Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Suceava
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava
Nume elevClasaCadru didactic
Ciobanu EmiliaI CAdomnica Carmen
Badelita MateiI DOnut Liliana
Gusetu TeodoraI DOnut Liliana
Ignat MirunaI DOnut Liliana
Pocreata Patrascanu SofiaI DOnut Liliana
Condrea IoanaII APalaghianu Dorina
Iacob IustinaII APalaghianu Dorina
Luchian StefanII APalaghianu Dorina
Mihaila IustinII APalaghianu Dorina
Senciuc MateoII APalaghianu Dorina
Cotofrei AnaII BTanasa Maria
Herea IsidorII BTanasa Maria
Hison MatiasII BTanasa Maria
Petrovici EvelinaII BTanasa Maria
Adomnica SerbanII CPuiu Ecaterina
Bandol Bianca NicoletaII CPuiu Ecaterina
Bursuc SimiII CPuiu Ecaterina
Chirila Maria ClaraII CPuiu Ecaterina
Cirstean IuliaII CPuiu Ecaterina
Nitu David IoanII CPuiu Ecaterina
Popa MateiII CPuiu Ecaterina
Puscasu AlexiaII CPuiu Ecaterina
Rohetki Karina ElenaII CPuiu Ecaterina
Stanciu IustinII CPuiu Ecaterina
Sveduneac DemetraII CPuiu Ecaterina
Bradatan IustinII EGrosu Maria Brindusa
Rauliuc IlariaII EGrosu Maria Brindusa
Fetcu DavidIII AIntorsura Renate
Paduraru TabitaIII ABlanaru Sorina
Todireanu MayaIII AIntorsura Renate
Bocanet Berariu RazvanIII BPar Camelia
Gherasim RobertIII BGradinaru Antoneta
Iuzic EvaIII BPar Camelia
Tanase BiancaIII BPar Camelia
Dragota Daria RouaIII CGrig Iulia
Girigan MirunaIII CGrig Iulia
Haret Roberta AndreeaIII CGrig Iulia
Stefan Antonia IoanaIII CGrig Iulia
Tirigan SoniaIII CGrig Iulia
Ciornei TeodorIII DStefan Oana
Nechita Ana FeliciaIII EBusuioc Elena
Palade AndreiIII EBusuioc Elena
Suru DavidIII EBusuioc Elena
Ariciuc Mateea RalucaIV ANichitean Adriana
Poinaru Rares AurelIV AZetu Viorica
Sologiuc Luca TudorIV AZetu Viorica
Oniceanu StefanIV BCraciun Elena
Vieriu lia MedeeaIV BCraciun Elena
Benedek DariaIV DZaicescu Mirela
Plescan BiancaIV DZaicescu Mirela
Ciotu Iulia MariaPregatitoare ARotar Nicoleta
Robu Ana FeliciaPregatitoare ARotar Nicoleta
Bujor JesicaPregatitoare BLupascu Silvia
Bursuc RaresPregatitoare BLupascu Silvia
Dan IrinaPregatitoare BLupascu Silvia
Gal CristiPregatitoare BLupascu Silvia
Horiceanu StefanPregatitoare BLupascu Silvia
Itco RobertoPregatitoare BLupascu Silvia
Morhan CarlaPregatitoare BLupascu Silvia
Moruz DavidPregatitoare BLupascu Silvia
Negru StefanPregatitoare BLupascu Silvia
Popescu AlexandruPregatitoare BLupascu Silvia
Spinu TudorPregatitoare BLupascu Silvia
Camilar IlincutaPregatitoare CTalpau Rodica
Ciobotariu MateiPregatitoare CTalpau Rodica
Cristea Anastasia AdelinaPregatitoare CTalpau Rodica
Dascalu IlariaPregatitoare CTalpau Rodica
Georgescu ElviraPregatitoare CTalpau Rodica
Hutuleac EdgarPregatitoare CTalpau Rodica
Lupasteanu MirunaPregatitoare CTalpau Rodica
Mihai AlexiaPregatitoare CTalpau Rodica
Murarescu AlexandrinaPregatitoare CTalpau Rodica
Popovici VivianaPregatitoare CTalpau Rodica
Somitca DavidPregatitoare CTalpau Rodica
Balinisteanu IanisPregatitoare DChindris Rodica Tatiana
Barlescu GiuliaPregatitoare DChindris Rodica Tatiana
Cobaschi SofiaPregatitoare DChindris Rodica Tatiana
Sveduneac DamianaPregatitoare DChindris Rodica Tatiana
Tipa AndreiPregatitoare DChindris Rodica Tatiana

Inapoi la centrele de concurs