Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:Colegiul National Ionita Asan
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Costache IonutI A100Cotet Gheorghita
Dogaru RoxanaI A100Cotet Gheorghita
Fedeles IanisaI A100Cotet Gheorghita
Ionescu DarioI A100Cotet Gheorghita
Mitrica DenisI A100Cotet Gheorghita
Mircescu RazvanI A98Cotet Gheorghita
Prodanescu AlessiaI A98Cotet Gheorghita
Roncea CostinelI A98Cotet Gheorghita
Badea YannisI A95Cotet Gheorghita
Dadulescu AndreiI A95Cotet Gheorghita
Mihalache MihaelaI A95Cotet Gheorghita
Tabarca FlorinI A95Cotet Gheorghita
Vanea AlexandruI A95Cotet Gheorghita
Stircu CosminaI A85Cotet Gheorghita
Chesnoiu CodrutI A75Cotet Gheorghita
Ilie AlinaI A75Cotet Gheorghita
Dadulescu RazvanI A70Cotet Gheorghita
Neagu MihneaI AParticipantCotet Gheorghita
Nicolescu Irina-MariaII A100Cernat Daniela
Potra BiancaII A100Cernat Daniela
Cernat Costin FabianII A98Cernat Daniela
Chivu SebastianII A98Cernat Daniela
Gaita DenisII A98Cernat Daniela
Gatan RazvanII A98Cernat Daniela
Andrei LoredanaII A95Cernat Daniela
Nardin MariusII A95Cernat Daniela
Nicolae GerminII A95Cernat Daniela
Joita LiviaII A85Cernat Daniela
Nine DenisII A72Cernat Daniela
Neagu PatricII A70Cernat Daniela
Stancu StefanII A65Cernat Daniela
Calinescu TeodoraII C100Rosianu Cornelia
Dalea CristinaII C100Rosianu Cornelia
Florea FabianII C100Rosianu Cornelia
Vlad ArianaII C100Rosianu Cornelia
Ion DenisII C95Parcel Ion
Mechenici AndraII C90Rosianu Cornelia
Bogatinovici LauraII D100Parcel Ion
Mirea DianaII D100Parcel Ion
Nitu AlexandruII D100Parcel Ion
Rosu DariaII D100Parcel Ion
Dinu AndreeaII D98Parcel Ion
Oprea Stefan RaresII D98Parcel Ion
Robu DariaII D98Parcel Ion
Serban AlexandruII D98Parcel Ion
Smarandache Ana MariaII D98Parcel Ion
Bocai DeliaII D95Parcel Ion
Colac AlessiaII D95Parcel Ion
Gogoseanu DavidII D95Parcel Ion
Nicolae AndreeaII D95Parcel Ion
Popa MihaiII D95Parcel Ion
Rostogol AlexandraII D95Parcel Ion
Iliescu-Sirbu VanessaII D90Parcel Ion
Braniste StefanII D85Parcel Ion
Priu DariaII D75Parcel Ion
Tufis EduardII D75Parcel Ion
Combii Mihai AlexandruIII A100Chivu Aura-Nica Nicoleta
Eftimie AndreiIII A100Chivu Aura-Nica Nicoleta
Stanila AlexandraIII A100Chivu Aura-Nica Nicoleta
Radu IzabelaIII A98Chivu Aura-Nica Nicoleta
Geapana LaviniaIII A88Chivu Aura-Nica Nicoleta
Radovici Ana mariaIII A85Chivu Aura-Nica Nicoleta
Marin MariaIII A74Chivu Aura-Nica Nicoleta
Ghimisi AndreiIV A100Stanila Silvia
Lungeanu AlexandruIV A100Stanila Silvia
Nitu IuriaIV A100Stanila Silvia
Brincoveanu RobertaIV A98Stanila Silvia
Cinca MariaIV A98Stanila Silvia
Dobre GabrielIV A98Stanila Silvia
Dobre DenisaIV A93Stanila Silvia
Stroe AndraIV A92Stanila Silvia
Blagoe FlaviaIV A80Stanila Silvia
Pasune RoxanaIV A78Stanila Silvia
Gogu FabianPregatitoare A100Nita Carmen-Preda Melania
Paun AlexiaPregatitoare A100Nita Carmen-Preda Melania
Rosca StefanPregatitoare A100Nita Carmen-Preda Melania
Toma DariaPregatitoare A100Nita Carmen-Preda Melania
Rojisteanu EricPregatitoare A98Nita Carmen-Preda Melania
Caragea LarisaPregatitoare A95Nita Carmen-Preda Melania
Dinu CristianPregatitoare A90Nita Carmen-Preda Melania
Zamfir CosminPregatitoare A81Nita Carmen-Preda Melania
Dinu ValentinPregatitoare A80Nita Carmen-Preda Melania

Inapoi la centrele de concurs