Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Liceul cu Program Sportiv
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Banica IustinI C100varzaru geanina
Stancu BogdanI C100varzaru geanina
Gherman StefanI C97varzaru geanina
Iliescu SoniaI C90varzaru geanina
Rosu DenisI C90varzaru geanina
Odagiu SebastianI C89varzaru geanina
Dobre Ana-MariaI C88varzaru geanina
Doran MariaI C80varzaru geanina
Oita CatalinaI C80varzaru geanina
IVAN RAULI C77varzaru geanina
Iosifescu ClaudiaI C76varzaru geanina
Calin Ana-MariaI C75varzaru geanina
CIOBANU STEFANIAI C70varzaru geanina
Mitu CristianI C70varzaru geanina
UNGUREANU RAFAELI C70varzaru geanina
Ghioca ANDREII C60varzaru geanina
Tabacu AdrianI C60varzaru geanina
Tare MariaI C60varzaru geanina
Bodescu Andreea MariaIII A100Vladu Mariana
Curelaru Ana- MariaIII A100Vladu Mariana
Popa Lidia StefaniaIII A100Vladu Mariana
Tudorache AndreasIII A100Vladu Mariana
Voica Maria TeodoraIII A100Vladu Mariana
Balutoiu Ra luca MariaIII A98Vladu Mariana
Delurintu VictorIII A98Vladu Mariana
Jianu CridtianaIII A98Vladu Mariana
Nicolae Theodor AndreiIII A98Vladu Mariana
Popa RazvanIII A98Vladu Mariana
Dita Ianis AdrianIII A90Vladu Mariana
Sanda AndraIII A90Vladu Mariana
Ivan Bianca MariaIV A100Voica Mariana
Pacioianu TeodoraIV A99Voica Mariana
Ene LucaIV A98Voica Mariana
Popa Marian EduartIV A98Voica Mariana
Puenea Teodor ValentinIV A98Voica Mariana
Tuca Alexandru IoanIV A98Voica Mariana
Pirvan Andrei MarioIV A96Voica Mariana
Barascu Alberto MihaiIV A95Voica Mariana
Spelbusi ClaraIV A94Voica Mariana
Mihai Andreea DariaIV A92Voica Mariana
Pruna MirunaPregatitoare A100Laufer Cristina
Carzon IrisPregatitoare A96Laufer Cristina
Dabugeanu AlexiaPregatitoare A95Laufer Cristina
Ion SofiaPregatitoare A95Laufer Cristina
Sirbu AlexandruPregatitoare A95Laufer Cristina
Taman SaraPregatitoare A92Laufer Cristina
Preda AndreeaPregatitoare A88Laufer Cristina
Barbu AndreiPregatitoare A87Laufer Cristina
Olteanu ElisaPregatitoare A87Laufer Cristina
Bibescu IanisPregatitoare A86Laufer Cristina
Dorita AndreeaPregatitoare A86Laufer Cristina
Filip AlesiaPregatitoare A86Laufer Cristina
Macesanu CasianaPregatitoare A86Laufer Cristina
Lica StefanPregatitoare A82Laufer Cristina
Podaru AlexaPregatitoare A82Laufer Cristina
Stan AndreiPregatitoare A79Laufer Cristina
Mitru YanisPregatitoare A78Laufer Cristina
Pascar DragosPregatitoare A77Laufer Cristina
Dumitrescu EduardPregatitoare A74Laufer Cristina
Manolache CristianPregatitoare A72Laufer Cristina
Protopopu StefanPregatitoare A62Laufer Cristina
Macesanu MirunaPregatitoare B100Matescu Simona
Popescu YanisPregatitoare B100Matescu Simona
Udrea NicolasPregatitoare B100Matescu Simona
Ungureanu MirunaPregatitoare B100Matescu Simona
Catana CostinPregatitoare B96Matescu Simona
Martinescu NicusorPregatitoare B96Matescu Simona
Perpelea DavidPregatitoare B96Matescu Simona
Serban LucaPregatitoare B96Matescu Simona
Stefan DenisPregatitoare B96Matescu Simona
Dinca StefanPregatitoare B90Matescu Simona
Beldiman AlexandraPregatitoare B89Matescu Simona
Cocosila DariaPregatitoare B88Matescu Simona
Voicu AlexandruPregatitoare B88Matescu Simona
Calin BiancaPregatitoare B83Matescu Simona
Ivancescu AndreiPregatitoare B83Matescu Simona
Vartosu StefanPregatitoare B83Matescu Simona
Eremia StefaniaPregatitoare B82Matescu Simona
Stancu AndreeaPregatitoare B82Matescu Simona
Nita EduardPregatitoare B81Matescu Simona
Vartosu AlexandruPregatitoare B78Matescu Simona
Patru DariaPregatitoare B77Matescu Simona
Ifrim Maria Pregatitoare B75Matescu Simona
Rosu MariaPregatitoare B73Matescu Simona

Inapoi la centrele de concurs