Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Eforie Nord
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Andronachi DavidI AEStanoiev Cleopatra
Constantin IlincaI AEStanoiev Cleopatra
Dobre ElisaI AEStanoiev Cleopatra
Dumitrache FlorinI AEStanoiev Cleopatra
Giurgea PatrickI AEStanoiev Cleopatra
Murat EnisI AEStanoiev Cleopatra
Voiculescu StefanI AEStanoiev Cleopatra
Calinescu Adelina GabrielaII AEGani Nela
Culus TheodoraII AEGani Nela
Izbul HiraII AEGani Nela
Meneveli AadenII AEGani Nela
Tudose PatrikII AEGani Nela
Beres AlidaII BEJeciu Oana
Horga EduardII BEJeciu Oana
Maxim EduardII BEJeciu Oana
Apostol IannisIII AEVargoliu Stela
Cristache RazvanIII AEVargoliu Stela
Ghita RaresIII AEVargoliu Stela
Groza CarlaIII AEVargoliu Stela
Paraschiv IlincaIII AEVargoliu Stela
Truta RaresIII AEVargoliu Stela
Calivet DenizIV BEPaun Elisabeta
Mihai AndraIV BEPaun Elisabeta
Cincu AndreiPregatitoare AEClement Alina
Dobre AndaPregatitoare AEClement Alina
Fantana AlesiaPregatitoare AEClement Alina
Nemes TeodoraPregatitoare AEClement Alina
Pavalachi JaninePregatitoare AEClement Alina
Roibu FlaviusPregatitoare AEClement Alina
Scripcaru DanielPregatitoare AEClement Alina
Seitcadil MelisaPregatitoare AEClement Alina
Tiliuta DavidPregatitoare AEClement Alina
Yigit EbruPregatitoare AEClement Alina
Orbocea MateiIV BIPaun Elisabeta
Branga AlexiaI AIIStanoiev Cleopatra
Constantinescu BiancaI AIIStanoiev Cleopatra
Cristea SaraI AIIStanoiev Cleopatra
Apetroaei LucaII AIIGani Nela
Baca AlisaII AIIGani Nela
Blanzeanu TudorII AIIGani Nela
Cinteanu RebeccaII AIIGani Nela
Curt-Sein daliaII AIIGani Nela
Deaconu AlessiaII AIIGani Nela
Feodotov AdelinaII AIIGani Nela
Filip AlexandruII AIIGani Nela
Tanase MarioII BIIJeciu Oana
Burtea AdrianIV BIIPaun Elisabeta
Ruse DavidPregatitoare AIIClement Alina
Visovan BiancaIII AIIIVargoliu Stela
Branga DariaI AMStanoiev Cleopatra
Karacoc ErsinI AMStanoiev Cleopatra
Moldovan AlexandruI AMStanoiev Cleopatra
Salomiea AndreiI AMStanoiev Cleopatra
Zaporojan DariaI AMStanoiev Cleopatra
Cincu DavidII AMGani Nela
Cretu SofiaII AMGani Nela
Filon RazvanII AMGani Nela
Mambet IzelII AMGani Nela
Preda CristianaII AMGani Nela
Ciorabai AyanIII AMVargoliu Stela
Ciocea SaraPregatitoare AMClement Alina

Inapoi la centrele de concurs