESCU LUMINITA
VADUVA AMALIAI BIIIGRIGORESCU LUMINITA
PAPA LUCAIII BIIIRADULESCU DOINA
CIUCA ALESIAIV AIIIMULLER STEFANIA ALINA
DRAGOMIR SOFIAI BIIIGRIGORESCU LUMINITA
TONESCU VLADIMIRIII BIIIRADULESCU DOINA
VASCCI EDUARDI AMSAVU NICOLETA
ANGHELESCU MARIOI CMBANUTA GEORGIANA
PETRICA-VOICU TEODORAI CMBANUTA GEORGIANA
MEZDROIU MARIA ALEXIAI DMOPRESCU IRINA -ELENA
PURICE MARA I DMOPRESCU IRINA -ELENA
TUDORACHE DAVIDII AMGEORGESCU ELISABETA
CIOBOTEA ANDREI II BMPARASCHIV IVONA
MIR SEBASTIANII BMPARASCHIV IVONA
MOCANU CRISTINA II BMPARASCHIV IVONA
BAIASU KATALINII CMSMARANDOIU TAMARA
BUSUIOCEANU DAVIDII CMSMARANDOIU TAMARA
NICOLAESCU DANIELAII CMSMARANDOIU TAMARA
ALBICI MIRUNA II DMPOPESCU ELENA
NEGREA CATINCAIII AMCROITORU VIOLETA
ARISANU MIHAIIII BMRADULESCU DOINA
COJUSNEANU PAUL VICTORIII EMBADEA NICOLETA
CRAIOVEANU IRIS MARIAIII EMBADEA NICOLETA
SUROVCEK RYANA ELENAIII EMBADEA NICOLETA
NICOLAE LUCA-ALEXANDRUPregatitoare BMSUROVCEK ION
ZORLESCU THEODOR-CONSTANTINPregatitoare BMSUROVCEK ION

Inapoi la centrele de concurs