Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Targu-Jiu
Scoala:Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Besoi MarioPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Cirstoc RobertaPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Dragota VladPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Lazaroiu MatteoPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Lupulescu DenisaPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Radu MariusPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Serban AlinPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Smarandoiu AlecsiaPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Talianu CristianPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Tanasescu RaduPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Titel LorianaPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Tuncu AlexandruPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Ureiche PatricPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Virjan BiancaPregatitoare BERadoi Adriana-Cristina
Bulugean DenisaPregatitoare CEFratilescu Ramona
Cojocaru DariaPregatitoare CEFratilescu Ramona
Deaconescu alexandruPregatitoare CEFratilescu Ramona
Dobroiu-Senzaconi IsabelaPregatitoare CEFratilescu Ramona
Grigore DavidPregatitoare CEFratilescu Ramona
Ionica-Cretu DeliaPregatitoare CEFratilescu Ramona
Patroi RaisaPregatitoare CEFratilescu Ramona
Patruica DavidPregatitoare CEFratilescu Ramona
Popescu VladPregatitoare CEFratilescu Ramona
Schiopu ArianaPregatitoare CEFratilescu Ramona
Trocan PatrickPregatitoare CEFratilescu Ramona
Deatcu PatriciaPregatitoare CIFratilescu Ramona
Dumitrascu FabianPregatitoare BIRadoi Adriana-Cristina
Negoescu TeodorPregatitoare BIRadoi Adriana-Cristina
Manolea DavidPregatitoare BIIRadoi Adriana-Cristina
Nasui RaissaPregatitoare CIIFratilescu Ramona
Berca LucaPregatitoare BIIRadoi Adriana-Cristina
Bodislav VictorPregatitoare CIIFratilescu Ramona
Geamanu CristianPregatitoare CIIFratilescu Ramona
Osiac IoanaPregatitoare CIIFratilescu Ramona
Surdila BogdanPregatitoare CIIFratilescu Ramona
Coiculescu RaresPregatitoare BIIRadoi Adriana-Cristina
Rosu AncaPregatitoare BIIRadoi Adriana-Cristina
Cauc AlexiaPregatitoare BIIIRadoi Adriana-Cristina
Gheorghe AlessiaPregatitoare CIIIFratilescu Ramona
Rotaru AlexandruPregatitoare BIIIRadoi Adriana-Cristina
Danescu AndreiPregatitoare CIIIFratilescu Ramona
Mitrana DorianPregatitoare CIIIFratilescu Ramona
Tilica AmiraPregatitoare BIIIRadoi Adriana-Cristina
Cocosila-Mare StefaniaPregatitoare CIIIFratilescu Ramona
Loga MaraPregatitoare BIIIRadoi Adriana-Cristina
Calota ArianaPregatitoare CIIIFratilescu Ramona
Simu-Barsan AndreiPregatitoare CIIIFratilescu Ramona
Ciotor FabrizioPregatitoare BMRadoi Adriana-Cristina
Fratila RaulPregatitoare BMRadoi Adriana-Cristina
Malaescu DarioPregatitoare BMRadoi Adriana-Cristina
Romanescu MihaiPregatitoare BMRadoi Adriana-Cristina
Ciochina MaraPregatitoare CMFratilescu Ramona
Popescu MarianPregatitoare CMFratilescu Ramona
Racoceanu -Stogoselu StefanPregatitoare CMFratilescu Ramona
Simu DariaPregatitoare CMFratilescu Ramona
Slivilescu DenisaPregatitoare CMFratilescu Ramona

Inapoi la centrele de concurs