Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Dan Barbilian
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ADAM ROBERTI B100BURUIANA LENUTA
GLAVAN REBECA ELENAI B100BURUIANA LENUTA
ROTARU EVA MARIAI B100BURUIANA LENUTA
DRUMEA CRISTINA GABRIELAI B98BURUIANA LENUTA
PRISACARU DRAGOS GABRIELI B97BURUIANA LENUTA
SIMU ANDREEA PATRICIAI B96BURUIANA LENUTA
MARINOVICI MARIA ANASTASIAI B95BURUIANA LENUTA
TURIAC OANAI B95BURUIANA LENUTA
IRIMIA TANIA MARIAI B93BURUIANA LENUTA
TUDOSA BIANCA ANDREEAI B90BURUIANA LENUTA
BORS VICTOR DUMITRUI B87BURUIANA LENUTA
CRACIUN COSMIN ALEXANDRUI B87BURUIANA LENUTA
POPA PATRICK ANDREASI B85BURUIANA LENUTA
DEDIU SARA IOANAI B83BURUIANA LENUTA
STANCIULESCU ADELINA MARIAI B83BURUIANA LENUTA
CRIHANA ROBERT STEFANI B80BURUIANA LENUTA
BARBU DAVID GABRIELI B67BURUIANA LENUTA
MOISESCU AMALIA MARIAI B67BURUIANA LENUTA
DARABAN MATTEO CODRINI B61BURUIANA LENUTA
VATAFU IULIAI B60BURUIANA LENUTA
CHAUDRY SARA TEODORAI BParticipantBURUIANA LENUTA
PASCAL FLAVIUS STEFANI BParticipantBURUIANA LENUTA
CRACIUN ALEXANDRA MARIAI BParticipantBURUIANA LENUTA
BERCEA ALEXIA MIHAELAI BParticipantBURUIANA LENUTA
PAVEL ALEXIA MIHAELAI BParticipantBURUIANA LENUTA
RADU MARIA TEODORAI BParticipantBURUIANA LENUTA
IFTENIE RADU CONSTANTINI BParticipantBURUIANA LENUTA
CALIN VERONICA MARIAI BParticipantBURUIANA LENUTA
ILIESCU DARIAI BParticipantBURUIANA LENUTA
OLTEANU TEODORAI BParticipantBURUIANA LENUTA
CIORNOVALIC RIANA ELENAI BParticipantBURUIANA LENUTA
MUSAT ELENAII A100EPURE FLORENTINA CRISTINA
CONSTANTINESCU RARESII A95EPURE FLORENTINA CRISTINA
GENETE ROBERT ALEXANDRUII A95EPURE FLORENTINA CRISTINA
SAVIN PATRICIA MARIAII A95EPURE FLORENTINA CRISTINA
CAPSA DARIA GABRIELAII A90EPURE FLORENTINA CRISTINA
JUJAU DENISA CRISTINAII A90EPURE FLORENTINA CRISTINA
LAZAR RALUCA MIHAELAII A85EPURE FLORENTINA CRISTINA
NEGRU RIANA GABRIELAII A85EPURE FLORENTINA CRISTINA
TALPAN ROBIN GEORGIANII A85EPURE FLORENTINA CRISTINA
VODARICI ANDREEA MARIAII A85EPURE FLORENTINA CRISTINA
DINU ADELINA NICOLETAII A80EPURE FLORENTINA CRISTINA
ZAHEI ATENA GABRIELAII A80EPURE FLORENTINA CRISTINA
ALEXANDRU ROBERTO MIHAIII A75EPURE FLORENTINA CRISTINA
PASCAL LUCA II A75EPURE FLORENTINA CRISTINA
SARPE ANDREI SERGIUII A75EPURE FLORENTINA CRISTINA
SCUMPU DENIS ANDREIII A75EPURE FLORENTINA CRISTINA
DAMIAN ANCA MARIAII A65EPURE FLORENTINA CRISTINA
DASCALU MIRELAII A65EPURE FLORENTINA CRISTINA
CHIRILA MARTA II A60EPURE FLORENTINA CRISTINA
MELINTE GEORGIANAII AParticipantEPURE FLORENTINA CRISTINA
Ciobanu Alexia II C100Chiper Ionica
Giol AlexandraII C100Chiper Ionica
Patriche MayaII C100Chiper Ionica
Dan TeodorII C99Chiper Ionica
Patilea TeodorII C95Chiper Ionica
Toader LarisaII C95Chiper Ionica
Craciun BiancaII C89Chiper Ionica
Lazar IustinII C89Chiper Ionica
Lupascu MarinaII C85Chiper Ionica
Pascale MihneaII C85Chiper Ionica
Prelipcean RaulII C85Chiper Ionica
Stanciu Miruna II C85Chiper Ionica
Neagu Robert II C84Chiper Ionica
Ivan Sebastian II C82Chiper Ionica
Calciu Robert II C80Chiper Ionica
Groparu Daria II C78Chiper Ionica
Arsene Ambra II C76Chiper Ionica
Gheorghiu Luca II C76Chiper Ionica
Gheorghe Elena II C74Chiper Ionica
Calinov Diana II CParticipantChiper Ionica
Rosu Bogdan II CParticipantChiper Ionica
IONESCU ANTONIA IV A100Duca Venera Versavia
IRIMIA LORENA IV A100Duca Venera Versavia
EMANOIL IASMINA IV A95Duca Venera Versavia
GIOL BOGDANIV A90Duca Venera Versavia
ISTRATE ANDRA IV A75Duca Venera Versavia
CHIRILA SOFIAIV A70Duca Venera Versavia
NEACSU ALEXANDRUIV A70Duca Venera Versavia
ROSU ANDREIIV A65Duca Venera Versavia
HOLCA SIMONA IV A60Duca Venera Versavia
ADAM ALEXANDRUIV AParticipantDuca Venera Versavia
ANTOHE EDUARDIV AParticipantDuca Venera Versavia
PALADE ANAIV AParticipantDuca Venera Versavia
CRACIUN ALEXANDRA MARIAPregatitoare A100Constandache Ionela
DUMITRU BIANCA IOANAPregatitoare A100Constandache Ionela
LUPU IOANA ANASTASIAPregatitoare A100Constandache Ionela
VRANCEANU ILINCA MIRUNAPregatitoare A100Constandache Ionela
BUGANU STEFANIA CATALINAPregatitoare A95Constandache Ionela
CAPOTA ANASTASIA MARIAPregatitoare A95Constandache Ionela
CIORITA RAZVAN FLORINPregatitoare A95Constandache Ionela
DODU STEFANPregatitoare A95Constandache Ionela
LUPU DENIS ANDREIPregatitoare A95Constandache Ionela
GHEONEA STEFANIA GABRIELAPregatitoare A94Constandache Ionela
BASALIC ROBERT ANDREIPregatitoare A91Constandache Ionela
COTARLET SOFIA MARIAPregatitoare A90Constandache Ionela
GRIGORE ALESIA TEODORAPregatitoare A90Constandache Ionela
GROSU STEFAN CRISTIANPregatitoare A90Constandache Ionela
CORDUN ELENA CRISTINAPregatitoare A88Constandache Ionela
IVANOV AMALIA STEFANIAPregatitoare A87Constandache Ionela
DODU CATALINAPregatitoare A85Constandache Ionela
Calinovschi LucaPregatitoare A80Constandache Ionela
ROMANESCU ALEXANDRU ANDREIPregatitoare A77Constandache Ionela
VINTILA MATEIPregatitoare A70Constandache Ionela

Inapoi la centrele de concurs