Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:Colegiul National Ionita Asan
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Costache IonutI AECotet Gheorghita
Dogaru RoxanaI AECotet Gheorghita
Fedeles IanisaI AECotet Gheorghita
Ionescu DarioI AECotet Gheorghita
Mitrica DenisI AECotet Gheorghita
Nicolescu Irina-MariaII AECernat Daniela
Potra BiancaII AECernat Daniela
Calinescu TeodoraII CERosianu Cornelia
Dalea CristinaII CERosianu Cornelia
Florea FabianII CERosianu Cornelia
Vlad ArianaII CERosianu Cornelia
Bogatinovici LauraII DEParcel Ion
Mirea DianaII DEParcel Ion
Nitu AlexandruII DEParcel Ion
Rosu DariaII DEParcel Ion
Combii Mihai AlexandruIII AEChivu Aura-Nica Nicoleta
Eftimie AndreiIII AEChivu Aura-Nica Nicoleta
Stanila AlexandraIII AEChivu Aura-Nica Nicoleta
Ghimisi AndreiIV AEStanila Silvia
Lungeanu AlexandruIV AEStanila Silvia
Nitu IuriaIV AEStanila Silvia
Gogu FabianPregatitoare AENita Carmen-Preda Melania
Paun AlexiaPregatitoare AENita Carmen-Preda Melania
Rosca StefanPregatitoare AENita Carmen-Preda Melania
Toma DariaPregatitoare AENita Carmen-Preda Melania
Mircescu RazvanI AICotet Gheorghita
Prodanescu AlessiaI AICotet Gheorghita
Roncea CostinelI AICotet Gheorghita
Cernat Costin FabianII AICernat Daniela
Chivu SebastianII AICernat Daniela
Gaita DenisII AICernat Daniela
Gatan RazvanII AICernat Daniela
Dinu AndreeaII DIParcel Ion
Oprea Stefan RaresII DIParcel Ion
Robu DariaII DIParcel Ion
Serban AlexandruII DIParcel Ion
Smarandache Ana MariaII DIParcel Ion
Radu IzabelaIII AIChivu Aura-Nica Nicoleta
Brincoveanu RobertaIV AIStanila Silvia
Cinca MariaIV AIStanila Silvia
Dobre GabrielIV AIStanila Silvia
Rojisteanu EricPregatitoare AINita Carmen-Preda Melania
Badea YannisI AIICotet Gheorghita
Dadulescu AndreiI AIICotet Gheorghita
Mihalache MihaelaI AIICotet Gheorghita
Tabarca FlorinI AIICotet Gheorghita
Vanea AlexandruI AIICotet Gheorghita
Andrei LoredanaII AIICernat Daniela
Nardin MariusII AIICernat Daniela
Nicolae GerminII AIICernat Daniela
Ion DenisII CIIParcel Ion
Bocai DeliaII DIIParcel Ion
Colac AlessiaII DIIParcel Ion
Gogoseanu DavidII DIIParcel Ion
Nicolae AndreeaII DIIParcel Ion
Popa MihaiII DIIParcel Ion
Rostogol AlexandraII DIIParcel Ion
Caragea LarisaPregatitoare AIINita Carmen-Preda Melania
Dobre DenisaIV AIIIStanila Silvia
Stroe AndraIV AIIIStanila Silvia
Mechenici AndraII CMRosianu Cornelia
Iliescu-Sirbu VanessaII DMParcel Ion
Dinu CristianPregatitoare AMNita Carmen-Preda Melania

Inapoi la centrele de concurs