Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vrancea
Localitate:Focsani
Scoala:Scoala Ion Basgan
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GIURGEA MATEI-GABRIELI BEVasuianu Cecilia
GRIGORE IOSIFI BEVasuianu Cecilia
GURITA VLADIANAI BEVasuianu Cecilia
IFRIM ANDREEA-MIRUNAI BEVasuianu Cecilia
ILIESCU ILINCA-IOANAI BEVasuianu Cecilia
MARINESCU DARIAI CECudalb Mariana
SUSNEA LAURA FLORINAI CECudalb Mariana
CIOBANU REBECAII AELepadatu Alexandru
COROIU LUCAII AELepadatu Alexandru
DANTIS DIANAII AELepadatu Alexandru
FARCAS REMUSII AELepadatu Alexandru
MILEA LUCAII AELepadatu Alexandru
MUSCALU RAFAELII AELepadatu Alexandru
NICA ANDREIAII AELepadatu Alexandru
BABATIE ALEXANDRUII BEEnoiu Florentina
BALERCA IUSTINII BEEnoiu Florentina
DRAGUSANU DAVIDII BEEnoiu Florentina
DUMITRU AMALIAII BEEnoiu Florentina
GRIGORAS VLADII BEEnoiu Florentina
GRIGORIU GEORGEII BEEnoiu Florentina
MARCU EMILIANII BEEnoiu Florentina
MUNTEANU MARIAII BEEnoiu Florentina
PAHOME TUDORII BEEnoiu Florentina
PAVEL ANDREIII BEEnoiu Florentina
PLACINTA SORANAII BEEnoiu Florentina
BALBARAU TEODORAII CEButunoi Tudorela
CIRIBASA MATIASII CEButunoi Tudorela
GIURGEA SOFIAII CEButunoi Tudorela
MUSCALU EMANUELII CEButunoi Tudorela
SANDU IRINA ALEXANDRAII CEButunoi Tudorela
TALMACIU ELENAII CEButunoi Tudorela
VASILE MIHAIII CEButunoi Tudorela
MARICA TEODORII DEMaxineanu Raluca
PETRE RAZVANII DEMaxineanu Raluca
PRICOPE MIHAIII DEMaxineanu Raluca
COTET TUDORIII AELepadatu Elena
GHIBIRDIC DARIAIII AELepadatu Elena
GURGUIATU IOANAIII AELepadatu Elena
ILIE MATEIIII AELepadatu Elena
LAZARIN SELINDAIII AELepadatu Elena
LICIU DENISIII AELepadatu Elena
MOCANU JULIAIII AELepadatu Elena
NICULESCU MARIAIII AELepadatu Elena
POGOREVICI IOANAIII AELepadatu Elena
ROTARU VANESSAIII AELepadatu Elena
Cosoreanu MariaIII BESpoiala Gina Laura
Cioara Rares IonutIV AECojanu Maria
Gavrila IoanaIV AECojanu Maria
Ghilea AlexandruIV AECojanu Maria
Mocanu Tudor CristianIV AECojanu Maria
Monac AndreiIV AECojanu Maria
Taman TeodorIV AECojanu Maria
Tronaru BiancaIV AECojanu Maria
GAINA STEFANIAIV BECojocea Nicoleta
PRUTEANU IULIAN CEZARIV BECojocea Nicoleta
VOINEA IOANAIV BECojocea Nicoleta
NICA NICOLETAII AILepadatu Alexandru
SULGHERU STEFANIAII AILepadatu Alexandru
REGHINA SEBASTIANIII AILepadatu Elena
RENTEA MATEIIII AILepadatu Elena
TINJALA ERIKAIII AILepadatu Elena
SIMION IASMINA ALEXANDRAIV BICojocea Nicoleta
HORODINSCHI DRAGOSIII AIILepadatu Elena
DUMITRASCU ELENAIV BIICojocea Nicoleta
MAGUREANU SEBASTIANIV BIICojocea Nicoleta
CARTAS STEFAN MATEII AIITomescu Carmen
TUDORACHE DRAGOS GABRIELI AIITomescu Carmen
COVILTIR CLAUDIUI DIIUdrea Mariana
MOISOIU ANDREEAI DIIUdrea Mariana
SAMOILA LUCAI DIIUdrea Mariana
BOBOC ALEXANDRAII BIIEnoiu Florentina
CHIPER NICOLETAII BIIEnoiu Florentina
GONGU RAISSAII BIIEnoiu Florentina
MIRON EVAII BIIEnoiu Florentina
VLASCEANU DAVIDII BIIEnoiu Florentina
BEZEA ALEXANDRUII CIIButunoi Tudorela
CIOCIRLAN ELENAII CIIButunoi Tudorela
PAUN BOGDANII CIIButunoi Tudorela
BARBU MATTEOII DIIMaxineanu Raluca
RAILEANU SARA MARIAII DIIMaxineanu Raluca
COMAN GEORGEIII AIILepadatu Elena
CUCUTA MATEIIII AIILepadatu Elena
ESANU ALEXIAIII AIILepadatu Elena
GAINA ANDREIIII AIILepadatu Elena
MITREA ALESSIAIII AIILepadatu Elena
Boghean RaresIII CIIBarcan Mirela
Girneata LeonardoIII CIIBarcan Mirela
Alexe NarcisIV AIICojanu Maria
Ancuta AlexandraIV AIICojanu Maria
Farcas Rares MatiasIV AIICojanu Maria
Istudor AnamariaIV AIICojanu Maria
Rotaru KarinaIV AIICojanu Maria
Sandru MateiIV AIICojanu Maria
Sandu VanessaIV AIICojanu Maria
MUNTEANU GIULIAII AIIILepadatu Alexandru
BORDEA DAVID NICOLAEI AIIITomescu Carmen
LECHEA ALEXANDRAI AIIITomescu Carmen
NOROCEA RAZVANI DMUdrea Mariana
PARASCHIV DARIAI DMUdrea Mariana
BEZVERHNII ANTONII BMEnoiu Florentina
COZMA CARINAII BMEnoiu Florentina
DRAGU MATEIII BMEnoiu Florentina
MARIN ALINAII BMEnoiu Florentina
NICA STEFANII BMEnoiu Florentina
SACRIERU MIHNEAII BMEnoiu Florentina
SAVULESCU TUDORII BMEnoiu Florentina
ANTONESCU MADALIN IONUTII CMButunoi Tudorela
BURIC DENISII CMButunoi Tudorela
CODIN DARIUS ANDREIII CMButunoi Tudorela
GAITA RARES CONSTANTINII CMButunoi Tudorela
BADEANU ANDREEAII DMMaxineanu Raluca
BOLOVAN RARESII DMMaxineanu Raluca
PARDOSAN ALEXANDRAII DMMaxineanu Raluca
VLASE GIULIA II DMMaxineanu Raluca
Adascalului LucasIII CMBarcan Mirela
Adascalului LucasIII CMBarcan Mirela
Cofarea DenisaIII CMBarcan Mirela
Rali IoanaIII CMBarcan Mirela
Bengus IlincaIV AMCojanu Maria
Citu MariaIV AMCojanu Maria
Dragoi Bianca MariaIV AMCojanu Maria
Lepadatu AndraIV AMCojanu Maria
Simion DenisaIV AMCojanu Maria
Voineag MariaIV AMCojanu Maria

Inapoi la centrele de concurs