Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Eforie
Scoala:Liceul Teoretic Carmen Sylva
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
MARGINEAN ANNAI AParticipantZONTEA MIHAELA
CREMENCIUC LAVINIA-IOANAI AParticipantZONTEA MIHAELA
MIHAI OLIVIA ANDREEAI AParticipantZONTEA MIHAELA
NEACSU DARIA MARIAI AParticipantZONTEA MIHAELA
IFTIMIE IRENEI AParticipantZONTEA MIHAELA
CARLEA RAZVAN MARIANI AParticipantZONTEA MIHAELA
ACHIMESCU SARA-ALEXIAI AParticipantZONTEA MIHAELA
GURLAN LUCA MATEII AParticipantZONTEA MIHAELA
NISIPEANU ANAMARIAI AParticipantZONTEA MIHAELA
NITA DAVID ANDREII AParticipantZONTEA MIHAELA
VASILE THEODORA MARIAI AParticipantZONTEA MIHAELA
DRAGOMIR BRIANA ANDREEAI AParticipantZONTEA MIHAELA
SINTION CRINAI AParticipantZONTEA MIHAELA
MIRCICA ROBERT MARIANI AParticipantZONTEA MIHAELA
RADU EVELINI AParticipantZONTEA MIHAELA
CRISTEA GABRIEL MARIOI AParticipantZONTEA MIHAELA
ORZEA CATALIN CONSTANTINI AParticipantZONTEA MIHAELA
Bucea Gabriel-DavidI B100Rusnaciuc Carmen-Sanda
Popescu AndreiI B95Rusnaciuc Carmen-Sanda
Maxim Maia-AndreeaI B90Rusnaciuc Carmen-Sanda
Parvescu Bianca-MariaI B80Rusnaciuc Carmen-Sanda
Dragomir Ioana-BiancaI B75Rusnaciuc Carmen-Sanda
Barbu StefanI B65Rusnaciuc Carmen-Sanda
Girdea Alexandru-StefanI B60Rusnaciuc Carmen-Sanda
Blana Ioana-TeodoraI BParticipantRusnaciuc Carmen-Sanda
Alexandru RobertII A100Maria Mindru
Cabuz NeculaiII A100Maria Mindru
Dajdie DariusII A100Maria Mindru
Dorcu AndreeaII A100Maria Mindru
Giurgiu MihaiII A100Maria Mindru
Patrascuta LucianII A94Maria Mindru
Bolboaca AdelinaII A90Maria Mindru
Dombi-Enescu KonstantinII A80Maria Mindru
Saracila DaianaII A74Maria Mindru
Ali ArzuII A65Maria Mindru
Niculai CristianII A65Maria Mindru
Untaru BiancaII A65Maria Mindru
Manea RaulIII A100Alina Theodorescu
Timofte IulianIII A90Alina Theodorescu
Andreescu DavidIII A89Alina Theodorescu
Ignat ClaudiuIII A80Alina Theodorescu
Paraschiv AlessiaIII A80Alina Theodorescu
Draghici MatiasIII A60Alina Theodorescu
Gheorghica-Istrate DavidIII A60Alina Theodorescu
Tudor MirunaIII A60Alina Theodorescu
Radu MariaIII AParticipantAlina Theodorescu
Chintoi AlinaIII AParticipantAlina Theodorescu
Tihnea StefanIII AParticipantAlina Theodorescu
Tudoras AlexandraIII AParticipantAlina Theodorescu
Dobre DanielIII AParticipantAlina Theodorescu
Tirzianu TheodorIII AParticipantAlina Theodorescu
Done RalucaIII AParticipantAlina Theodorescu
Sericenco SaraIII AParticipantAlina Theodorescu
Chespi DenisaIII B90Ileana Olteanu
Cheamil EmreIII B82Ileana Olteanu
Anghel RobertIII B74Ileana Olteanu
Stanoiu MarioIII B74Ileana Olteanu
Moraru Alexandru StefanIII B60Ileana Olteanu
BADEA DAVID NICHOLASIV A100DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
BUCURESTEANU ADRIANIV A98DRAGOMIR GABRIELA LUIZA
MIRCEA RAUL ALEXANDRUIV A98DRAGOMIR GABRIELA LUIZA

Inapoi la centrele de concurs