Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 3
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ionescu TudorI AEAcristinei Daniela
Baltatescu EricI CEHurjui Irina
Irina AnaII BEOlteanu Carmen
Mormoe Maria AlexandraII BEOlteanu Carmen
Ionel AlexandruII CEMiron Georgeta
Raspopa IoanaIII CEChirica Simona
Buzdea IoanaIII DEPavel Doinita
Vornicu FlorinIV BEAmaicei Mihaela
Apetrei EleonorIV CEIorga Anca
Boghian GabrielIV CEIorga Anca
Ploscaru DavideIV CEIorga Anca
Aarmeniei AyannaPregatitoare DECosniceanu Maria
Bucur Tepes VictoriaPregatitoare DECosniceanu Maria
Gavriluta AlexandraPregatitoare DECosniceanu Maria
Maftei SaraPregatitoare DECosniceanu Maria
Mihut Paduraru YarinaPregatitoare DECosniceanu Maria
Olariu SofiaPregatitoare DECosniceanu Maria
Raspopa SergiuPregatitoare DECosniceanu Maria
Simionescu AndreiPregatitoare DECosniceanu Maria
Dedita KarinaIII CIChirica Simona
Iovita IlincaIV BIAmaicei Mihaela
Chitas DavidII AIIOnofrei Ciprian
Chitas DavidII AIIOnofrei Ciprian
Onofrei MihaiIII CIIChirica Simona
Bataraga LucaIII DIIPavel Doinita
Nita Dragos III DIIPavel Doinita
Olaru CassianaIII DIIPavel Doinita
Corlade MiriamII AIIOnofrei Ciprian
Covasan Adriana BeatriceII BIIOlteanu Carmen
Glodeanu DenisaPregatitoare DIICosniceanu Maria
Popa VictorPregatitoare DIICosniceanu Maria
Vornicu DariusIII CIIIChirica Simona
Crihan DavidIII DIIIPavel Doinita
Spiridon ElenaIV DIIIAmariei Elena
Manolache IlincaII AIIIOnofrei Ciprian
Dumitrascu EvaIII CIIIChirica Simona
Hartan VladIV DIIIAmariei Elena
Latu IlariaII BIIIOlteanu Carmen
Martinas AlysiaIII CIIIChirica Simona
Rascanescu Mara StefaniaIII DIIIPavel Doinita
Sarbu MayaIII CIIIChirica Simona
Hartan AndreiI AMAcristinei Daniela
Lungoci SophiaI AMAcristinei Daniela
Besu IoanaII AMOnofrei Ciprian
Arteni DeliaII BMOlteanu Carmen
Corfa TudorII BMOlteanu Carmen
Ghinet AndreiII BMOlteanu Carmen
Sezonov DanielII BMOlteanu Carmen
Patuleanu VladII CMMiron Georgeta
Radu TeodoraII CMMiron Georgeta
Poparda AnaIII CMChirica Simona
Arsenie RalucaPregatitoare DMCosniceanu Maria

Inapoi la centrele de concurs