Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Costin AntoniaI AEPop Luminita
Szilagyi JuliaII AEPop Lucia
Matesan BogdanaII BEIvaszuk Corina
Miclean MateiII BEIvaszuk Corina
Onet RaulII BEIvaszuk Corina
Pop TudorII BEIvaszuk Corina
Bota IuliaII CECaprar Antonela
Antonescu MirunaIII AEHusti Florentina-Ioana
Aseujan GiuliaIII AEHusti Florentina-Ioana
Farcas Daniel-AlexandruIII AEHusti Florentina-Ioana
Nagy MariaIII AEHusti Florentina-Ioana
Panes DariaIII AEHusti Florentina-Ioana
Tamasan MateiIII AEHusti Florentina-Ioana
Sasaran SerbanIV AEChira Emilia-Maria
Pop RaresIV BEPascaniuc Zita
Cormos VladPregatitoare BEMarinescu Marinica
Dumitru AdrianPregatitoare BEMarinescu Marinica
Harjobescu TudorPregatitoare BEMarinescu Marinica
Minaila FilipPregatitoare CECiociu Laura
Toie EsteraII CICaprar Antonela
Floruta-Ardelean AlexandruIII AIHusti Florentina-Ioana
Manita StefaniaIII AIHusti Florentina-Ioana
Marinca TudorIII AIHusti Florentina-Ioana
Salajan Noris-CruzIII AIHusti Florentina-Ioana
Pustai PaulIV AIChira Emilia-Maria
Coman DariaIV AIIChira Emilia-Maria
Polbaci AlexandraPregatitoare BIIMarinescu Marinica
Salajan AlexandruPregatitoare CIICiociu Laura
Kerekes CodrutII CIICaprar Antonela
Pataky MayaII CIICaprar Antonela
Cotetiu DavidIII AIIHusti Florentina-Ioana
Mateut RazvanIV BIIPascaniuc Zita
Curtuzan ElenaPregatitoare BIIMarinescu Marinica
Diaconu AntoniuPregatitoare BIIMarinescu Marinica
Luputan IuliaPregatitoare BIIMarinescu Marinica
Muresan AlexiaPregatitoare BIIMarinescu Marinica
Hidecuti MateiPregatitoare CIICiociu Laura
Cocis ElenaI BIIITyekar Ana-Maria
Nechita SerbanIII BIIIAfrasinei Adela
Barkoczi EdvinIV AIIIChira Emilia-Maria
Marosan PatrickIII AIIIHusti Florentina-Ioana
Ianos SebastianIII BIIIAfrasinei Adela
Costin MariaPregatitoare BIIIMarinescu Marinica
Grosan AngelaPregatitoare BIIIMarinescu Marinica
Buduru MateiPregatitoare CIIICiociu Laura
Boroica BogdanI BIIITyekar Ana-Maria
Fratila AliaI BIIITyekar Ana-Maria
Grigorescu SaraIII AIIIHusti Florentina-Ioana
Constantinescu LiviaIII BIIIAfrasinei Adela
Bontos BogdanII BMIvaszuk Corina
Rosca VasileII CMCaprar Antonela
Nan AndreiPregatitoare AMDorca-Marginas Diana
Boian NicolaPregatitoare CMCiociu Laura
Mocanu BogdanPregatitoare CMCiociu Laura
Pop DenisaPregatitoare CMCiociu Laura
Sincai SaraPregatitoare CMCiociu Laura
Tomoiaga RaulPregatitoare CMCiociu Laura

Inapoi la centrele de concurs