Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Balmau BogdanI A100Preda Constantin
Cristea DavidI A100Preda Constantin
Epure TeodoraI A100Preda Constantin
Galiceanu ArianaI A100Preda Constantin
Ionescu StefanI A100Preda Constantin
Margelu DenisI A100Preda Constantin
Motroc MihaiI A100Preda Constantin
Padeanu RebecaI A100Preda Constantin
Chita BogdanI A95Preda Constantin
Minca DavidI A95Preda Constantin
Nicola AlexandruI A88Preda Constantin
Ghibut LaviniaI A84Preda Constantin
Buca IngridI C100Bucur Daniela
Duna ElizaI C100Bucur Daniela
Ion CristianaI C100Bucur Daniela
Lupu DavidI C100Bucur Daniela
Oprea SebastianI C100Bucur Daniela
Paun RaysaI C100Bucur Daniela
Zamfir IonutI C100Bucur Daniela
Zavelca MihaiI C100Bucur Daniela
Mladin Mario IonutI C98Bucur Daniela
Tavoc Stefania-AdelaI C97Bucur Daniela
Cretu Maria-Andreea-LuizaI C96Bucur Daniela
Racovita Alessia-Maria-LuissaI C95Bucur Daniela
Arhot Mihai-AlexandruI C93Bucur Daniela
Chioralia NatasaI C84Bucur Daniela
Tosa MariaI C77Bucur Daniela
Niculescu Natalia-StefaniaI C76Bucur Daniela
Moraru Roberta-MariaI C70Bucur Daniela
Predescu Denis GabrielI D100Stanescu Janina
Stanescu RazvanI D100Stanescu Janina
Ionescu Robert GabrielI D99Stanescu Janina
Lazar Gabriel LaurentiuI D99Stanescu Janina
Barbu Anthony Mihai SilviuI D98Stanescu Janina
Ilinca Riana MariaI D96Stanescu Janina
Lapadus Fabiana GeorgianaI D96Stanescu Janina
Tutica RalucaI D94Stanescu Janina
Rosanu AntimI D93Stanescu Janina
Kriszta Ana Maria VeronicaI D90Stanescu Janina
Radutu AnaI D90Stanescu Janina
Bazaverde Alexia MihaelaI D85Stanescu Janina
Enache Natalia FlorentinaI D80Stanescu Janina
Grecu Raul Marius CristianI D75Stanescu Janina
Lambu Anna MariaI D75Stanescu Janina
Matei Razvan- MihaiII A100Sibisanu Gheorghe
Pop AlexandruII A100Sibisanu Gheorghe
Bartagui RobertII A98Sibisanu Gheorghe
Momea Luca-MihaiII A98Sibisanu Gheorghe
Merisanu GabrielII A95Sibisanu Gheorghe
Albu IuliaII A93Sibisanu Gheorghe
Gaiducovici Alexia-MariaII A93Sibisanu Gheorghe
Preduna Irina-MariaII A93Sibisanu Gheorghe
Gongea Gabriel-CalinII A85Sibisanu Gheorghe
Luta AndreeaII A80Sibisanu Gheorghe
Mita BiancaII A75Sibisanu Gheorghe
Ciurea HarryII A70Sibisanu Gheorghe
Salan Sorin-MarioII A70Sibisanu Gheorghe
Lixandroiu SebastianII A68Sibisanu Gheorghe
Medintu Vlad AndreiII C90Pantu Denisa
Anghel Radu DariaII D100Radut Liliana Stanila Mihaela
Dumitrescu RobertII D100Radut Liliana Stanila Mihaela
Diaconu SaraII D95Radut Liliana Stanila Mihaela
Sutu TeodorII D95Radut Liliana Stanila Mihaela
Barbulescu LarisaIII A100Retea Floriana
Camen SidoniaIII A100Retea Floriana
Diaconescu DariaIII A100Retea Floriana
Nistor LiviuIII A100Retea Floriana
Budica RobertIII A90Retea Floriana
PomagaMariaIII A90Retea Floriana
Budeanca DianaIII A80Retea Floriana
Ivan FabianIII A80Retea Floriana
Usurelu AlexiaIII A80Retea Floriana
Combei Raul MarioIII B100Marica Ilie
Fainis SebastianIII B100Marica Ilie
Ionica David FlorentinIII B92Marica Ilie
Grosu Ana-MariaIII B83Marica Ilie
Corcodel Ana-MariaIII B73Marica Ilie
Beju EricaIII C100Barbu Nicoleta
Dumitrescu DavidIII C100Barbu Nicoleta
Ghita LucaIII C100Barbu Nicoleta
Gramus AdrianIII C100Barbu Nicoleta
Mitoi AlexandraIII C100Barbu Nicoleta
Popa BiancaIII C100Barbu Nicoleta
Serban MirianaIII C100Barbu Nicoleta
Nistor DragosIII C98Barbu Nicoleta
Pirvu Ana III C96Barbu Nicoleta
Cebuc KarinaIII D100Serban Elena Manasia Florentina
Dobrota DavidIII D100Serban Elena Manasia Florentina
Draghici RobertIII D100Serban Elena Manasia Florentina
Dune RuxandraIII D100Serban Elena Manasia Florentina
Gaina ErikaIII D100Serban Elena Manasia Florentina
Gavrila DeeaIII D100Serban Elena Manasia Florentina
Pavel RobertaIII D100Serban Elena Manasia Florentina
Schioparlan AnaIII D100Serban Elena Manasia Florentina
Teodorescu CristinaIII D100Serban Elena Manasia Florentina
Wieder SebastianIII D100Serban Elena Manasia Florentina
Lupescu IustinIII D95Serban Elena Manasia Florentina
Stanescu MirunaIII D95Serban Elena Manasia Florentina
Dediu AlexiaIII D92Serban Elena Manasia Florentina
Mitran BogdanIII D90Serban Elena Manasia Florentina
Patulea DariaIII D90Serban Elena Manasia Florentina
Matei gabrielIII D85Serban Elena Manasia Florentina
Golosceapov AlexandruIV B100Tapelea Ligia
Balaure PetrisorIV D100Simileanu Ramona Tita Viorica
Croitoru BiancaIV D100Simileanu Ramona Tita Viorica
Ionescu DariaIV D100Simileanu Ramona Tita Viorica
Meche MihneaIV D100Simileanu Ramona Tita Viorica
Raica LucianIV D100Simileanu Ramona Tita Viorica
Vladut DianaIV D100Simileanu Ramona Tita Viorica
Malotea DariaPregatitoare C90Stefan Iulia

Inapoi la centrele de concurs