Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Constantin Gh. Marinescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
FLOREA ALEXANDRU ANDREI I BEFrangulea Veronica
MOISE CIPRIAN I BEFrangulea Veronica
PADURARIU ALEXANDRU PETRU I BEFrangulea Veronica
Constantin Luca II BEBujor Luminita
Popa Andreea II BEBujor Luminita
Popa AndreeaII BEBujor Luminita
Vanau Emilia-MariaII BEBujor Luminita
Vasile Daria II BEBujor Luminita
Vasile Maria-DariaII BEBujor Luminita
Vinau Emilia II BEBujor Luminita
Istrate Luca II CESimionescu Marinela
Ivanica Teodora II CESimionescu Marinela
Carp ValentinaIII AEJatea Simona
GHIOCA CRISTIAN IV AELupu Neicu Marioara
PAIZAN BIANCA MARIA IV AELupu Neicu Marioara
BIVOL CRISTIANIV BEGrigorica Gheorghe
IOITESCU MARIA ROXANAIV CELazar Luminita
ILIE EDUARD ANDREIPregatitoare AERosca Mariana
RAPANU STEFANPregatitoare AERosca Mariana
ROSCA ALEXANDRU ANTONIOPregatitoare AERosca Mariana
Constantin Luca MassimoPregatitoare IIEBujor Luminita
GHEORGHITA DRAGOS I BIFrangulea Veronica
Huzum Cristina ElenaIII AIJatea Simona
LUCA TUDOR ANDREI IV AIILupu Neicu Marioara
PINTILII DRAGOS GABRIEL IV AIILupu Neicu Marioara
CHIRILA ALEXIA I BIIFrangulea Veronica
Ciobotaru Sara II BIIBujor Luminita
Ciobotaru Sara- NereiaII BIIBujor Luminita
Costin- Banea AdrianII BIIBujor Luminita
Costin-Banea Adrian II BIIBujor Luminita
Felea Sofia II BIIBujor Luminita
Felea SofiaII BIIBujor Luminita
Matcas Mateo II BIIBujor Luminita
Matcas Mateo-AnghelII BIIBujor Luminita
Vazoc BiancaII BIIBujor Luminita
Vazoc Bianca II BIIBujor Luminita
Cojocea Maria II CIISimionescu Marinela
Ropotan Ioana II CIISimionescu Marinela
ILIE MARIA CASIANA IV AIILupu Neicu Marioara
MIHU VICTOR LAURENTIU IV AIILupu Neicu Marioara
SPIRIDONESCU DANA IOANA IV AIILupu Neicu Marioara
CIOAREC CRISTIAN ANDREIIV BIIGrigorica Gheorghe
ONOSE MIHNEAIV BIIGrigorica Gheorghe
VARLAN IONUT DORIANIV BIIGrigorica Gheorghe
GRIGORE ALBERT ANDREIPregatitoare AIIRosca Mariana
MAXINEANU ROBERT NICOLASPregatitoare AIIRosca Mariana
Rugina RobertIII AIIIJatea Simona
Ragea IustinIII AIIIJatea Simona
Jatea MirunaIII AIIIJatea Simona
BELENCHI ROBERT MARIAN I BMFrangulea Veronica
Baghiu Oana II BMBujor Luminita
Baghiu Oana-RuxandraII BMBujor Luminita
Stancu MariaII BMBujor Luminita
Stancu Maria II BMBujor Luminita
Dorneanu Emilia II CMSimionescu Marinela
Florescu Georgiana II CMSimionescu Marinela
Fotache Andreea II CMSimionescu Marinela
Ionascu Ilinca II CMSimionescu Marinela
Leon Ioana II CMSimionescu Marinela
Mistrianu Ana Maria II CMSimionescu Marinela
Oanca Leonte Diana II CMSimionescu Marinela
Olteanu MaraII CMSimionescu Marinela
Rata Alexandru II CMSimionescu Marinela
Savin Bogdan II CMSimionescu Marinela
Toma Nicole II CMSimionescu Marinela
Zaharia Ioana II CMSimionescu Marinela
Dima EricaIII AMJatea Simona
Gavrila CristianIII AMJatea Simona
IANCU LUCAS ANDREIIV CMLazar Luminita
IORGA IULIA IV CMLazar Luminita
BOUROSU ROBERT IONUTPregatitoare AMRosca Mariana
IORGA BIANCA RUXANDRAPregatitoare AMRosca Mariana

Inapoi la centrele de concurs