Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Marin Preda
Nume elevClasaCadru didactic
BALAN RADUII APOPESCU CIOACA DANIELA
BONCESCU ANDRAII APOPESCU CIOACA DANIELA
CORLADE CODRINII APOPESCU CIOACA DANIELA
DORE OCTAVIANII APOPESCU CIOACA DANIELA
DUMITRU ANA MARIAII APOPESCU CIOACA DANIELA
LACRARU THEODORII APOPESCU CIOACA DANIELA
MINCU MARIAII APOPESCU CIOACA DANIELA
PETRE RAZVANII APOPESCU CIOACA DANIELA
POPESCU CIOACA ELIANAII APOPESCU CIOACA DANIELA
STAN CASIANII APOPESCU CIOACA DANIELA
CONSTANTINESCU MAIAII BRADU OANA
DINCA ELENAII BRADU OANA
GHERGHIN DARIAII BRADU OANA
MARINESCU ANA MARIAII BRADU OANA
PLETOIU KATRINELII BRADU OANA
SERBAN DAVIDII BRADU OANA
BUTNARU SABINII CPLETOIU SIMONA
COTOMAN STEFANII CPLETOIU SIMONA
DICU RAZVANII CPLETOIU SIMONA
FLENCHES CARMENII CPLETOIU SIMONA
COSTIN ANDREIIII ACHIRCA GABRIELA
NECHITA SARAIII ACHIRCA GABRIELA
SERBAN GEORGEIII ACHIRCA GABRIELA
DIACONU VICTORIII BIONESCU LIANA
MARIN MIHAIIII BIONESCU LIANA
MITRACHE ALEXANDRUIII BIONESCU LIANA
NASTASE RARESIII BIONESCU LIANA
POPA VLADIII BIONESCU LIANA
RIZESCU ALESSANDROIII BIONESCU LIANA
EREMIA ERIKAIII CBURCIU PATRICIA
LESEANU MARAIII CBURCIU PATRICIA
TON STEFANIII CBURCIU PATRICIA
DORE STEFANIV AMANEA ILEANA
PANA SERGIUIV AMANEA ILEANA
VINTILA ANAMARIAIV CPIRVU CRISTINA
BAIBARAC ANDRA MARIAPregatitoare AROSU ADELUTA
BENEGUI DAVID STEFANPregatitoare AROSU ADELUTA
BUDAN TOMA CALINPregatitoare AROSU ADELUTA
CHIREA ANDREEA ELENAPregatitoare AROSU ADELUTA
GHERGU ALEXIA MARIAPregatitoare AROSU ADELUTA
MANDU ANDREIPregatitoare AROSU ADELUTA
MATEI CATALINAPregatitoare AROSU ADELUTA
PETCULESCU FLORINPregatitoare AROSU ADELUTA
POPA DAVIDPregatitoare AROSU ADELUTA
SCHIAUCU EVAPregatitoare AROSU ADELUTA
SERBAN REBECAPregatitoare AROSU ADELUTA
STANESCU DAVIDPregatitoare AROSU ADELUTA
STATE SOFIAPregatitoare AROSU ADELUTA
TESLOIANU MARIA Pregatitoare AROSU ADELUTA
TUDOR SOPHIAPregatitoare AROSU ADELUTA
URSACHE IOANPregatitoare AROSU ADELUTA
CARPU MIRUNAPregatitoare BTUDOR SIMONA
CHIRIAC LUCAPregatitoare BTUDOR SIMONA
CONSTANTIN ALEXANDRUPregatitoare BTUDOR SIMONA
GHERGHIN IRISPregatitoare BTUDOR SIMONA
MARIN ANDRAPregatitoare BTUDOR SIMONA
MASGACIU RAZVANPregatitoare BTUDOR SIMONA
BUSCAN RALUCAPregatitoare CSTEFAN RAMONA
DOBRESCU MATEIPregatitoare CSTEFAN RAMONA
ENACHE TEODORAPregatitoare CSTEFAN RAMONA
IORDACHE COSMINPregatitoare CSTEFAN RAMONA
NICOLAIE DELIAPregatitoare CSTEFAN RAMONA
PASTAI ALEXPregatitoare CSTEFAN RAMONA
PETRE MIHAIPregatitoare CSTEFAN RAMONA
PIRVU DARIAPregatitoare CSTEFAN RAMONA
PREDESCU ALEXIAPregatitoare CSTEFAN RAMONA
RADULESCU DENISPregatitoare CSTEFAN RAMONA
SIMION DENISPregatitoare CSTEFAN RAMONA
TICA BENIAMINPregatitoare CSTEFAN RAMONA

Inapoi la centrele de concurs