Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Dan Barbilian
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ADAM ROBERTI BEBURUIANA LENUTA
GLAVAN REBECA ELENAI BEBURUIANA LENUTA
ROTARU EVA MARIAI BEBURUIANA LENUTA
MUSAT ELENAII AEEPURE FLORENTINA CRISTINA
Ciobanu Alexia II CEChiper Ionica
Giol AlexandraII CEChiper Ionica
Patriche MayaII CEChiper Ionica
IONESCU ANTONIA IV AEDuca Venera Versavia
IRIMIA LORENA IV AEDuca Venera Versavia
CRACIUN ALEXANDRA MARIAPregatitoare AEConstandache Ionela
DUMITRU BIANCA IOANAPregatitoare AEConstandache Ionela
LUPU IOANA ANASTASIAPregatitoare AEConstandache Ionela
VRANCEANU ILINCA MIRUNAPregatitoare AEConstandache Ionela
Dan TeodorII CIChiper Ionica
DRUMEA CRISTINA GABRIELAI BIBURUIANA LENUTA
PRISACARU DRAGOS GABRIELI BIIBURUIANA LENUTA
SIMU ANDREEA PATRICIAI BIIBURUIANA LENUTA
MARINOVICI MARIA ANASTASIAI BIIBURUIANA LENUTA
TURIAC OANAI BIIBURUIANA LENUTA
CONSTANTINESCU RARESII AIIEPURE FLORENTINA CRISTINA
GENETE ROBERT ALEXANDRUII AIIEPURE FLORENTINA CRISTINA
SAVIN PATRICIA MARIAII AIIEPURE FLORENTINA CRISTINA
Patilea TeodorII CIIChiper Ionica
Toader LarisaII CIIChiper Ionica
EMANOIL IASMINA IV AIIDuca Venera Versavia
BUGANU STEFANIA CATALINAPregatitoare AIIConstandache Ionela
CAPOTA ANASTASIA MARIAPregatitoare AIIConstandache Ionela
CIORITA RAZVAN FLORINPregatitoare AIIConstandache Ionela
DODU STEFANPregatitoare AIIConstandache Ionela
LUPU DENIS ANDREIPregatitoare AIIConstandache Ionela
GHEONEA STEFANIA GABRIELAPregatitoare AIIIConstandache Ionela
IRIMIA TANIA MARIAI BIIIBURUIANA LENUTA
BASALIC ROBERT ANDREIPregatitoare AIIIConstandache Ionela
TUDOSA BIANCA ANDREEAI BMBURUIANA LENUTA
CAPSA DARIA GABRIELAII AMEPURE FLORENTINA CRISTINA
JUJAU DENISA CRISTINAII AMEPURE FLORENTINA CRISTINA
GIOL BOGDANIV AMDuca Venera Versavia
COTARLET SOFIA MARIAPregatitoare AMConstandache Ionela
GRIGORE ALESIA TEODORAPregatitoare AMConstandache Ionela
GROSU STEFAN CRISTIANPregatitoare AMConstandache Ionela

Inapoi la centrele de concurs