Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Eforie
Scoala:Liceul Teoretic Carmen Sylva
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cabuz NeculaiI A100Maria Mindru
Alexandru RobertI A99Maria Mindru
Giurgiu MihaiI A99Maria Mindru
Patrascuta LucianI A98Maria Mindru
Untaru BiancaI A87Maria Mindru
Dorcu AndreeaI A82Maria Mindru
Saracila DaianaI A82Maria Mindru
Ali ArzuI A77Maria Mindru
Niculai CristianI A76Maria Mindru
Dajdie DariusI A75Maria Mindru
Gafar EbruI A67Maria Mindru
Dobre EdiI AParticipantMaria Mindru
Giambasu AdrianI AParticipantMaria Mindru
Saracila EmaI AParticipantMaria Mindru
Dombi-Enescu KonstantinI AParticipantMaria Mindru
Tiripan MarinaI AParticipantMaria Mindru
Andreescu DavidII A95Alina Theodorescu
Abduraman GeavidanII A82Alina Theodorescu
Manea RaulII A80Alina Theodorescu
Draghici MatiasII A64Alina Theodorescu
Paraschiv AlessiaII A62Alina Theodorescu
Done RalucaII A60Alina Theodorescu
Tudor MirunaII A60Alina Theodorescu
Timofte IulianII AParticipantAlina Theodorescu
Radu MariaII AParticipantAlina Theodorescu
Gheorghica-Istrate DavidII AParticipantAlina Theodorescu
Tirzianu TheodorII AParticipantAlina Theodorescu
Ignat ClaudiuII AParticipantAlina Theodorescu
Chintoi IrinaII AParticipantAlina Theodorescu
Tudoras AlexandraII AParticipantAlina Theodorescu
Dobre DanielII AParticipantAlina Theodorescu
Chintoi AlinaII AParticipantAlina Theodorescu
Sericenco SaraII AParticipantAlina Theodorescu
Anghel RobertII B95Ileana Olteanu
Cheamil EmreII B95Ileana Olteanu
Stanoiu MarioII B95Ileana Olteanu
Chespi DenisaII B90Ileana Olteanu
Mara CeciliaII B90Ileana Olteanu
Moraru Alexandru StefanII B85Ileana Olteanu
Petre OctavianII B70Ileana Olteanu
BADEA DAVID NICHOLASIII A100DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
MIRCEA RAUL ALEXANDRUIII A100DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
BUCURESTEANU ADRIANIII A94DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
GHENA IULIANA TEODORAIII A71DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
POP RAZVAN CRISTIANIII A71DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
NISTOR DAVID CATALINIII A67DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
TRANDAFIR CRISTINA IOANAIII A64DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
SERBAN BOGDAN ALEXANDRUIII A61DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
HODNOGY ALEXANDRUIII AParticipantDRAGOMIR GABRIELA LUIZA
BUTA MADALINA IOANAIII AParticipantDRAGOMIR GABRIELA LUIZA
VASILE RAUL STEFANIII AParticipantDRAGOMIR GABRIELA LUIZA
MIHAI OLIVIA ANDREEAPregatitoare A81ZONTEA MIHAELA
NITA DAVID ANDREIPregatitoare A81ZONTEA MIHAELA
NEACSU DARIA MARIAPregatitoare A76ZONTEA MIHAELA
COSTESCU NECTARIAPregatitoare A72ZONTEA MIHAELA
VASILE THEODORA MARIAPregatitoare A71ZONTEA MIHAELA
CARLEA RAZVAN MARIANPregatitoare A67ZONTEA MIHAELA
IFTIMIE IRENEPregatitoare A67ZONTEA MIHAELA
GURLAN LUCA MATEIPregatitoare A64ZONTEA MIHAELA
ALI ELIS IZELPregatitoare A62ZONTEA MIHAELA
DRAGOMIR BRIANA ANDREEAPregatitoare AParticipantZONTEA MIHAELA
CRACIUN DENIS ROBERTPregatitoare AParticipantZONTEA MIHAELA
Barbatu MateoPregatitoare B95Rusnaciuc Carmen-Sanda
Bucea DavidPregatitoare B95Rusnaciuc Carmen-Sanda
Dragomir IoanaPregatitoare B85Rusnaciuc Carmen-Sanda
Maxim MaiaPregatitoare B81Rusnaciuc Carmen-Sanda
Parvescu BiancaPregatitoare B77Rusnaciuc Carmen-Sanda
Blana TeodoraPregatitoare B71Rusnaciuc Carmen-Sanda
Gardea StefanPregatitoare B70Rusnaciuc Carmen-Sanda
Barbu StefanPregatitoare B68Rusnaciuc Carmen-Sanda
Calil MelissaPregatitoare B67Rusnaciuc Carmen-Sanda
Cadar ArianaPregatitoare B61Rusnaciuc Carmen-Sanda
Berge ThomasPregatitoare BParticipantRusnaciuc Carmen-Sanda
Plaiasu AdinaPregatitoare BParticipantRusnaciuc Carmen-Sanda
Popescu AndreiPregatitoare BParticipantRusnaciuc Carmen-Sanda
Opinca DariusPregatitoare BParticipantRusnaciuc Carmen-Sanda
Bogdan OctavianPregatitoare BParticipantRusnaciuc Carmen-Sanda

Inapoi la centrele de concurs