Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Rodna
Scoala:Scoala Gimnaziala Florian Porcius
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bodriheic Darius AlexandruIII AEBodriheic Ana Emilia
Bodriheic DorianaIII AEBodriheic Ana Emilia
Bodriheic EmilianaIII AEBodriheic Ana Emilia
Bureaca Emilian OctavianIII AEBodriheic Ana Emilia
Minastire Andreea MariaIII AEBodriheic Ana Emilia
Popescu Mario EduardIII AEBodriheic Ana Emilia
Tiolan Simona AntonelaIII AEBodriheic Ana Emilia
Vargotchi Razvan DanielIII AEBodriheic Ana Emilia
Flamand Ionel AurelPregatitoare AESlavoaca Cornelia
Grapini SimionPregatitoare AESlavoaca Cornelia
Lipan IonutPregatitoare AESlavoaca Cornelia
Slavoaca SamuelPregatitoare AESlavoaca Cornelia
Sucigan AchilinaPregatitoare AESlavoaca Cornelia
Cardan MarianPregatitoare BEMaricut Marioara
Daraban LarisaPregatitoare BEMaricut Marioara
Forogau AlexandruPregatitoare BEMaricut Marioara
Grapini DaianaPregatitoare BEMaricut Marioara
Grapini TitusPregatitoare BEMaricut Marioara
Ionas ClaudiuPregatitoare BEMaricut Marioara
Lipan SimionPregatitoare BEMaricut Marioara
Niculai Petru RaulPregatitoare BEMaricut Marioara
Partene DenisPregatitoare BEMaricut Marioara
Porcius DariusPregatitoare BEMaricut Marioara
Rebrean Daniela AnaPregatitoare BEMaricut Marioara
Debreteni DanielPregatitoare CEPap Zoltan
Domide SilviuPregatitoare CEPap Zoltan
Fridman AndreiPregatitoare CEPap Zoltan
Fridman DariaPregatitoare CEPap Zoltan
Muresan AndreeaPregatitoare CEPap Zoltan
Muresan RobertPregatitoare CEPap Zoltan
Neamt LarisaPregatitoare CEPap Zoltan
Pelian AndreaPregatitoare CEPap Zoltan
Porcius CosminPregatitoare CEPap Zoltan
Sangeorzan BeniaminPregatitoare CEPap Zoltan
Constantin CristianaPregatitoare AIISlavoaca Cornelia
Frunza Octavio CezarPregatitoare BIIMaricut Marioara
Muresan FlorinPregatitoare BIIMaricut Marioara
Saplacan PatrikPregatitoare BIIMaricut Marioara
Rontea Tania AndradaIII AMBodriheic Ana Emilia
Slavoaca Silviu VictorutIII AMBodriheic Ana Emilia
Partene PaulPregatitoare AMSlavoaca Cornelia
Tibac EsteraPregatitoare AMSlavoaca Cornelia
Hazbei CristinaPregatitoare BMMaricut Marioara
Ihnatiuc LaviniaPregatitoare BMMaricut Marioara

Inapoi la centrele de concurs