Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:Colegiul National Ionita Asan
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dinu CristianI A100Nita Carmen-Preda Melania
Dinu ValentinI A100Nita Carmen-Preda Melania
Lixandru DariaI A100Nita Carmen-Preda Melania
Nica DeliaI A100Nita Carmen-Preda Melania
Nicolaie AlexI A100Nita Carmen-Preda Melania
Paun AlexiaI A100Nita Carmen-Preda Melania
Scarlat ErikaI A100Nita Carmen-Preda Melania
Toma DariaI A100Nita Carmen-Preda Melania
Caragea LarisaI A95Nita Carmen-Preda Melania
Gogu FabianI A95Nita Carmen-Preda Melania
Mitrache RobertI A90Nita Carmen-Preda Melania
Rojisteanu EricI A90Nita Carmen-Preda Melania
Rosca StefanI A90Nita Carmen-Preda Melania
Costache IonutII A100Cotet Gheorghita
Fedeles IanisaII A100Cotet Gheorghita
Mitrica DenisII A100Cotet Gheorghita
Prodanescu AlessiaII A100Cotet Gheorghita
Roncea CostinelII A100Cotet Gheorghita
Badea YannisII A95Cotet Gheorghita
Dadulescu AndreiII A95Cotet Gheorghita
Dogaru RoxanaII A95Cotet Gheorghita
Stircu CosminaII A90Cotet Gheorghita
Tabarca FlorinII A90Cotet Gheorghita
Ionescu DarioII A85Cotet Gheorghita
Mircescu RazvanII A80Cotet Gheorghita
Mitru AlinaII A80Cotet Gheorghita
Mihalache MihaelaII A70Cotet Gheorghita
Neagu MihneaII A70Cotet Gheorghita
Vanea AlexandruII A70Cotet Gheorghita
Sterpan DianaII A65Cotet Gheorghita
Chesnoiu CodrutII A60Cotet Gheorghita
Pirvanescu RobertII AParticipantCotet Gheorghita
Nicolescu Irina-MariaIII A100Cernat Daniela
Potra BiancaIII A100Cernat Daniela
Andrei LoredanaIII A98Cernat Daniela
Cernat Costin FabianIII A98Cernat Daniela
Gaita DenisIII A98Cernat Daniela
Chivu SebastianIII A97Cernat Daniela
Radu AdelinaIII A96Cernat Daniela
Badalan BiancaIII A95Cernat Daniela
Nardin MariusIII A95Cernat Daniela
Gatan RazvanIII A90Cernat Daniela
Popescu TheaIII A90Cernat Daniela
Popescu BrianaIII A88Cernat Daniela
Nine DenisIII A86Cernat Daniela
Nicolae IanisIII A85Cernat Daniela
Plopeanu AndreeaIII A75Cernat Daniela
Neagu PatrickIII A70Cernat Daniela
Caraiman MariaIII A60Cernat Daniela
Ion DenisIII C100Rosianu Cornelia
Calinescu TeodoraIII C94Rosianu Cornelia
Dalea Ionut CristianIII C92Rosianu Cornelia
Florea FabianIII C90Rosianu Cornelia
Mechenici AndraIII C86Rosianu Cornelia
Bogatinovici LauraIII D100Parcel Ion
Colac AlessiaIII D100Parcel Ion
Serban AlexandruIII D100Parcel Ion
Smarandache Ana MariaIII D100Parcel Ion
Dinu AndreeaIII D98Parcel Ion
Nitu AlexandruIII D98Parcel Ion
Gogoseanu DavidIII D96Parcel Ion
Mirea DianaIII D96Parcel Ion
Bocai DeliaIII D94Parcel Ion
Cepoi RaulIII D94Parcel Ion
Popa MihaiIII D94Parcel Ion
Oprea Stefan RaresIII D92Parcel Ion
Nicolae AndreeaIII D91Parcel Ion
Marcu StefanIII D86Parcel Ion
Rostogol AlexandraIII D80Parcel Ion
Rosu DariaIII D79Parcel Ion
Bajanescu AnemonaIII D78Parcel Ion
Robu DariaIII D74Parcel Ion
Neatu DariaIII D60Parcel Ion
Achim OliviaIII S95Diaconu Alexa-Cretescu Daniela
Cirstea MadalinaIII S95Diaconu Alexa-Cretescu Daniela
Moneci StefanIII S90Diaconu Alexa-Cretescu Daniela
Mihalache BiancaIII S84Diaconu Alexa-Cretescu Daniela
Cumpanasu CatalinaIII S76Diaconu Alexa-Cretescu Daniela
Haloiu CatalinIII S75Diaconu Alexa-Cretescu Daniela
Combii Mihai AlexandruIV A100Chivu Aura-Nica Nicoleta
Eftimie AndreiIV A100Chivu Aura-Nica Nicoleta
Marin MariaIV A100Chivu Aura-Nica Nicoleta
Stanila AlexandraIV A100Chivu Aura-Nica Nicoleta
Bala BiancaIV A90Chivu Aura-Nica Nicoleta
Radovici Ana mariaIV A87Chivu Aura-Nica Nicoleta
Radu IzabelaIV A80Chivu Aura-Nica Nicoleta
Ruptureanu ThomasIV A76Chivu Aura-Nica Nicoleta
Safta AndreeaIV A74Chivu Aura-Nica Nicoleta
Surlan Mario AngelIV A70Chivu Aura-Nica Nicoleta
Geapana LaviniaIV A64Chivu Aura-Nica Nicoleta
Manolache Ana MariaIV A60Chivu Aura-Nica Nicoleta
Caldararu SarahPregatitoare A100Stanila Silvia
Dumitru IonutPregatitoare A100Stanila Silvia
Enus EduardPregatitoare A100Stanila Silvia
Mihai AndreiPregatitoare A100Stanila Silvia
Mitrica Ana MariaPregatitoare A100Stanila Silvia
Nae KarinaPregatitoare A100Stanila Silvia
Nistorescu DanielaPregatitoare A100Stanila Silvia
Preda AndreeaPregatitoare A100Stanila Silvia
Rosca RazvanPregatitoare A100Stanila Silvia
Ruptureanu ThomasPregatitoare A100Stanila Silvia
Tircomnicu DeliaPregatitoare A100Stanila Silvia
Vale DariaPregatitoare A100Stanila Silvia
Vlad PatriciaPregatitoare A100Stanila Silvia
Bala MihaiPregatitoare A95Stanila Silvia
Nicu MariaPregatitoare A95Stanila Silvia
Savu AlexPregatitoare A95Stanila Silvia
Dumitru AlinaPregatitoare A90Stanila Silvia
Spataru MarinaPregatitoare A90Stanila Silvia
Vasile TatianaPregatitoare A70Stanila Silvia
Bimbirica DenisPregatitoare S100Mihuti Stefania-Geampalia Liliana
Nicolae FlorinPregatitoare S100Mihuti Stefania-Geampalia Liliana
Nistor InesPregatitoare S100Mihuti Stefania-Geampalia Liliana
Risteiu RobertPregatitoare S100Mihuti Stefania-Geampalia Liliana
Negrila DeliaPregatitoare S95Mihuti Stefania-Geampalia Liliana

Inapoi la centrele de concurs