Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Targu-Jiu
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
COSOROABA EDUARDI AEMOCIOI SIMONA
POPESCU TEODOR MIHAII AEMOCIOI SIMONA
STOIAN MIHAII BEDOBRITESCU ILEANA
RADUT ALEXANDRUI EENICULETE MIHAELA
MIRICA PATRICIA ANDREEAII CEBOJA MELANIA
STANCU MARIO CATALINII DETISTEA FLOAREA
BUZULOIU ANDRAIII AEFILIP IULIA CLAUDIA
DIACONESCU DAMIANIII AEFILIP IULIA CLAUDIA
GOMOI MIRUNAIII BETURTOI DORINA
HOARA RHIANA IOANAIII BETURTOI DORINA
MOGOE VLADIII BETURTOI DORINA
ZGUROIU LUCA MIHAIIII BETURTOI DORINA
Danciulescu DariusIII CECoraga Adelina
Stancu AlexiaIII CECoraga Adelina
TIPLUICA FLORENTINA NICOLETAIII EEFOANENE EMILIA
BEURAN ALEXANDRAIV AEBUTA IOANA
CIOBESCU GABRIEL RADUIV AEBUTA IOANA
RADU ANDREI DARIUSIV AEBUTA IOANA
RUGEANU ANDREIIV AEBUTA IOANA
BEJINARU AMINAIV BETEICA LOREDANA MARIA
PIRCALABU ROBERTAIV BETEICA LOREDANA MARIA
TILOIU DARIUSIV BETEICA LOREDANA MARIA
BUJU STEFANIAIV DEJUREBIE ANAMARIA
LUTESCU PATRICIAIV DEJUREBIE ANAMARIA
MANASIA NICOLASIV DEJUREBIE ANAMARIA
SECOTA TEODORAIV DEJUREBIE ANAMARIA
VILCU RADUIV DEJUREBIE ANAMARIA
GORUN ALEXANDRUIII BITURTOI DORINA
ENACHE MIHAIIV BITEICA LOREDANA MARIA
HORTOPAN STEFANIII AIFILIP IULIA CLAUDIA
LILA ALEXANDRUIII AIFILIP IULIA CLAUDIA
JUCAN RALUCAIV BITEICA LOREDANA MARIA
SERBAN DAVIDIV BITEICA LOREDANA MARIA
MASCA STEFANIAI EIINICULETE MIHAELA
POPA DENISI EIINICULETE MIHAELA
CISMASU ALESIAIII BIITURTOI DORINA
PATRASCU ANDREIIII BIITURTOI DORINA
RUJAN CRISTIANAIII BIITURTOI DORINA
Cococi EvaIII CIICoraga Adelina
PRANDEA IOSIFIV BIITEICA LOREDANA MARIA
CRACIUN PUIU OCTAVIANIV CIISANDA MARINELA
LUPU IANIS RAULI AIIMOCIOI SIMONA
MEZDREA VLAD ANDREII AIIMOCIOI SIMONA
TRUSCA ANISSIA KARINAI BIIDOBRITESCU ILEANA
ECOBESCU NICOLASI EIINICULETE MIHAELA
ROMANESCU IULIAII CIIBOJA MELANIA
CARAVAN MIHAI ALEXANDRUII DIITISTEA FLOAREA
MUSTATA COSMINAIII BIITURTOI DORINA
RUJAN TEODORAIII BIITURTOI DORINA
ZAVOIANU RARESIII BIITURTOI DORINA
TITERLEA STEFANIV BIITEICA LOREDANA MARIA
VEZURE MIHNEAIV DIIJUREBIE ANAMARIA
AVRAMOIU ANNYA NICOLLEPregatitoare CIISTINGA LELIA VIORICA
BIDICA ERIKA ALEXIAPregatitoare CIISTINGA LELIA VIORICA
PALOS ELENAPregatitoare CIISTINGA LELIA VIORICA
SIMION DAMARISPregatitoare CIISTINGA LELIA VIORICA
SCHEAU EVELINAIII BIIITURTOI DORINA
COLTAN ANTONIAIV CIIISANDA MARINELA
NICA BIANCAIV AIIIBUTA IOANA
SCHEAU ALEXANDRUIV BIIITEICA LOREDANA MARIA
VAIDA SAMIRA ANTONIAIV CIIISANDA MARINELA
DEACONU MIHAI LIVIUIII BIIITURTOI DORINA
POPESCU TEODORAIV BIIITEICA LOREDANA MARIA
CARSTEA ARIANA IOANAPregatitoare CIIISTINGA LELIA VIORICA
ROCEANU ALEXIA MARIAPregatitoare CIIISTINGA LELIA VIORICA
BOBIC LUIZA MARIAI AMMOCIOI SIMONA
SPRINCENATU CONSTANTINI AMMOCIOI SIMONA
ALBU ALEXANDRAI EMNICULETE MIHAELA
FOMETESCU DENISAII CMBOJA MELANIA
SIREAGU PETRESCU ANDREIII CMBOJA MELANIA
BALOSIN MENCHENIE MARIA-OCTAVIAIII BMTURTOI DORINA
MANESCU DARIS MIHAIIII BMTURTOI DORINA
ANGHELOIU DAVIDIV BMTEICA LOREDANA MARIA
DIACONESCU NICOLAIV BMTEICA LOREDANA MARIA
JIANU ELENAIV BMTEICA LOREDANA MARIA
LOGASCU STEFANIAIV BMTEICA LOREDANA MARIA
MITACHE MARIAIV BMTEICA LOREDANA MARIA
SEMENESCU ALEXANDRAIV DMJUREBIE ANAMARIA
CERNAIANU IOAN DRAGOSPregatitoare CMSTINGA LELIA VIORICA

Inapoi la centrele de concurs