Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Horezu
Scoala:Liceul Constantin Brancoveanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Biscu Carina MariaI B100Antoana Florina
Bucur Ion AndreaI B100Antoana Florina
Gag SaraI B100Antoana Florina
Ginju Emilia MateeaI B100Antoana Florina
Giurca Yanis FlorentinI B100Antoana Florina
Hanciu David ConstantinI B100Antoana Florina
Patroi Alexia StefaniaI B100Antoana Florina
Rizescu Ioana RalucaI B100Antoana Florina
Popescu Darius IonutI B98Antoana Florina
Rachieru SofiaI B83Antoana Florina
Raicu Stefan AntonieI B80Antoana Florina
Sardaroiu Vasile RazvanI B80Antoana Florina
Orleanu Luca MihaiI B75Antoana Florina
Achim Elena ElizaI B70Antoana Florina
Cioranu AnaI B70Antoana Florina
Puetu IoanaII A100Ciolpan Cristiana
Rada Maria AndreeaII A100Ciolpan Cristiana
Sardarescu EduardII A100Ciolpan Cristiana
Sicoe Larisa PetronelaII A100Ciolpan Cristiana
Zanfiroiu AlexandraII A100Ciolpan Cristiana
Mormonea MarioII A95Ciolpan Cristiana
Obedeanu TeodoraII A95Ciolpan Cristiana
Ulmeanu MarinaII A95Ciolpan Cristiana
Brutaru MirunaII A90Ciolpan Cristiana
Buga AlexiaII A90Ciolpan Cristiana
Georgescu DariusII A90Ciolpan Cristiana
Matei AnaII A90Ciolpan Cristiana
Moatar DariusII A90Ciolpan Cristiana
Diaconu Rares MihailIII A100Cioranu Alina
Golescu Lupu DianaIII A100Cioranu Alina
Tanasescu AntonioIII A95Cioranu Alina
Badoi AlexiaIII A90Cioranu Alina
Patrascu ElizaIII A90Cioranu Alina
Ciontea Florin IonutIII C100Badea Iuliana
Munteanu Radu StefanIII C100Badea Iuliana
Raducan StefanIII C100Badea Iuliana
Anghel Adina MagdalenaIII C96Badea Iuliana
Stroie Maria AlexandraIII C94Badea Iuliana
Miuta Sodolescu Andrei CatalinIII C92Badea Iuliana
Chera Mihnea TeodosieIII C90Badea Iuliana
Trana Constantin FabianIII C90Badea Iuliana
Moatar RaresIV A100Puetu Giorgiana Elena
Munteanu VladIV A100Puetu Giorgiana Elena
Rugea RalucaIV A100Puetu Giorgiana Elena
Popescu MateiIV A90Puetu Giorgiana Elena
Sendrescu RobertIV A90Puetu Giorgiana Elena
Serban EvelineIV A84Puetu Giorgiana Elena
Popescu HoriaIV A80Puetu Giorgiana Elena
Chisevescu AndradaIV B100Avramoiu Maria
Buse MihaiIV B98Avramoiu Maria
Chelcea DarianaIV B98Avramoiu Maria
Ghimisi EduardIV B96Avramoiu Maria
Mirea AlessiaIV B92Avramoiu Maria
Fiastru LuanaIV B90Avramoiu Maria

Inapoi la centrele de concurs