Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:C. N. Jean Monnet
Nume elevClasaCadru didactic
BORCAN MARIAI BSANDU MIHAELA
BURLICA ANDREII BSANDU MIHAELA
ILIE DARMAI BSANDU MIHAELA
IORDACHESCU ERICI BSANDU MIHAELA
MINCA ANDRADAI BSANDU MIHAELA
SPIRIDON TEODORAI BSANDU MIHAELA
ALION MIRUNA ELENAI CGARBOVEAN MARIA
BABEANU MARIA CRINAI CGARBOVEAN MARIA
CAZANCIUC SOFIA ELENAI CGARBOVEAN MARIA
CHIRCU MAIA IOANAI CGARBOVEAN MARIA
DRAGHICI ALEXIA GABRIELAI CGARBOVEAN MARIA
MICHAVILA ELSA ROCIOI CGARBOVEAN MARIA
OLTEANU BIANCAI CGARBOVEAN MARIA
POPA TUDOR GABRIELI CGARBOVEAN MARIA
SERBANESCU MARIA IRINAI CGARBOVEAN MARIA
AIVAZ ENDERII ABABAN MARILENA
ANGHEL RARES MIHAIII ABABAN MARILENA
BORDEI EMA ANDREEAII ABABAN MARILENA
DICU DENNIS JUSTINII ABABAN MARILENA
DRAGUSIN DARIA IOANAII ABABAN MARILENA
TOMA TEODORA DESPINAII ABABAN MARILENA
BARBU THEODORII BDRAGU MARIANA
CATALIN DARIAII BDRAGU MARIANA
GEORGESCU THEEAII BDRAGU MARIANA
ILIE RARESII BDRAGU MARIANA
MANEA PAVELII BDRAGU MARIANA
MATEI DAVIDII BDRAGU MARIANA
VOICU SOFIAII BDRAGU MARIANA
ANGHELACHE ERIKAII CPOENARU CAMELIA
FERCALA MARIOII CPOENARU CAMELIA
IORDACHE BIANCA PAULAII CPOENARU CAMELIA
LUPASCU MARIA CECILIAII CPOENARU CAMELIA
PERJU STEFAN DANIELII CPOENARU CAMELIA
SAVULESCU DENISA ANDREEAII CPOENARU CAMELIA
VASILE NICOLETAII CPOENARU CAMELIA
CONSTANTIN CEZARII DSANDA VALENTINA
CRISTEA RARESII DSANDA VALENTINA
DOBRE MEDEEAII DSANDA VALENTINA
GHITA BIANCAII DSANDA VALENTINA
LOGHIN VLADII DSANDA VALENTINA
BALAN STEFANIII AIACOB MARIA
BARTAS NECTARIEIII AIACOB MARIA
BATANOV IOANAIII AIACOB MARIA
DOBRESCU RARESIII AIACOB MARIA
MARIN ALESIAIII AIACOB MARIA
MILITARU MIHAIIII AIACOB MARIA
PIRLEA SOFIAIII AIACOB MARIA
SAVU ALEXIAIII AIACOB MARIA
SAVULESCU SEBASTIANIII AIACOB MARIA
TEISANU MARIAIII AIACOB MARIA
CATRICICA RUXANDRAIII BRIPEANU RENADA
CAZACU SOFIAIII BRIPEANU RENADA
MARIN LUCAIII BRIPEANU RENADA
MARINESCU ELIZAIII BRIPEANU RENADA
MITREA DENISIII BRIPEANU RENADA
OPREA ANDREEAIII BRIPEANU RENADA
RADUCANU AURELIANIII BRIPEANU RENADA
STOICA STEFANIII BRIPEANU RENADA
VISOIU TEODORIII BRIPEANU RENADA
VOICA LIVIAIII BRIPEANU RENADA
GAVRILA ANDREEAIII CTANASE NICOLETA
GHEORGHE ALEXANDRAIII CTANASE NICOLETA
GOIA IRISIII CTANASE NICOLETA
IONITA STEFANIII CTANASE NICOLETA
OPRINA RARESIII CTANASE NICOLETA
TRANDAFIR MATEIIII CTANASE NICOLETA
VASILE MIHAELAIII CTANASE NICOLETA
VISAN MIRUNAIII CTANASE NICOLETA
PURCAREA DARIA MARIAIV BSTANCU MIHAELA
RADU ANDREI CRISTIANIV BSTANCU MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs