Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala Elena Cuza
Nume elevClasaCadru didactic
Carauleanu StefanI BBarsan Lucia
Nechita MonicaI BBarsan Lucia
Pop AndreiI BBarsan Lucia
AANITEI ANDREEAII AONOFREI ANA-MARIA
Brumaru DenisII DRusu Emilia
Dinu Denis IulianII DRusu Emilia
Mititelu SofiaII DRusu Emilia
Prisaca RominaII DRusu Emilia
Vaida VictorIII AMihai Madalina
Dragasanu FabianIII BArmene Nicoleta
Nistor DianaIII BArmene Nicoleta
Chimina DariaPregatitoare AIstrate Brindusa
Cozma SilviaPregatitoare AIstrate Brindusa
Donciu MateiPregatitoare AIstrate Brindusa
Filimon IlincaPregatitoare AIstrate Brindusa
Harlea IustinPregatitoare AIstrate Brindusa
Herea LetitiaPregatitoare AIstrate Brindusa
Lupusoru-Hanganu TudorPregatitoare AIstrate Brindusa
Maxim AyanaPregatitoare AIstrate Brindusa
Minut OtiliaPregatitoare AIstrate Brindusa
Popa IustinaPregatitoare AIstrate Brindusa
Popescu IlincaPregatitoare AIstrate Brindusa
Pricope IanisPregatitoare AIstrate Brindusa
Radu AndreiPregatitoare AIstrate Brindusa
Strugut RihannaPregatitoare AIstrate Brindusa
Dascalu Alice GabrielaPregatitoare BMihai Monica
Dascalu Alice GabrielaPregatitoare BMihai Monica
Gaucan StefaniaPregatitoare BMihai Monica
Gavriluta ElenaPregatitoare BMihai Monica
Ionescu SebastianPregatitoare BMihai Monica
Movila Erika AndreeaPregatitoare BMihai Monica
Sucioaia Maria AlexandraPregatitoare BMihai Monica
Tifan Dragos AndreiPregatitoare BMihai Monica
Besu AntoniaPregatitoare CSteoboranu Ioana
Ciubotariu TeodoraPregatitoare CSteoboranu Ioana
Cucolas AlexandruPregatitoare CSteoboranu Ioana
Dumitrut DianaPregatitoare CSteoboranu Ioana
Iacob TeodoraPregatitoare CSteoboranu Ioana
Ichim CarinaPregatitoare CSteoboranu Ioana
Lacatusu AntoniaPregatitoare CSteoboranu Ioana
Mitrea IustinaPregatitoare CSteoboranu Ioana
Olaru AlexandruPregatitoare CSteoboranu Ioana
Ostache MirunaPregatitoare CSteoboranu Ioana
Platon OctavianPregatitoare CSteoboranu Ioana
Rasteanu VictorPregatitoare CSteoboranu Ioana
Rusu StefaniaPregatitoare CSteoboranu Ioana
Soldan DavidPregatitoare CSteoboranu Ioana
Stefanescu SerenaPregatitoare CSteoboranu Ioana

Inapoi la centrele de concurs