Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Dan Barbilian
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Genete RobertI A98EPURE FLORENTINA CRISTINA
Pascal LucaI A94EPURE FLORENTINA CRISTINA
Capsa Daria GabrielaI A93EPURE FLORENTINA CRISTINA
Constantinescu RaresI A90EPURE FLORENTINA CRISTINA
Savin PatriciaI A75EPURE FLORENTINA CRISTINA
Zahei AtenaI A74EPURE FLORENTINA CRISTINA
Dinu AdelinaI A73EPURE FLORENTINA CRISTINA
Musat ElenaI A73EPURE FLORENTINA CRISTINA
Talpan RobinI A70EPURE FLORENTINA CRISTINA
Jujau DenisaI A65EPURE FLORENTINA CRISTINA
Alexandru RobertoI A63EPURE FLORENTINA CRISTINA
Lazar RalucaI AParticipantEPURE FLORENTINA CRISTINA
Chirila MartaI AParticipantEPURE FLORENTINA CRISTINA
Damian AncaI AParticipantEPURE FLORENTINA CRISTINA
Mosolea GeorgeI AParticipantEPURE FLORENTINA CRISTINA
Traila JustinI AParticipantEPURE FLORENTINA CRISTINA
Bulancea LarisaI AParticipantEPURE FLORENTINA CRISTINA
Oprea MarioI AParticipantEPURE FLORENTINA CRISTINA
Negru RianaI AParticipantEPURE FLORENTINA CRISTINA
Ardeleanu AriannaI AParticipantEPURE FLORENTINA CRISTINA
Bratescu RalucaI AParticipantEPURE FLORENTINA CRISTINA
Patriche MayaI C100Chiper Ionica
Toader LarisaI C100Chiper Ionica
Giurgi AlinI C98Chiper Ionica
Sava EduardI C96Chiper Ionica
Ciobanu AlexiaI C95Chiper Ionica
Stoleru DariaI C95Chiper Ionica
Mungiu MihaiI C93Chiper Ionica
Prelipcean RaulI C87Chiper Ionica
Tonea MariaI C85Chiper Ionica
Lazar IustinI C83Chiper Ionica
Rosu BogdanI C83Chiper Ionica
Neagu RobertI C82Chiper Ionica
Craciun BiancaI C80Chiper Ionica
Giol AlexandraI C80Chiper Ionica
Groparu DariaI C80Chiper Ionica
Ivan SebastianI C80Chiper Ionica
Patilea TeodorI C80Chiper Ionica
Stanciu MirunaI C79Chiper Ionica
Gheorghiu LucaI C77Chiper Ionica
Pascale MihneaI C75Chiper Ionica
Preda IrinaI D85Balmus Clementina
Tudor Maria AdelinaI D72Balmus Clementina
Diaconu MariaI D70Balmus Clementina
Hanganu DavidI DParticipantBalmus Clementina
Robert Cristian LunguI DParticipantBalmus Clementina
Franciscatos SergiuI DParticipantBalmus Clementina
Voicu RazvanI DParticipantBalmus Clementina
Bahic CristianI DParticipantBalmus Clementina
Lazar DavidI DParticipantBalmus Clementina
Docan PatriciaII A75Grapa Liliana
Basalic DenisaII A70Grapa Liliana
Cucos DenisaII AParticipantGrapa Liliana
Iacob MihaiII AParticipantGrapa Liliana
Andrei Denisa MihaelaII AParticipantGrapa Liliana
Cornea RaresII AParticipantGrapa Liliana
Filip AlexandruII C100Mohorea Anicuta
Dediu MirunaII C93Mohorea Anicuta
Ardeleanu AlexiaII C90Mohorea Anicuta
EMANOIL IASMINA III A100Duca Venera Versavia
IRIMIA LORENA III A100Duca Venera Versavia
CHIRILA SOFIA III A73Duca Venera Versavia
PALADE ANA III A73Duca Venera Versavia
HOLCA SIMONA III A70Duca Venera Versavia
IONESCU ANTONIA III A61Duca Venera Versavia
STANCU BIANCA III AParticipantDuca Venera Versavia
GIOL BOGDAN III AParticipantDuca Venera Versavia
FATU ALIN III AParticipantDuca Venera Versavia
POSTU MARIO III AParticipantDuca Venera Versavia
ANTOHE EDUARD III AParticipantDuca Venera Versavia
ROSU ANDREI III AParticipantDuca Venera Versavia
ADAM ALEXANDRU III AParticipantDuca Venera Versavia
Ilie ValentinaIII B93Zlotea Dorina
Irofti AndreiIII B92Zlotea Dorina
Fotache BiancaIII B88Zlotea Dorina
Dascalescu SaraIII B77Zlotea Dorina
Cantia Miruna GabrielaIII C100Radu Madalina
Mocanu Maria ElenaIII C95Radu Madalina
Lungu Andra ElenaIII C90Radu Madalina
Sprinciana Emilia ElenaIII C67Radu Madalina
Raducan AndreiIII C65Radu Madalina
Oana Larisa SimonaIII C61Radu Madalina
Dumitru BogdanIV A80Constandache Ionela
Paduraru IrinaIV A78Constandache Ionela
Moisescu CristianIV A75Constandache Ionela
Pavel Andra IV A75Constandache Ionela
Adam RobertPregatitoare B100Buruiana Lenuta
Marinovici Maria AnastasiaPregatitoare B91Buruiana Lenuta
Prisacaru Dragos GabrielPregatitoare B91Buruiana Lenuta
Bors Victor DumitruPregatitoare B89Buruiana Lenuta
Iftenie Radu ConstantinPregatitoare B86Buruiana Lenuta
Tudosa BiancaPregatitoare B86Buruiana Lenuta
Vatafu IuliaPregatitoare B85Buruiana Lenuta
Ciornovalic Riana ElenaPregatitoare B81Buruiana Lenuta
Drumea CristinaPregatitoare B81Buruiana Lenuta
Glavan Rebeca ElenaPregatitoare B81Buruiana Lenuta
Irimia Tania MariaPregatitoare B80Buruiana Lenuta
Moisescu Amalia MariaPregatitoare B80Buruiana Lenuta
Crihana Robert StefanPregatitoare B77Buruiana Lenuta
Popa Patrick AndreasPregatitoare B77Buruiana Lenuta
Stanciulescu Adelina MariaPregatitoare B77Buruiana Lenuta
Dediu Sara IoanaPregatitoare B76Buruiana Lenuta
Turiac OanaPregatitoare B76Buruiana Lenuta
Daraban Matteo CodrinPregatitoare B73Buruiana Lenuta
Pavel Alexia MihaelaPregatitoare B73Buruiana Lenuta
Chaudhry Sara TeodoraPregatitoare B68Buruiana Lenuta
Iliescu DariaPregatitoare B68Buruiana Lenuta
Simu Andreea PatriciaPregatitoare B68Buruiana Lenuta
Bercea Alexia MariaPregatitoare B67Buruiana Lenuta
Craciun Cosmin AlexandruPregatitoare B67Buruiana Lenuta
Radu Maria TeodoraPregatitoare B66Buruiana Lenuta
Calin Veronica MariaPregatitoare B61Buruiana Lenuta
Pascal Flavius StefanPregatitoare BParticipantBuruiana Lenuta
Craciun Alexandra MariaPregatitoare BParticipantBuruiana Lenuta

Inapoi la centrele de concurs