Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Bucov
Scoala:Scoala Gimnaziala Constantin Stere Bucov
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CHIRU CLARAI A100IONESCU CAMELIA
TOMESCU RIHANNAI A100IONESCU CAMELIA
CALIN ELENAI A95IONESCU CAMELIA
STANCI ROBERTI A95IONESCU CAMELIA
ZAMFIR NATALIAI A90IONESCU CAMELIA
ZOICA DENISI A90IONESCU CAMELIA
CALIN DANIELI A85IONESCU CAMELIA
POPA ALESSIAI A75IONESCU CAMELIA
AVRAMESCU IULIAI A70IONESCU CAMELIA
BIRLICA ANDREEAI AParticipantIONESCU CAMELIA
STANESCU EDUARDI AParticipantIONESCU CAMELIA
MIHAI ALESSIAI AParticipantIONESCU CAMELIA
MATEI DUMITRUI AParticipantIONESCU CAMELIA
GOICEA IUSTIN ALEANDRUI B100COCOLOS VIOLETA
PETRE IRENA MARIAI B100COCOLOS VIOLETA
PETRACHE ANDREI FABIANI B90COCOLOS VIOLETA
ANICA MARIA TEODORAI B80COCOLOS VIOLETA
DOLACHE ALEXIA MARIAI B80COCOLOS VIOLETA
GHEORGHE ALESSIA MARIAI B80COCOLOS VIOLETA
NEDELCU DARIA ANDREEAI B80COCOLOS VIOLETA
TUDORAN DELIA MARIAI B80COCOLOS VIOLETA
ALDEA MIHAI IONUTI B75COCOLOS VIOLETA
NICOLAE EDUARD CARLOSI B68COCOLOS VIOLETA
DUMITRESCU FLORINA MARIAI BParticipantCOCOLOS VIOLETA
CRACIUNOIU ALEXANDRU MIHAII BParticipantCOCOLOS VIOLETA
VLASCEANU ADRIANA TEODORAI BParticipantCOCOLOS VIOLETA
BUCUR EDUARD GABRIELI BParticipantCOCOLOS VIOLETA
PETREA DELIA MARIAI BParticipantCOCOLOS VIOLETA
CIOBANU ALEXANDRU GABRIELI BParticipantCOCOLOS VIOLETA
DUMITRU IONUTI C98VAIDA PAULA
GHITA REBECAI C95VAIDA PAULA
GHITA DENISAI C93VAIDA PAULA
PANA RARESII A100NEAGU ELENA
BANITA VLADII A95NEAGU ELENA
VARZARU DAVIDII A93NEAGU ELENA
TOMESCU ALEXANDRUII A85NEAGU ELENA
MILTARU DARIUSII A82NEAGU ELENA
RUDEANU DAVIDII A80NEAGU ELENA
BUDUR MIHNEAII A75NEAGU ELENA
PETRE STEFANIAII A75NEAGU ELENA
IACOB STEFANIAII A70NEAGU ELENA
MINEA ANA MARIA PETRONELAII A70NEAGU ELENA
TELEGEANU GABRIELII A70NEAGU ELENA
IUGA DARIAII AParticipantNEAGU ELENA
MANOLACHE ALEXANDRAII AParticipantNEAGU ELENA
CONSTANTIN ANDREIII AParticipantNEAGU ELENA
FLOREA IOANAII AParticipantNEAGU ELENA
CHIRASNEL IZABELAII AParticipantNEAGU ELENA
ALDEA DARIUSII AParticipantNEAGU ELENA
PETRE RAZVANIII C95VAIDA PAULA
RADU ELENAIII C90VAIDA PAULA

Inapoi la centrele de concurs