Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Suceava
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.3
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CONDREA IOANAI AEPALAGHIANU DORINA
MIHAILA IUSTINI AEPALAGHIANU DORINA
APARASCHIVEI ROBERTI CEPUIU ECATERINA
BUZDUGAN ILINCAI CEPUIU ECATERINA
CRIHAN STEFANIAI CEPUIU ECATERINA
GRIGOREAN DENISAI CEPUIU ECATERINA
HAVRIS EVELINAI CEPUIU ECATERINA
NITU DAVIDI CEPUIU ECATERINA
OBREJA FILIPI CEPUIU ECATERINA
PARGHIE NICOLAEI CEPUIU ECATERINA
PELCER STEFANI CEPUIU ECATERINA
PETRIUC STEFAN ANDREII CEPUIU ECATERINA
SIDOREAC DARIAI CEPUIU ECATERINA
STANCIU IUSTINI CEPUIU ECATERINA
TANASA STEFANIAI CEPUIU ECATERINA
MORUZ RARESI EEGROSU BRINDUSA
OLTEAN RARESI EEGROSU BRINDUSA
TURCU RAISAI EEGROSU BRINDUSA
PLACINTA COSMINIII AECRASMARIU ADRIANA
POINARU RARES AURELIII AEZETU VIORICA SC MIRON COSTIN SUCEAVA
CURCA COSTAN SABINAIII BECRACIUN ELENA
PELIN DENISAIII BECRACIUN ELENA
VIERIU LIAIII BECRACIUN ELENA
COMSA MIRELA ELENAIV AETABARCEA SILVESTRU
BALAN RUXANDRAIV BELUPASCU SILVIA
BUZIC DELIAPregatitoare BEANASTASIU FLORENTINA
GRUNICHEVICI SONIAPregatitoare BEANASTASIU FLORENTINA
HURJUI MEDEEAPregatitoare BEANASTASIU FLORENTINA
BOTEZATU KARINAI CIPUIU ECATERINA
SEMACA ALEXANDRUI CIPUIU ECATERINA
NITA STEFANI EIGROSU BRINDUSA
TOMACHA BIANCAI EIGROSU BRINDUSA
APARASCHIVEI TUDORIII BICRACIUN ELENA
PSEBILSCHI ANA CLAUDIAIV CITALPAU RODICA
BRADATAN IUSTINI EIGROSU BRINDUSA
DANILA CARLAI EIGROSU BRINDUSA
MOROSANU EVELINAI EIGROSU BRINDUSA
TOMACHA DIANAI EIGROSU BRINDUSA
cCioban Theodor VasileII EICulita Gabriela
PALADE ANDREIII EICULITA GABRIELA
GAGILA ALEXIAIII AICRASMARIU ADRIANA
GRADINARU CONSTANTINIII AICRASMARIU ADRIANA
LAZAREAN ANDREIIII AICRASMARIU ADRIANA
PITU ALINIII AIROTAR NICOLETA LICEUL TEHLOGIC CAJVANA
NEAGU CEZARIII BICRACIUN ELENA
ALBU MATEIIII DIZAICESCU MIRELA
JUCAN ANA MARIAIV CITALPAU RODICA
ITCO ALESIAI EIIGROSU BRINDUSA
RAULIUC ILARIAI EIIGROSU BRINDUSA
BENEDEK DARIAIII DIIZAICESCU MIRELA
BLINDU MARIOI AIIPALAGHIANU DORINA
ALBU ANASTASIAPregatitoare BIIANASTASIU FLORENTINA
PAVLIUC DAVIDI EIIGROSU BRINDUSA
CIUNTU MIHAIII CIIGRIG IULIA
DONIGA ALEXANDRAII DIISTEFAN OANA
BIRGAUAN ANA MARIAIII AIIROTAR NICOLETA LICEUL TEHLOGIC CAJVANA
FANDACHE NADIAIII DIIZAICESCU MIRELA
BARILA STEFANAIV BIILUPASCU SILVIA
DIACONESCU ANDREIIV BIILUPASCU SILVIA
MAXIM SABINIV BIILUPASCU SILVIA
PETROSEL DIANAIV CIITALPAU RODICA
GROSU IOANAPregatitoare BIIANASTASIU FLORENTINA
DATTOLA ANTONIAIII AIIICRASMARIU ADRIANA
PETROVICI EVELINAI BIIITANASA MARIA
AIFTODOAIE MARAI EIIIGROSU BRINDUSA
HRUSCA ROBERTII AIIIBLANARU SORINA SC HANTASTI
NEGRU MARIAI AIIIPALAGHIANU DORINA
CIOT SOFIAIV CIIITALPAU RODICA
ILISOI ANDREIIV CIIITALPAU RODICA
LUCESCU RAZVANII AIIIINTORSURA RENATE
PADURARU TABITAII AIIIBLANARU SORINA SC HANTASTI
CIORNEI TEODORII DIIISTEFAN OANA
ILUAN CRISTIANIII AIIIROTAR NICOLETA LICEUL TEHLOGIC CAJVANA
PLESCAN BIANCAIII DIIIZAICESCU MIRELA
PASCAN ALESSIAPregatitoare BIIIANASTASIU FLORENTINA
BRUJA VLADII EMCULITA GABRIELA
MARTOLEA ROBERTII EMCULITA GABRIELA
JIREADA IULIANIII AMCRASMARIU ADRIANA
RAICU ANDREIIII AMCRASMARIU ADRIANA
IONICA GIULIAIII DMZAICESCU MIRELA
ANCUTA TEOFANPregatitoare BMANASTASIU FLORENTINA
BALAN DARIAPregatitoare BMANASTASIU FLORENTINA
HAIDUC SOFIAPregatitoare BMANASTASIU FLORENTINA

Inapoi la centrele de concurs