Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Fanus Neagu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Gheoca Daniel I A98Lazar Vasilica
Tunaru IrisI A87Lazar Vasilica
Butan Carina I A85Lazar Vasilica
Mures MariaI A83Lazar Vasilica
Moroianu RaresI A82Lazar Vasilica
Preda VladI A82Lazar Vasilica
Stanciu RamonaI A81Lazar Vasilica
Satnoianu SofiaI A78Lazar Vasilica
Jataruc RaresI A76Lazar Vasilica
Caraman MariusI A75Lazar Vasilica
Croitoru LauraI A69Lazar Vasilica
Covrig-Ortopelea DariaI A67Lazar Vasilica
Neculai PetruI A67Lazar Vasilica
Tudorache MariaI A67Lazar Vasilica
Sandru AndreeaI A66Lazar Vasilica
Cocianu VladI A63Lazar Vasilica
Serban BogdanI A61Lazar Vasilica
Angheluta MarioI AParticipantLazar Vasilica
Voncila RazvanI AParticipantLazar Vasilica
Vlad Marius I AParticipantLazar Vasilica
Gheorghe DariaI AParticipantLazar Vasilica
Pisica AlexandraI B91Popescu Ioana
Cioromele AlessiaI B90Popescu Ioana
Calu IoanaI B89Popescu Ioana
Spulber ElenaI B88Popescu Ioana
Alexandru LuanaI B87Popescu Ioana
Stoian AndreeaI B82Popescu Ioana
Stupariu AlexandruI B73Popescu Ioana
Neculai MayaI B72Popescu Ioana
Bergher David I B65Popescu Ioana
Dumitrache RaresI B65Popescu Ioana
Badea Carina I B64Popescu Ioana
Ciuca Alexia I B64Popescu Ioana
Badila Sebastian Andrei I B62Popescu Ioana
Vasile Alexandra I BParticipantPopescu Ioana
Tarachiu Marcus I BParticipantPopescu Ioana
BUSILA ALEXIA IOANAI BParticipantPopescu Ioana
Stan AnanI BParticipantPopescu Ioana
BONTESCU KARLA MARIAI BParticipantPopescu Ioana
Coman Alexandra I BParticipantPopescu Ioana
SUSU EDUARD ANDREEASI BParticipantPopescu Ioana
Papuc- Gheorghe BiancaI D92Sergan Doinita
Pascale Maria IoanaI D92Sergan Doinita
Baicu Alecsia GabrielaI D90Sergan Doinita
Antohe Antonio -GabrielI D60Sergan Doinita
Matei VirgilI DParticipantSergan Doinita
Straton Florentina GabrielaI DParticipantSergan Doinita
Marin Stefania MirunaI DParticipantSergan Doinita
Barau IleanaII C100Ivan Stanica
BRATU INGRID II D100Carsote Ramona
BRESCAN ALEXANDRU II D100Carsote Ramona
CRACIUN RARESII D100Carsote Ramona
DRAGOMIR ROBERTII D100Carsote Ramona
SALCEANU ALEXIAII D100Carsote Ramona
ZECA MIRUNAII D100Carsote Ramona
GIOL IRINA II D90Carsote Ramona
ANDREI CRISTINAII D85Carsote Ramona
HOLBAN PETRE II D80Carsote Ramona
VASILE ADNANAII D75Carsote Ramona
MOTOC MIHNEAII D70Carsote Ramona
PERIANU DARIUSII D70Carsote Ramona
ROSIORU CLAUDIA II D70Carsote Ramona
Vasilescu Ciprian GeorgeII E85Niscov Simona
Badin Andreea-LuminitaII E77Niscov Simona
Chisca Alexandra TeodoraII E70Niscov Simona
Ciortan Stefan VladutII E63Niscov Simona
Giol MariaII E60Niscov Simona
CHISCOP IOANA ALEXANDRAIII A100Patulea Ana-Maria
Diaconu Ioana ElenaIII A100Patulea Ana-Maria
Parlea Camelia GeorgianaIII A100Patulea Ana-Maria
Damian NectarieIII B100Ciupitu Gianina
Gheorghe Andreea MariaIII B100Ciupitu Gianina
Ilie Corina MariaIII B100Ciupitu Gianina
MUSCA RADU STEFANIII B100Ciupitu Gianina
VALCU MIHNEA CRISTIANIII B100Ciupitu Gianina
CHIRICA RARES MIHAIIII B97Ciupitu Gianina
Pintilii MarcuIII B97Ciupitu Gianina
SATNOIANU MIHNEA STEFANIII B88Ciupitu Gianina
POPESCU ANDREEAIII B84Ciupitu Gianina
Rujoiu Alexia IoanaIII B84Ciupitu Gianina
Irimia Ana MariaIII B80Ciupitu Gianina
Stemate CristinaIII B79Ciupitu Gianina
DUMITRESCU OANA CRISTINAIII B78Ciupitu Gianina
JALBA MARIAIII B77Ciupitu Gianina
PETROF GIULIA ELENAIII B75Ciupitu Gianina
BOBOC ANDREEA CRISTIANAIII BParticipantCiupitu Gianina
ANGHEL MARIAIII BParticipantCiupitu Gianina
SATNOIANU DENISA ANA MARIAIII BParticipantCiupitu Gianina
URSE MARIEA ANGELIAIII BParticipantCiupitu Gianina
RIBITA NICOLAS BOGDANIII BParticipantCiupitu Gianina
Boboc Bianca MariaIII D99Tanase Simona
Soare MariaIII D99Tanase Simona
Gheorghe Mara GeorgianaIII D88Tanase Simona
Dumitru Bogdan-AdrianIII D87Tanase Simona
Bucuresteanu AndradaIII D80Tanase Simona
Vasile George CosminIII E100Ciocirlan Elena
Paun DenisaIII E98Ciocirlan Elena
Grosu DavidIII E90Ciocirlan Elena
Mares Mario-AexandruIII E82Ciocirlan Elena
Boboc Andrei GeorgeIII E80Ciocirlan Elena
Ifrim DragosIII E60Ciocirlan Elena
Axente DianaIV C96Nedelcu Virginia
RADULESCU LARISA STEFANIAPregatitoare B96Picos Violeta
NICOLAE BOGDAN IONUTPregatitoare B95Picos Violeta
PIRPILIU DARIA MARIAPregatitoare B95Picos Violeta
NISIPEANU RAZVAN ANDREIPregatitoare B91Picos Violeta
BANICA MIRUNA ANDREEAPregatitoare B90Picos Violeta
BOROS STEFANIAPregatitoare B90Picos Violeta
BREBENEL MIRUNAPregatitoare B90Picos Violeta
CHIRIAC ANA MARIAPregatitoare B90Picos Violeta
MUNTEANU NATALIA MARIAPregatitoare B90Picos Violeta
NEDELEA CRISTIAN ANDREIPregatitoare B90Picos Violeta
DUMITRU NICOLAS GABRIELPregatitoare B88Picos Violeta
DRAGUSIN EMA MARIAPregatitoare B86Picos Violeta
GURGU THEODORA ALESSIAPregatitoare B86Picos Violeta
ION DAVID GEORGIANPregatitoare B86Picos Violeta
MARGARIT CATALINPregatitoare B86Picos Violeta
ROSCA STEFAN MANUELPregatitoare B86Picos Violeta
URSE ALEXIA NICOLETAPregatitoare B86Picos Violeta
BALANICA DAVID IOANPregatitoare B85Picos Violeta
CHIRIAC DIANA MARIAPregatitoare B85Picos Violeta
OLARU CRISTIAN ANDREIPregatitoare B85Picos Violeta
HOLBAN DRAGOS FLORINPregatitoare B82Picos Violeta
DOLEA GEORGIANA ALEXANDRAPregatitoare B81Picos Violeta
MOCANU MARIAPregatitoare B81Picos Violeta
TERENTE ANASTASIA IOANAPregatitoare B81Picos Violeta
CONDRUZ ANDREI GABRIELPregatitoare B77Picos Violeta
CREITEANU ROBERT ANDREIPregatitoare B76Picos Violeta
IFRIM MIHAIPregatitoare B76Picos Violeta
BURLACU ADRIAN VIORELPregatitoare B61Picos Violeta

Inapoi la centrele de concurs