Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:GHEORGHE MAGHERU
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ANDREI STEFANIAI A95ROTUNJANU LOREDANA
DOLDOREA VLADI A95ROTUNJANU LOREDANA
Mitrica ROXANAI A95ROTUNJANU LOREDANA
BOARTA BIANCAI A90ROTUNJANU LOREDANA
DIACONU ANDRAI A90ROTUNJANU LOREDANA
DUICA MIRUNAI A90ROTUNJANU LOREDANA
GUTA MARIOI A90ROTUNJANU LOREDANA
MITRICA SARAI A90ROTUNJANU LOREDANA
PREDOIU CRISTIANI A80ROTUNJANU LOREDANA
CARSTEA STEFANI A75ROTUNJANU LOREDANA
COLCEAG IONUTI A75ROTUNJANU LOREDANA
NEACSU STEFANI A75ROTUNJANU LOREDANA
NEAGU DARIUSI A60ROTUNJANU LOREDANA
Busica MariusI B96VRANCEA MARIANA
Bocai Ingrid MariaI B95VRANCEA MARIANA
Dimian BiancaI B95VRANCEA MARIANA
Truican Natalia IrinaI B95VRANCEA MARIANA
Caldararu GabrielI B90VRANCEA MARIANA
DADULESCU RAZVANII A94NICOLA ALINA
MICU KARINAII A94NICOLA ALINA
CIOBANU MAIAII A92NICOLA ALINA
STANCU ALEXIAII A92NICOLA ALINA
PETRE STEFANII A90NICOLA ALINA
RADU IRINAII A90NICOLA ALINA
Burada IonutIII A84.5ILIESCU NICOLETA
Carzon AliciaIII A80ILIESCU NICOLETA
Buzatu MariaIII A77ILIESCU NICOLETA
POITIGOI TEODORAIII A77ILIESCU NICOLETA
GHERASIM STEFANIII A70ILIESCU NICOLETA
IGNUTA LUCIANIII B95BRINZAN VIOLETA
TRIFONESCU ANDREIIII B95BRINZAN VIOLETA
Burada IonutIII B84.5ILIESCU NICOLETA
HUMA DAVIDIV A100GROZAVESCU NADIA
ILIESCU EDUARDIV A100GROZAVESCU NADIA
DRAGHICI LIGIAIV A98GROZAVESCU NADIA
DUMITRESCU ALEXIAIV A98GROZAVESCU NADIA
RISTEA VLADIV A98GROZAVESCU NADIA
DINU DARIUSIV A95GROZAVESCU NADIA
NICOLAIE ALEXANDRUIV A95GROZAVESCU NADIA
ROGOBETE NECTARIAIV A95GROZAVESCU NADIA
TUINEA ALEXANDRAIV A95GROZAVESCU NADIA
COLCEAG ANDREEAIV A90GROZAVESCU NADIA
Ivan AdelinaIV A90Grozavescu Nadia
VISAN BIANCAIV A90GROZAVESCU NADIA
Incrosnatu MonicaIV A88Grozavescu Nadia
APIPIE ANDREEAIV A85GROZAVESCU NADIA
GALEA CRISTIANAIV A85GROZAVESCU NADIA
Smarandache ClaudiaIV B100DUMBRAVA NELA
Achile LauraIV B97DUMBRAVA NELA
Ene RobertoIV B92DUMBRAVA NELA
Petrescu NatasaIV B70DUMBRAVA NELA
Preda RobertIV B61DUMBRAVA NELA
Voiculescu GianinaIV BParticipantDUMBRAVA NELA
Constantinescu EllaPregatitoare A100DADULESCU MONICA
SANDU MARIOPregatitoare A100DADULESCU MONICA
TUDOR BIANCAPregatitoare A95DADULESCU MONICA
Cioflan RobertoPregatitoare A90DADULESCU MONICA
COLAC IONUTPregatitoare A90DADULESCU MONICA
VOLINTIRU LEONPregatitoare A85DADULESCU MONICA
LUPU FLORINPregatitoare A80DADULESCU MONICA
DALEA VASICAPregatitoare A75DADULESCU MONICA
ENACHE ANASTASIAPregatitoare B100ZAMFIRESCU CAMELIA
HAASE LUCIAPregatitoare B100ZAMFIRESCU CAMELIA
ILIESCU IANNISPregatitoare B100ZAMFIRESCU CAMELIA
TOMA ROBERTPregatitoare B100ZAMFIRESCU CAMELIA
VRANCEA DARIAPregatitoare B100ZAMFIRESCU CAMELIA
DOBROMIR VLADPregatitoare B97.5ZAMFIRESCU CAMELIA
VOICULESCU PATRICIAPregatitoare B94ZAMFIRESCU CAMELIA
DOBRE MARINAPregatitoare B92.5ZAMFIRESCU CAMELIA
MANEA NAIDIN DARIUSPregatitoare B92.5ZAMFIRESCU CAMELIA
PRUNA STEFANPregatitoare B92.5ZAMFIRESCU CAMELIA
OLTEANU GABRIELAPregatitoare B90ZAMFIRESCU CAMELIA
DRAGOMIR DAVIDPregatitoare B89ZAMFIRESCU CAMELIA
GEANTA VALENTINPregatitoare B82.5ZAMFIRESCU CAMELIA
PAPUC RARESPregatitoare B82.5ZAMFIRESCU CAMELIA
BALASA MAIAPregatitoare B78ZAMFIRESCU CAMELIA
BLEJA ADELINAPregatitoare B77.5ZAMFIRESCU CAMELIA
BUSA ANDREEAPregatitoare B77.5ZAMFIRESCU CAMELIA
MANDRES NATALIAPregatitoare B77.5ZAMFIRESCU CAMELIA
VOINESCU MARIANPregatitoare B72.5ZAMFIRESCU CAMELIA

Inapoi la centrele de concurs