Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Targu-Jiu
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu
Nume elevClasaCadru didactic
CROITORU ROBERTAI BTOROP DELIA VALERICA
PACURARU ANDII BTOROP DELIA VALERICA
PALOS ELENAI CSTINGA LELIA VIORICA
SARPE STEFANIAI CSTINGA LELIA VIORICA
NEGRU PATRIC GABRIELII BDOBRITESCU ILEANA
BADITA ALINII DMUNTEANU MARIA
POPESCU RADUII DMUNTEANU MARIA
Albu Maria AlexandraII ENiculete Mihaela Veronica
Ecobescu Alexandru NicolasII ENiculete Mihaela Veronica
Masca StefaniaII ENiculete Mihaela Veronica
Popa Denis Robert CristianII ENiculete Mihaela Veronica
Radut Alexandru IonutII ENiculete Mihaela Veronica
POPESCU MALINA III BPIRVULESCU MARIA
CARAVAN MIHAI ALEXANDRUIII DTISTEA FLOAREA
DUDUIALA BIANCA MARIAIII DTISTEA FLOAREA
GHERGHINA VALENTIN DAMIANIII DTISTEA FLOAREA
SCORNEA MARIA RAISAIII DTISTEA FLOAREA
STANCU MARIO CATALIN III DTISTEA FLOAREA
UNGUREANU MIHAI RAZVANIII DTISTEA FLOAREA
Zguroiu Luca- MihaiIV BDiaconu-Stoica Ana Georgiana
Danciulescu DariusIV CCoraga Adelina
Stancu Alexia DanielaIV CCoraga Adelina
DODENCIU IRINA STEFANIAPregatitoare ABUTA IOANA
DRAGHICI ANDREIPregatitoare ABUTA IOANA
NANU DARIUS CONSTANTINPregatitoare ABUTA IOANA
POPESCU CONSTANTIN ALOISPregatitoare ABUTA IOANA
POPESCU RARES IOANPregatitoare ABUTA IOANA
TITA EVELINA STEFANIAPregatitoare ABUTA IOANA
CIOPLEA ANDREIPregatitoare BTEICA LOREDANA MARIA
CORAGA EDUARDPregatitoare BTEICA LOREDANA MARIA
DAJU RAISA MARIAPregatitoare BTEICA LOREDANA MARIA
MARINESCU VLADPregatitoare BTEICA LOREDANA MARIA
MOTOLUTA RAULPregatitoare BTEICA LOREDANA MARIA
RATA DARIAPregatitoare BTEICA LOREDANA MARIA
RAUT PATRICKPregatitoare BTEICA LOREDANA MARIA
STEGARU ADRIANPregatitoare BTEICA LOREDANA MARIA
TEODORESCU RADUPregatitoare BTEICA LOREDANA MARIA
CIORASCU ANA STEFANIAPregatitoare CSANDA MARINELA
GAVRILESCU SORANAPregatitoare CSANDA MARINELA
JOE CRISTIAN ANDREIPregatitoare CSANDA MARINELA
TARBAC IOAN STEFANPregatitoare CSANDA MARINELA
AL-IOANI ALESSIAPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
APOSTOIU ANAMARIAPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
BALOI SARAPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
BLAJ IANISPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
BOBEI LUCAPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
BURLAN RAULPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
CRINGULESCU TUDORPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
CRUCERU ALEXANDRUPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
DRAGNEI DAVIDPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
FOCA STEFANIAPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
LUCA ANTONIAPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
SIRBU ANASTASIAPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
SUCEA BOGDANPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
TIRCA ANDREEAPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
TRANTE ALEXIAPregatitoare DJUREBIE ANAMARIA
DOBRESCU TUDOR FLORINPregatitoare FVAGAUNA ANCA- LIDIA
ION AYANA ELENAPregatitoare FVAGAUNA ANCA- LIDIA
MISCHIE RADUPregatitoare FVAGAUNA ANCA- LIDIA

Inapoi la centrele de concurs