Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Constantin Gh. Marinescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CRACIUN COSMIN STEFANI A88Tabacaru Laura
CONSTANDACHE IUSTINA ELENAI A80Tabacaru Laura
ZBARNEA RALUCA IOANAI A75Tabacaru Laura
HULPAN LUIZA BIANCAI A73Tabacaru Laura
BONTAS MIRUNAI A70Tabacaru Laura
NEAGU MARIOI A70Tabacaru Laura
SIRBU CAMELIA IULIAI A70Tabacaru Laura
FLOREA ALEXANDRU ANDREI I B100Frangulea Veronica
MOISE CIPRIAN I B100Frangulea Veronica
PADURARIU ALEXANDRU PETRU I B100Frangulea Veronica
GHEORGHITA DRAGOS I B98Frangulea Veronica
CHIRILA ALEXIA I B95Frangulea Veronica
BELENCHI ROBERT MARIAN I B90Frangulea Veronica
LEFTER MARIA SORINAI B80Frangulea Veronica
MOISE SEBASTIAN I B80Frangulea Veronica
PACURARIU COSMIN I B80Frangulea Veronica
STEFAN ADELINA I B80Frangulea Veronica
MOCANU LARISA MARINA I B75Frangulea Veronica
OANCA MARA ELENA I B75Frangulea Veronica
VLISMAN LARISA ELENI I B75Frangulea Veronica
Constantin Luca II B100Bujor Luminita
Popa Andreea II B100Bujor Luminita
Popa AndreeaII B100Bujor Luminita
Vanau Emilia-MariaII B100Bujor Luminita
Vasile Daria II B100Bujor Luminita
Vasile Maria-DariaII B100Bujor Luminita
Vinau Emilia II B100Bujor Luminita
Ciobotaru Sara II B95Bujor Luminita
Ciobotaru Sara- NereiaII B95Bujor Luminita
Costin- Banea AdrianII B95Bujor Luminita
Costin-Banea Adrian II B95Bujor Luminita
Felea SofiaII B95Bujor Luminita
Felea Sofia II B95Bujor Luminita
Matcas Mateo II B95Bujor Luminita
Matcas Mateo-AnghelII B95Bujor Luminita
Vazoc Bianca II B95Bujor Luminita
Vazoc BiancaII B95Bujor Luminita
Baghiu Oana II B90Bujor Luminita
Baghiu Oana-RuxandraII B90Bujor Luminita
Stancu Maria II B90Bujor Luminita
Stancu MariaII B90Bujor Luminita
Istrate Luca II C100Simionescu Marinela
Ivanica Teodora II C100Simionescu Marinela
Cojocea Maria II C95Simionescu Marinela
Ropotan Ioana II C95Simionescu Marinela
Dorneanu Emilia II C90Simionescu Marinela
Florescu Georgiana II C90Simionescu Marinela
Fotache Andreea II C90Simionescu Marinela
Ionascu Ilinca II C90Simionescu Marinela
Leon Ioana II C90Simionescu Marinela
Mistrianu Ana Maria II C90Simionescu Marinela
Oanca Leonte Diana II C90Simionescu Marinela
Olteanu MaraII C90Simionescu Marinela
Rata Alexandru II C90Simionescu Marinela
Savin Bogdan II C90Simionescu Marinela
Toma Nicole II C90Simionescu Marinela
Zaharia Ioana II C90Simionescu Marinela
Cialicu Iulia II C85Simionescu Marinela
Carp ValentinaIII A100Jatea Simona
Huzum Cristina ElenaIII A98Jatea Simona
Rugina RobertIII A94Jatea Simona
Ragea IustinIII A92Jatea Simona
Jatea MirunaIII A91Jatea Simona
Dima EricaIII A90Jatea Simona
Gavrila CristianIII A90Jatea Simona
Lazar OctavianIII A89Jatea Simona
Blanaru CrinaIII A83Jatea Simona
Iordan GeorgeIII A65Jatea Simona
CUBASA IOANA-ANASTASIAIII B100Morun Valentina
MANDRU I CRISTINAIII B100Morun Valentina
MANOLACHE ERIC-STEFANIII B100Morun Valentina
SALAVASTRU ALBERT-ANDREIIII B100Morun Valentina
SIMA I STEFAN-DENISIII B100Morun Valentina
MIHOCI NICOLETAIII B98Morun Valentina
IOITESCU ALINA-GABRIELAIII B97Morun Valentina
MUSAT STEFAN-TEODORIII B88Morun Valentina
ILIE ALEXANDRU-STEFANIII B85Morun Valentina
VLAS EVAIII B84Morun Valentina
BUDESCU T ANGELICA-BIANCAIII B79Morun Valentina
APOSTOL GH ALBERTO-NICUSORIII B73Morun Valentina
ALEXANDRACHE V MADALINA-MARIA III B63Morun Valentina
GHIOCA CRISTIAN IV A100Lupu Neicu Marioara
PAIZAN BIANCA MARIA IV A100Lupu Neicu Marioara
LUCA TUDOR ANDREI IV A96Lupu Neicu Marioara
PINTILII DRAGOS GABRIEL IV A96Lupu Neicu Marioara
ILIE MARIA CASIANA IV A95Lupu Neicu Marioara
MIHU VICTOR LAURENTIU IV A95Lupu Neicu Marioara
SPIRIDONESCU DANA IOANA IV A95Lupu Neicu Marioara
SESERMAN MARIA TEODORA IV A86Lupu Neicu Marioara
TUDORACHE MARK NIKOLAS IV A75Lupu Neicu Marioara
BORSAN VLAD CRISTIAN IV A70Lupu Neicu Marioara
DIMA CRISTIAN ALIN IV A70Lupu Neicu Marioara
BIVOL CRISTIANIV B100Grigorica Gheorghe
CIOAREC CRISTIAN ANDREIIV B95Grigorica Gheorghe
ONOSE MIHNEAIV B95Grigorica Gheorghe
VARLAN IONUT DORIANIV B95Grigorica Gheorghe
MERCHIOIU ANDREIIV B86Grigorica Gheorghe
RUSU SEBASTIAN ROBERTIV B86Grigorica Gheorghe
GORGA ANDREIIV B80Grigorica Gheorghe
MERCHIOIU VLADUTIV B80Grigorica Gheorghe
SCARLAT SABINA ELISABETA IV B80Grigorica Gheorghe
VOROVEI ANDREI MARCIV B78Grigorica Gheorghe
COSTACHE THEODOR LUCIANIV B75Grigorica Gheorghe
IFRIM VLAD STEFANIV B65Grigorica Gheorghe
ANDREI LAURA IV B63Grigorica Gheorghe
URSU STEFAN IV BParticipantGrigorica Gheorghe
CIUBOTARIU DAVIDIV BParticipantGrigorica Gheorghe
IOITESCU MARIA ROXANAIV C100Lazar Luminita
IANCU LUCAS ANDREIIV C90Lazar Luminita
IORGA IULIA IV C90Lazar Luminita
UNGUREAN DARIA MARIA IV C72Lazar Luminita
ILIE EDUARD ANDREIPregatitoare A100Rosca Mariana
RAPANU STEFANPregatitoare A100Rosca Mariana
ROSCA ALEXANDRU ANTONIOPregatitoare A100Rosca Mariana
GRIGORE ALBERT ANDREIPregatitoare A95Rosca Mariana
MAXINEANU ROBERT NICOLASPregatitoare A95Rosca Mariana
BOUROSU ROBERT IONUTPregatitoare A90Rosca Mariana
IORGA BIANCA RUXANDRAPregatitoare A90Rosca Mariana
HRISTACHE ERICA MARIAPregatitoare A87Rosca Mariana
BABUSANU PAVELPregatitoare A85Rosca Mariana
NASTASE NOEMI ELENAPregatitoare A85Rosca Mariana
DEDIU ANASTASIA NICOLEPregatitoare A82Rosca Mariana
MIRICA ANDREEA ANEMONAPregatitoare A75Rosca Mariana
NANI CRISTIAN MIHAIPregatitoare A70Rosca Mariana
MOROSANU MariaPregatitoare B100Baiceanu Mihaela Madalina
RADUT Ianis StefanPregatitoare B100Baiceanu Mihaela Madalina
STAN Rebeca MariaPregatitoare B100Baiceanu Mihaela Madalina
MARDARE Eduard FlorinPregatitoare B95Baiceanu Mihaela Madalina
STANCIU Madalina PetronelaPregatitoare B95Baiceanu Mihaela Madalina
MACOVEI Vlad StefanPregatitoare B85Baiceanu Mihaela Madalina
BODEA Ciprian AndreiPregatitoare B83Baiceanu Mihaela Madalina
VICOL Sara PatriciaPregatitoare B83Baiceanu Mihaela Madalina
STEFANACHE VladPregatitoare B75Baiceanu Mihaela Madalina
Constantin Luca MassimoPregatitoare II100Bujor Luminita

Inapoi la centrele de concurs