Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Coman TudorI AEDorca-Marginas Diana
Lonhardt EmmaI AEDorca-Marginas Diana
Costin Maria I BEMarinescu Marinica
Dumitru AdrianI BEMarinescu Marinica
Harjobescu TudorI BEMarinescu Marinica
Macovei MayaI CECiociu Laura
Minaila FilipI CECiociu Laura
Boroica BogdanII BETyekar Ana-Maria
Goga IsidorII BETyekar Ana-Maria
Antonescu MirunaIV AEHusti Florentina-Ioana
Aseujan GiuliaIV AEHusti Florentina-Ioana
Arduszadan TudorPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Giurge IoanaPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Grama LucaPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Osan PatriciaPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Rogojan RaulPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Ropan HoriaPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Silaghi AlexandraPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Todorut GiuliaPregatitoare AEChira Emilia-Maria
Nichita DariaIV AIHusti Florentina-Ioana
Padurean GeorgiaIV AIHusti Florentina-Ioana
Coste LucaPregatitoare AIChira Emilia-Maria
Petran Melisa Pregatitoare AIChira Emilia-Maria
Pruna AntoniaPregatitoare AIChira Emilia-Maria
Costin AntoniaII AIIPop Maria-Luminita
Stoican AlexiaII AIIPop Maria-Luminita
Bota IuliaIII CIICaprar Antonela
Cordos PaulIV AIIHusti Florentina-Ioana
Salajan NorisIV AIIHusti Florentina-Ioana
Bonti RalucaPregatitoare AIIChira Emilia-Maria
Crisan LeeaPregatitoare AIIChira Emilia-Maria
Macovei DariusPregatitoare AIIChira Emilia-Maria
Podina TudorPregatitoare AIIChira Emilia-Maria
SasaranPregatitoare AIIChira Emilia-Maria
Bude MedeeaI AMDorca-Marginas Diana
Pop AlexandruI AMDorca-Marginas Diana
Tus Mihnea I CMCiociu Laura
Zodila Ioana I CMCiociu Laura
Bancos CristianII AMPop Maria-Luminita
Negru AndreiII AMPop Maria-Luminita
Cocis ElenaII BMTyekar Ana-Maria
Tomoiaga DavidII BMTyekar Ana-Maria
Rosca VasileIII CMCaprar Antonela
Marinca TudorIV AMHusti Florentina-Ioana
Nagy MariaIV AMHusti Florentina-Ioana
Tamasan MateiIV AMHusti Florentina-Ioana
Tuns MaraPregatitoare AMChira Emilia-Maria

Inapoi la centrele de concurs