Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Balmau BogdanI AEPreda Constantin
Cristea DavidI AEPreda Constantin
Epure TeodoraI AEPreda Constantin
Galiceanu ArianaI AEPreda Constantin
Ionescu StefanI AEPreda Constantin
Margelu DenisI AEPreda Constantin
Motroc MihaiI AEPreda Constantin
Padeanu RebecaI AEPreda Constantin
Buca IngridI CEBucur Daniela
Duna ElizaI CEBucur Daniela
Ion CristianaI CEBucur Daniela
Lupu DavidI CEBucur Daniela
Oprea SebastianI CEBucur Daniela
Paun RaysaI CEBucur Daniela
Zamfir IonutI CEBucur Daniela
Zavelca MihaiI CEBucur Daniela
Predescu Denis GabrielI DEStanescu Janina
Stanescu RazvanI DEStanescu Janina
Matei Razvan- MihaiII AESibisanu Gheorghe
Pop AlexandruII AESibisanu Gheorghe
Anghel Radu DariaII DERadut Liliana Stanila Mihaela
Dumitrescu RobertII DERadut Liliana Stanila Mihaela
Barbulescu LarisaIII AERetea Floriana
Camen SidoniaIII AERetea Floriana
Diaconescu DariaIII AERetea Floriana
Nistor LiviuIII AERetea Floriana
Combei Raul MarioIII BEMarica Ilie
Fainis SebastianIII BEMarica Ilie
Beju EricaIII CEBarbu Nicoleta
Dumitrescu DavidIII CEBarbu Nicoleta
Ghita LucaIII CEBarbu Nicoleta
Gramus AdrianIII CEBarbu Nicoleta
Mitoi AlexandraIII CEBarbu Nicoleta
Popa BiancaIII CEBarbu Nicoleta
Serban MirianaIII CEBarbu Nicoleta
Cebuc KarinaIII DESerban Elena Manasia Florentina
Dobrota DavidIII DESerban Elena Manasia Florentina
Draghici RobertIII DESerban Elena Manasia Florentina
Dune RuxandraIII DESerban Elena Manasia Florentina
Gaina ErikaIII DESerban Elena Manasia Florentina
Gavrila DeeaIII DESerban Elena Manasia Florentina
Pavel RobertaIII DESerban Elena Manasia Florentina
Schioparlan AnaIII DESerban Elena Manasia Florentina
Teodorescu CristinaIII DESerban Elena Manasia Florentina
Wieder SebastianIII DESerban Elena Manasia Florentina
Golosceapov AlexandruIV BETapelea Ligia
Balaure PetrisorIV DESimileanu Ramona Tita Viorica
Croitoru BiancaIV DESimileanu Ramona Tita Viorica
Ionescu DariaIV DESimileanu Ramona Tita Viorica
Meche MihneaIV DESimileanu Ramona Tita Viorica
Raica LucianIV DESimileanu Ramona Tita Viorica
Vladut DianaIV DESimileanu Ramona Tita Viorica
Ionescu Robert GabrielI DIStanescu Janina
Lazar Gabriel LaurentiuI DIStanescu Janina
Mladin Mario IonutI CIBucur Daniela
Barbu Anthony Mihai SilviuI DIStanescu Janina
Bartagui RobertII AISibisanu Gheorghe
Momea Luca-MihaiII AISibisanu Gheorghe
Nistor DragosIII CIBarbu Nicoleta
Tavoc Stefania-AdelaI CIIBucur Daniela
Cretu Maria-Andreea-LuizaI CIIBucur Daniela
Ilinca Riana MariaI DIIStanescu Janina
Lapadus Fabiana GeorgianaI DIIStanescu Janina
Pirvu Ana III CIIBarbu Nicoleta
Chita BogdanI AIIPreda Constantin
Minca DavidI AIIPreda Constantin
Racovita Alessia-Maria-LuissaI CIIBucur Daniela
Merisanu GabrielII AIISibisanu Gheorghe
Diaconu SaraII DIIRadut Liliana Stanila Mihaela
Sutu TeodorII DIIRadut Liliana Stanila Mihaela
Lupescu IustinIII DIISerban Elena Manasia Florentina
Stanescu MirunaIII DIISerban Elena Manasia Florentina
Tutica RalucaI DIIIStanescu Janina
Arhot Mihai-AlexandruI CIIIBucur Daniela
Rosanu AntimI DIIIStanescu Janina
Albu IuliaII AIIISibisanu Gheorghe
Gaiducovici Alexia-MariaII AIIISibisanu Gheorghe
Preduna Irina-MariaII AIIISibisanu Gheorghe
Ionica David FlorentinIII BIIIMarica Ilie
Dediu AlexiaIII DIIISerban Elena Manasia Florentina
Kriszta Ana Maria VeronicaI DMStanescu Janina
Radutu AnaI DMStanescu Janina
Medintu Vlad AndreiII CMPantu Denisa
Budica RobertIII AMRetea Floriana
PomagaMariaIII AMRetea Floriana
Mitran BogdanIII DMSerban Elena Manasia Florentina
Patulea DariaIII DMSerban Elena Manasia Florentina
Malotea DariaPregatitoare CMStefan Iulia

Inapoi la centrele de concurs