Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Eforie Nord
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Blanzeanu Ioan TudorI AEGani Nela
Cincu DavidI AEGani Nela
Cinteanu RebeccaI AEGani Nela
Culus TheodoraI AEGani Nela
Deaconu AlessiaI AEGani Nela
Feodotov AdelinaI AEGani Nela
Filip AlexandruI AEGani Nela
Gani EdiI AEGani Nela
Membet IzelI AEGani Nela
Meneveli AadenI AEGani Nela
Miras YasminI AEGani Nela
Tudose PatrickI AEGani Nela
Vodita ErikaI AEGani Nela
Horga EduardI BEJeciu Oana
Apostol IannisII AEVargoliu Stela
Badalache AndreeaII AEVargoliu Stela
Cristache RazvanII AEVargoliu Stela
Ghita RaresII AEVargoliu Stela
Groza CarlaII AEVargoliu Stela
Moroianu IrinaII AEVargoliu Stela
Pituru RobertII AEVargoliu Stela
Sarcu MihaiII AEVargoliu Stela
Truta RaresII AEVargoliu Stela
Vargoliu SaraII AEVargoliu Stela
Orbocea MateiIII BEPaun Elisabeta
Filip MihaiIV AEMemis Feiza
Diaconescu VictorIV BEMarinescu Alina
Marinescu MariaIV BEMarinescu Alina
Seitcadil SaraIV BEMarinescu Alina
Andronachi DavidPregatitoare AEStanoiev Cleopatra
Dobre ElisaPregatitoare AEStanoiev Cleopatra
Karakoc ErsunPregatitoare AEStanoiev Cleopatra
Cretu SofiaI AIGani Nela
Baca Ebru AlisaI AIGani Nela
Izrul HiraI AIGani Nela
Frecus IoanaIII BIPaun Elisabeta
Voiculescu StefanPregatitoare AIStanoiev Cleopatra
Kasemi SofiaI AIIGani Nela
Calinescu AdelinaI AIIGani Nela
Beres AlidaI BIIJeciu Oana
Maxim EduardI BIIJeciu Oana
Constantin IlincaPregatitoare AIIStanoiev Cleopatra
Preda CristianaI AIIGani Nela
Popescu EduardII CIIDoros Monica
Necula Alexa MariaIV AIIMemis Feiza
Badea MariaIV BIIMarinescu Alina
Ignat VictorIV BIIMarinescu Alina
Cristea SaraPregatitoare AIIStanoiev Cleopatra
Constantinescu BiancaPregatitoare AIIIStanoiev Cleopatra
Ciopa AdelinaI AIIIGani Nela
Nitu AlexandruI AIIIGani Nela
Paraschiv IlincaII AIIIVargoliu Stela
Calivet DenizIII BIIIPaun Elisabeta
Bejan DanaII AMVargoliu Stela
Vargoliu LucaII AMVargoliu Stela
Visovan BiancaII AMVargoliu Stela
Voiculescu TimoteiIII BMPaun Elisabeta
Pavalachi EricIV BMMarinescu Alina
Branga DariaPregatitoare AMStanoiev Cleopatra
Giurgea PatrickPregatitoare AMStanoiev Cleopatra
Murat EmisPregatitoare AMStanoiev Cleopatra

Inapoi la centrele de concurs