Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 3
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ionescu TudorI A100Acristinei Daniela
Hartan AndreiI A90Acristinei Daniela
Lungoci SophiaI A90Acristinei Daniela
Nistor RaresI A80Acristinei Daniela
Petcu MirunaI A80Acristinei Daniela
Baltatescu EricI C100Hurjui Irina
Vasiliu EmiliaI C80Hurjui Irina
VERDES DENISAI D80Burghelea Mariana
Chitas DavidII A97Onofrei Ciprian
Chitas DavidII A97Onofrei Ciprian
Corlade MiriamII A95Onofrei Ciprian
Manolache IlincaII A93Onofrei Ciprian
Besu IoanaII A90Onofrei Ciprian
Iovita TudorII A89Onofrei Ciprian
Echim TudorII A87Onofrei Ciprian
Berea IarinaII A85Onofrei Ciprian
Cretu AndreeaII A85Onofrei Ciprian
Furcoi MirunaII A85Onofrei Ciprian
Onisor TheodorII A85Onofrei Ciprian
Ropotica TeodoraII A85Onofrei Ciprian
Veiss TianaII A85Onofrei Ciprian
Alistar TudorII A82Onofrei Ciprian
Apetri AlexiaII A82Onofrei Ciprian
Gherasim MaraII A82Onofrei Ciprian
Ungureanu StefanII A82Onofrei Ciprian
Sabin AlexII A81Onofrei Ciprian
Cozma AlexandraII A80Onofrei Ciprian
Cretu RianaII A80Onofrei Ciprian
Grigoras AdelinaII A80Onofrei Ciprian
Irina AnaII B100Olteanu Carmen
Mormoe Maria AlexandraII B100Olteanu Carmen
Covasan Adriana BeatriceII B95Olteanu Carmen
Latu IlariaII B92Olteanu Carmen
Arteni DeliaII B90Olteanu Carmen
Corfa TudorII B90Olteanu Carmen
Ghinet AndreiII B90Olteanu Carmen
Sezonov DanielII B90Olteanu Carmen
Calugaru StefanelII B87Olteanu Carmen
Ionica AndraII B85Olteanu Carmen
Ionica MihneaII B85Olteanu Carmen
Plesca SofiaII B85Olteanu Carmen
Strungariu AnastasiaII B85Olteanu Carmen
Albis MihaiII B83Olteanu Carmen
Mosnegutu RaresII B82Olteanu Carmen
Stefan SashaII B80Olteanu Carmen
Ionel AlexandruII C100Miron Georgeta
Patuleanu VladII C90Miron Georgeta
Radu TeodoraII C90Miron Georgeta
Caileanu IoanaII C85Miron Georgeta
Petrache MateiII C85Miron Georgeta
Raspopa IoanaIII C100Chirica Simona
Dedita KarinaIII C98Chirica Simona
Onofrei MihaiIII C97Chirica Simona
Vornicu DariusIII C94Chirica Simona
Dumitrascu EvaIII C93Chirica Simona
Martinas AlysiaIII C92Chirica Simona
Sarbu MayaIII C91Chirica Simona
Poparda AnaIII C90Chirica Simona
Butnariu TudorIII C89Chirica Simona
Herlea ErikIII C89Chirica Simona
Lacatusu PetraIII C85Chirica Simona
Dascalu EvaIII C81Chirica Simona
Buzdea IoanaIII D100Pavel Doinita
Bataraga LucaIII D97Pavel Doinita
Nita Dragos III D96Pavel Doinita
Olaru CassianaIII D96Pavel Doinita
Crihan DavidIII D94Pavel Doinita
Rascanescu Mara StefaniaIII D92Pavel Doinita
Gavril Horia TiberiuIII D87Pavel Doinita
Isacioaiei Luca AndreiIII D87Pavel Doinita
Cernat TheodorIII D86Pavel Doinita
Coarna Tudor MihaiIII D83Pavel Doinita
Pepelea SmarandaIII D82Pavel Doinita
Vornicu FlorinIV B100Amaicei Mihaela
Iovita IlincaIV B98Amaicei Mihaela
Tudosa MihaiIV B88Amaicei Mihaela
Asavei MateiIV B85Amaicei Mihaela
Bataraga CasianIV B85Amaicei Mihaela
Apetrei EleonorIV C100Iorga Anca
Boghian GabrielIV C100Iorga Anca
Ploscaru DavideIV C100Iorga Anca
Spiridon ElenaIV D94Amariei Elena
Hartan VladIV D93Amariei Elena
Atomulesei TudorIV D88Amariei Elena
Dumitriu IlincaIV D85Amariei Elena
Aarmeniei AyannaPregatitoare D100Cosniceanu Maria
Bucur Tepes VictoriaPregatitoare D100Cosniceanu Maria
Gavriluta AlexandraPregatitoare D100Cosniceanu Maria
Maftei SaraPregatitoare D100Cosniceanu Maria
Mihut Paduraru YarinaPregatitoare D100Cosniceanu Maria
Olariu SofiaPregatitoare D100Cosniceanu Maria
Raspopa SergiuPregatitoare D100Cosniceanu Maria
Simionescu AndreiPregatitoare D100Cosniceanu Maria
Glodeanu DenisaPregatitoare D95Cosniceanu Maria
Popa VictorPregatitoare D95Cosniceanu Maria
Arsenie RalucaPregatitoare D90Cosniceanu Maria
Abiculesei AngelPregatitoare D85Cosniceanu Maria
Mariean DamianPregatitoare D85Cosniceanu Maria
Andries AndradaPregatitoare D80Cosniceanu Maria

Inapoi la centrele de concurs