Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Costin AntoniaI A100Pop Luminita
Stoican AlexiaI A79Pop Luminita
Cocis ElenaI B94Tyekar Ana-Maria
Boroica BogdanI B91Tyekar Ana-Maria
Fratila AliaI B91Tyekar Ana-Maria
Tomoioaga DavidI B89Tyekar Ana-Maria
Giurgiu LauraI B87Tyekar Ana-Maria
Goga IsidorI B86Tyekar Ana-Maria
Domokos CristianI B85Tyekar Ana-Maria
Pop Daniel FlorinI B84Tyekar Ana-Maria
Botis AnastasiaI B82Tyekar Ana-Maria
Grozav RoxanaI B82Tyekar Ana-Maria
Irimus Rebeca I B80Tyekar Ana-Maria
Gavrila NicolasI B75Tyekar Ana-Maria
Opris Sorin TudorI B74Tyekar Ana-Maria
Cirtiu MihaiI B71Tyekar Ana-Maria
Cont PatrikI B70Tyekar Ana-Maria
Szilagyi JuliaII A100Pop Lucia
Buchman RenataII A75Pop Lucia
Birisan TeodoraII A70Pop Lucia
Buciuman AlexandruII A65Pop Lucia
Farte AndreiII A65Pop Lucia
Matesan BogdanaII B100Ivaszuk Corina
Miclean MateiII B100Ivaszuk Corina
Onet RaulII B100Ivaszuk Corina
Pop TudorII B100Ivaszuk Corina
Bontos BogdanII B90Ivaszuk Corina
Hasmasan DianaII B88Ivaszuk Corina
Ardelean MihaelaII B85Ivaszuk Corina
Libotean ArianaII B80Ivaszuk Corina
Dumitras AntoanetaII B75Ivaszuk Corina
Fazacas PatrickII B75Ivaszuk Corina
Demeter -Boer IuliaII B70Ivaszuk Corina
Lachner IoanaII B70Ivaszuk Corina
Cirt ErikII B65Ivaszuk Corina
Pop AlexandruII B60Ivaszuk Corina
Roman StefanII B60Ivaszuk Corina
Bota IuliaII C100Caprar Antonela
Toie EsteraII C98Caprar Antonela
Kerekes CodrutII C95Caprar Antonela
Pataky MayaII C95Caprar Antonela
Rosca VasileII C90Caprar Antonela
Suldac VladimirII C80Caprar Antonela
Tiplea DragosII C70Caprar Antonela
Baiza AmosII C65Caprar Antonela
Tinis RaresII C63Caprar Antonela
Andreica MarkII C60Caprar Antonela
Antonescu MirunaIII A100Husti Florentina-Ioana
Aseujan GiuliaIII A100Husti Florentina-Ioana
Farcas Daniel-AlexandruIII A100Husti Florentina-Ioana
Nagy MariaIII A100Husti Florentina-Ioana
Panes DariaIII A100Husti Florentina-Ioana
Tamasan MateiIII A100Husti Florentina-Ioana
Floruta-Ardelean AlexandruIII A98Husti Florentina-Ioana
Manita StefaniaIII A98Husti Florentina-Ioana
Marinca TudorIII A98Husti Florentina-Ioana
Salajan Noris-CruzIII A98Husti Florentina-Ioana
Cotetiu DavidIII A95Husti Florentina-Ioana
Marosan PatrickIII A92Husti Florentina-Ioana
Grigorescu SaraIII A91Husti Florentina-Ioana
Nichita DariaIII A85Husti Florentina-Ioana
Mada GeorgianaIII A84Husti Florentina-Ioana
Molcsan ImeldaIII A82Husti Florentina-Ioana
Muresan AlessiaIII A82Husti Florentina-Ioana
Osan RobertaIII A76Husti Florentina-Ioana
Cadar SerbanIII A75Husti Florentina-Ioana
Cordos PaulIII A75Husti Florentina-Ioana
Padurean GeorgiaIII A75Husti Florentina-Ioana
Gabor RaresIII A71Husti Florentina-Ioana
Cavasi FlaviuIII A70Husti Florentina-Ioana
Nechita SerbanIII B94Afrasinei Adela
Ianos SebastianIII B92Afrasinei Adela
Constantinescu LiviaIII B91Afrasinei Adela
Czompa BeatriceIII B79Afrasinei Adela
Stan AndreiIII B75Afrasinei Adela
Toldas AnaIII B64Afrasinei Adela
Tarta VictorIII B63Afrasinei Adela
Sasaran SerbanIV A100Chira Emilia-Maria
Pustai PaulIV A98Chira Emilia-Maria
Coman DariaIV A97Chira Emilia-Maria
Barkoczi EdvinIV A93Chira Emilia-Maria
Chisiu LucaIV A88Chira Emilia-Maria
Dobre RaresIV A85Chira Emilia-Maria
Ghise RaresIV A82Chira Emilia-Maria
David CezarIV A81Chira Emilia-Maria
Muresan FlorinaIV A80Chira Emilia-Maria
Muresan GabrielaIV A80Chira Emilia-Maria
Muresan IoanaIV A80Chira Emilia-Maria
Cordos MihaiIV A78Chira Emilia-Maria
Stoicescu DariusIV A78Chira Emilia-Maria
Pop RaresIV B100Pascaniuc Zita
Mateut RazvanIV B95Pascaniuc Zita
Sleam RaulIV B89Pascaniuc Zita
Nan AndreiPregatitoare A90Dorca-Marginas Diana
Coman TudorPregatitoare A87Dorca-Marginas Diana
Pataky ArisPregatitoare A85Dorca-Marginas Diana
Lonhardt EmmaPregatitoare A78Dorca-Marginas Diana
Tiplea AlexandraPregatitoare A76Dorca-Marginas Diana
Pop AlexandruPregatitoare A75Dorca-Marginas Diana
Banta StefaniaPregatitoare A74Dorca-Marginas Diana
Bude MedeeaPregatitoare A72Dorca-Marginas Diana
Sandor AndreiPregatitoare A72Dorca-Marginas Diana
Iuhasz RafaelPregatitoare A69Dorca-Marginas Diana
Cormos VladPregatitoare B100Marinescu Marinica
Dumitru AdrianPregatitoare B100Marinescu Marinica
Harjobescu TudorPregatitoare B100Marinescu Marinica
Polbaci AlexandraPregatitoare B96Marinescu Marinica
Curtuzan ElenaPregatitoare B95Marinescu Marinica
Diaconu AntoniuPregatitoare B95Marinescu Marinica
Luputan IuliaPregatitoare B95Marinescu Marinica
Muresan AlexiaPregatitoare B95Marinescu Marinica
Costin MariaPregatitoare B92Marinescu Marinica
Grosan AngelaPregatitoare B92Marinescu Marinica
Duma KarinaPregatitoare B88Marinescu Marinica
Pop IrinaPregatitoare B88Marinescu Marinica
Lung StefanPregatitoare B80Marinescu Marinica
Hotea RaulPregatitoare B77Marinescu Marinica
Nicolae SaraPregatitoare B72Marinescu Marinica
Pop andraPregatitoare B67Marinescu Marinica
Oltean DenisPregatitoare B66Marinescu Marinica
Salajan Nicolas Pregatitoare B64Marinescu Marinica
Minaila FilipPregatitoare C100Ciociu Laura
Salajan AlexandruPregatitoare C96Ciociu Laura
Hidecuti MateiPregatitoare C95Ciociu Laura
Buduru MateiPregatitoare C92Ciociu Laura
Boian NicolaPregatitoare C90Ciociu Laura
Mocanu BogdanPregatitoare C90Ciociu Laura
Pop DenisaPregatitoare C90Ciociu Laura
Sincai SaraPregatitoare C90Ciociu Laura
Tomoiaga RaulPregatitoare C90Ciociu Laura
Ardelean StefaniaPregatitoare C85Ciociu Laura
Filip AndreiPregatitoare C85Ciociu Laura
Gircsis MateiPregatitoare C85Ciociu Laura
Grad AlexPregatitoare C85Ciociu Laura
Gusat NataliaPregatitoare C85Ciociu Laura
Macovei MayaPregatitoare C85Ciociu Laura
Man AronPregatitoare C85Ciociu Laura
Moldovan TudorPregatitoare C85Ciociu Laura
Tus MihneaPregatitoare C85Ciociu Laura
Zodila IoanaPregatitoare C85Ciociu Laura
Bozga Tiffani Pregatitoare C80Ciociu Laura
Madalin Cezara Pregatitoare C80Ciociu Laura
Trifan CristianPregatitoare C80Ciociu Laura

Inapoi la centrele de concurs