Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Fanus Neagu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MOCANU MARIAI BEPicos Violeta
BOROS STEFANIAI BEPicos Violeta
Dumitru Nicolas GabrielI BEPicos Violeta
Mocanu MariaI BEPicos Violeta
Mocanu MariaI BEPicos Violeta
Pirpiliu Daria MariaI BEPicos Violeta
Terente Anastasia IoanaI BEPicos Violeta
CARAMAN MARIUSII AELazar Vasilica Georgeta
Gheoca DanielII AELazar Vasilica Georgeta
MURES NARIAII AELazar Vasilica Georgeta
NECULAI PETRUII AELazar Vasilica Georgeta
Stupariu AlexandruII BEPopescu Ioana
Arghiropol Alexandru MarioII DESergan Doina
Papuc-Gheorghe Bianca StefaniaII DESergan Doina
Pascale Maria IoanaII DESergan Doina
CARAGATA ANDREIIII EENiscov Simona
MOISOIU ALESIA IOANAIII EENiscov Simona
DIACONU ELENA IOANA IV AEPatulea Ana Maria
PARLEA CAMELIA GEORGIANAIV AEPatulea Ana Maria
Damian NectarieIV BECiupitu Gianina
Dumitru Nicolas GabrielIV BECiupitu Gianina
Ilie Corina MariaIV BECiupitu Gianina
Musca Radu StefanIV BECiupitu Gianina
Pintilii Marcu IV BECiupitu Gianina
Ifrim DragosIV EECiocirlan Elena
BRAGUTA ILINCAPregatitoare AECostea Adina
CALDARUS MIHAELAPregatitoare AECostea Adina
Ghelase AlexiaPregatitoare AECostea Adina
IRIMIA RAZVANPregatitoare AECostea Adina
Moraru SabinaPregatitoare AECostea Adina
TOADER ANA MARIAPregatitoare AECostea Adina
ARMENCIU DAN STEFANPregatitoare CENedelcu Virginia
BATCA DENISA IOANAPregatitoare CENedelcu Virginia
CARAGATA ANDREIPregatitoare CENedelcu Virginia
Constantinescu Andrei RobertPregatitoare CENedelcu Virginia
Moisoiu Alesia IoanaPregatitoare CENedelcu Virginia
Plugaru Teodora Maria NectariaPregatitoare CENedelcu Virginia
Pucheanu AndraPregatitoare CENedelcu Virginia
TARACHIU TEODORA ANDREEAI BIPicos Violeta
Nicola David IoanI BIPicos Violeta
Grigoras Eduard AdrianII DISergan Doina
Badin Luminita III EINiscov Simona
Ciortan VladutIII EINiscov Simona
Stoian AndreeaIII EINiscov Simona
BAZARU GEORGE IV AIPatulea Ana Maria
MARIN DARIAIV AIPatulea Ana Maria
Chirica Rares Mihai IV BICiupitu Gianina
Irimia Ana MariaIV BICiupitu Gianina
Grosu Laurentiu DavidIV EICiocirlan Elena
RADULESCU LARISA STEFANIAI BIIPicos Violeta
Straton Adriana FlorentinaII DIISergan Doina
Perianu Rares CristianIV DIITanase Simona
Munteanu Natalia MariaI BIIPicos Violeta
Covrig-Ortopelea dariaII AIILazar Vasilica Georgeta
PREDA VLADII AIILazar Vasilica Georgeta
SERBAN BOGDANII AIILazar Vasilica Georgeta
TUDORACHE MARIAII AIILazar Vasilica Georgeta
Busila AlexiaII BIIPopescu Ioana
Cioromele AlessiaII BIIPopescu Ioana
IOANIDES STEFAN II CIISusu Angelica
Ciochina SaraIII BIICernateanu Paula
Bratu IngridIII DIICarsote Ramona
Brescan AlexandruIII DIICarsote Ramona
Craciun RaresIII DIICarsote Ramona
Duminica GabrielIII DIICarsote Ramona
Holban Petre BogdanIII DIICarsote Ramona
Salceanu AlexiaIII DIICarsote Ramona
Zeca MirunaIII DIICarsote Ramona
Niculitev Camelia III EIINiscov Simona
RAFAILA ALECSANDRA ANDREEAIV AIIPatulea Ana Maria
STEFAN MARCO GABRIELIV AIIPatulea Ana Maria
Bertescu Roberto-AndreiIV DIITanase Simona
Dumitru Bogdan-AdrianIV DIITanase Simona
Boboc AndreiIV EIICiocirlan Elena
Vasile George-CosminIV EIICiocirlan Elena
MALDAIANU JASMINEPregatitoare AIICostea Adina
MOCANU ALEXIAPregatitoare AIICostea Adina
Zainea AdrianPregatitoare AIICostea Adina
CIURICA ANDRA MARIAPregatitoare CIINedelcu Virginia
Perianu Rebecca MariaPregatitoare CIINedelcu Virginia
Petrea Alesia MariaPregatitoare CIINedelcu Virginia
RAILEANU GEORGIANA CRISTINAPregatitoare CIINedelcu Virginia
Tatu Darius LucianPregatitoare CIINedelcu Virginia
Balaban StefanII BIIIPopescu Ioana
Ivanu BiancaPregatitoare AIIICostea Adina
NEACSU CRISTIAN II CIIISusu Angelica
Burlacu Daria-MihaelaII CIIISusu Angelica
Giol IrinaIII DIIICarsote Ramona
Olaru Cristian AndreiI BMPicos Violeta
ANGHELUTA MARIOII AMLazar Vasilica Georgeta
BUTAN CARINA II AMLazar Vasilica Georgeta
Jataruc RaresII AMLazar Vasilica Georgeta
MOROINAU RARESII AMLazar Vasilica Georgeta
VONCILA RAZVANII AMLazar Vasilica Georgeta
Alexandru Luana II BMPopescu Ioana
Badea Carina II BMPopescu Ioana
Dragomir RobertIII DMCarsote Ramona
Musat TeodoraIII DMCarsote Ramona
Ciochina GabrielaPregatitoare AMCostea Adina
Antohe AndreiPregatitoare CMNedelcu Virginia
Hulea Maria DariaPregatitoare CMNedelcu Virginia
Nichifor AlexandruPregatitoare CMNedelcu Virginia
Subtirica Alexia MariaPregatitoare CMNedelcu Virginia

Inapoi la centrele de concurs