Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Targu-Jiu
Scoala:Gimnaziala Sf. Nicolae
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Blidaru Calin-StefanII A100Surca Adriana
Ciochina Armand-GabrielII A100Surca Adriana
Badea Adelin-IonutII A95Surca Adriana
Barbulescu Denisa-ValentinaII A95Surca Adriana
Ceovee-Militaru David-CalinII A95Surca Adriana
Cosma Ionut-OctavianII A95Surca Adriana
Margineanu Catalin-AlexandruII A95Surca Adriana
Muraretu GabrielII A95Surca Adriana
Marin RobertaII A90Surca Adriana
Tirban OctavianII A90Surca Adriana
Vrancuti MihaelaII A90Surca Adriana
Cucaila-Ciulica AlexandruII A85Surca Adriana
Ghiga AdelinaII A85Surca Adriana
Stroie Alexandru IonelII A85Surca Adriana
Despa Anisia-MihaelaII A80Surca Adriana
Gruescu Nicu-VladutII A80Surca Adriana
Ivascu RobertII A70Surca Adriana
Todea AndraII A60Surca Adriana
Popescu NarcisII AParticipantSurca Adriana
Stefu Diana-PatriziaII AParticipantSurca Adriana
Pirvu DariaII AParticipantSurca Adriana
Fometescu AlexandruII AParticipantSurca Adriana
Toma AurelianLucianII B100Mihu Mihaela
Lautaru DarianaII B95Mihu Mihaela
Rotaru MihaiII B95Mihu Mihaela
Nistorescu EvelinaII B85Mihu Mihaela
Ularu LaviniaII B85Mihu Mihaela
Balasa DarisII B80Mihu Mihaela
Ghigulescu Darius AlexandruII B75Mihu Mihaela
Toacsen Robert AndreiII B75Mihu Mihaela
BIRCEANU RADUIII B100TARCAU CAMELIA
GRUESCU ANA-MARIAIII B100TARCAU CAMELIA
TUDOR LARISAIII B100TARCAU CAMELIA
BONCULESCU ROBERTIII B95TARCAU CAMELIA
ISTRATESCU EDUARDIII B95TARCAU CAMELIA
Nanu AlexandraIII B95TARCAU CAMELIA
DUNA MAIAIII B90TARCAU CAMELIA
NEGREA DAIANAIII B90TARCAU CAMELIA
SERBAN PETRUTAIII B90TARCAU CAMELIA
Condoiu TeodoraIII D100Militaru Daniela
Viezure IonutIII D100Militaru Daniela
Iriza AlexandruIII D98Militaru Daniela
Popescu CristianaIII D96Militaru Daniela
Tismanaru Daiana GeorgianaIII D95Militaru Daniela
Bertha BrianaIII D91Militaru Daniela
Pasarin GabrielIII D90Militaru Daniela
Tolescu DarianaIII D88Militaru Daniela
Niculescu AlexandruIII D86Militaru Daniela
Epure Luca III D81Militaru Daniela
IACOBESCU CASIANAIII D76Militaru Daniela
Calugaru AndreiIII D72Militaru Daniela
CURCA MAYAIII D72Militaru Daniela
Toma DorianIII D71Militaru Daniela
Lolea LuanaIII D70Militaru Daniela
Mitu IndiraIII D68Militaru Daniela
COVERCA STEFANIAIV B98CANAVEA NICOLETA
DRAGAN DORIANAIV B98CANAVEA NICOLETA
VULPE VLADIV B97CANAVEA NICOLETA
IVANOIU ANA-MARIAIV B95CANAVEA NICOLETA
MANOLACHE GIULIAIV B95CANAVEA NICOLETA
SCHINTEIE MALINAIV B90CANAVEA NICOLETA
STAMATOIU DAIANAIV B78CANAVEA NICOLETA
TRANCAU ANDREIIV BParticipantCANAVEA NICOLETA
Dastevski-Vilceanu Clara-MariaIV D100Popescu Elena
Tudorescu OctavianIV D100Popescu Elena
Vladasel Annia-StephanieIV D100Popescu Elena
Vladoiu IoanaIV D100Popescu Elena
Coculescu Mihail-RaresIV D96Popescu Elena
Cioana Patrick-StefanIV D94Popescu Elena
Papa Catalina AidaIV D84Popescu Elena
Guta DariusIV D83Popescu Elena
Budilica Ionut-DanIV D80Popescu Elena
Holdun Maria MinolaIV D80Popescu Elena

Inapoi la centrele de concurs