Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul
Nume elevClasaCadru didactic
Balmau BogdanI APreda Constantin
Cristea DavidI APreda Constantin
Epure TeodoraI APreda Constantin
Galiceanu ArianaI APreda Constantin
Ionescu StefanI APreda Constantin
Margelu DenisI APreda Constantin
Motroc MihaiI APreda Constantin
Padeanu RebecaI APreda Constantin
Buca IngridI CBucur Daniela
Duna ElizaI CBucur Daniela
Ion CristianaI CBucur Daniela
Lupu DavidI CBucur Daniela
Oprea SebastianI CBucur Daniela
Paun RaysaI CBucur Daniela
Zamfir IonutI CBucur Daniela
Zavelca MihaiI CBucur Daniela
Predescu Denis GabrielI DStanescu Janina
Stanescu RazvanI DStanescu Janina
Matei Razvan- MihaiII ASibisanu Gheorghe
Pop AlexandruII ASibisanu Gheorghe
Anghel Radu DariaII DRadut Liliana Stanila Mihaela
Dumitrescu RobertII DRadut Liliana Stanila Mihaela
Barbulescu LarisaIII ARetea Floriana
Camen SidoniaIII ARetea Floriana
Diaconescu DariaIII ARetea Floriana
Nistor LiviuIII ARetea Floriana
Combei Raul MarioIII BMarica Ilie
Fainis SebastianIII BMarica Ilie
Beju EricaIII CBarbu Nicoleta
Dumitrescu DavidIII CBarbu Nicoleta
Ghita LucaIII CBarbu Nicoleta
Gramus AdrianIII CBarbu Nicoleta
Mitoi AlexandraIII CBarbu Nicoleta
Popa BiancaIII CBarbu Nicoleta
Serban MirianaIII CBarbu Nicoleta
Cebuc KarinaIII DSerban Elena Manasia Florentina
Dobrota DavidIII DSerban Elena Manasia Florentina
Draghici RobertIII DSerban Elena Manasia Florentina
Dune RuxandraIII DSerban Elena Manasia Florentina
Gaina ErikaIII DSerban Elena Manasia Florentina
Gavrila DeeaIII DSerban Elena Manasia Florentina
Pavel RobertaIII DSerban Elena Manasia Florentina
Schioparlan AnaIII DSerban Elena Manasia Florentina
Teodorescu CristinaIII DSerban Elena Manasia Florentina
Wieder SebastianIII DSerban Elena Manasia Florentina
Golosceapov AlexandruIV BTapelea Ligia
Balaure PetrisorIV DSimileanu Ramona Tita Viorica
Croitoru BiancaIV DSimileanu Ramona Tita Viorica
Ionescu DariaIV DSimileanu Ramona Tita Viorica
Meche MihneaIV DSimileanu Ramona Tita Viorica
Raica LucianIV DSimileanu Ramona Tita Viorica
Vladut DianaIV DSimileanu Ramona Tita Viorica

Inapoi la centrele de concurs