Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Lugoj
Scoala:Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Saroni CatalinI A100Ardelean Daciana-Aura
Sima AlexandruI A100Ardelean Daciana-Aura
Dobie AntonI A99Ardelean Daciana-Aura
Masznicza AndraI A99Ardelean Daciana-Aura
Mihalache VladI A99Ardelean Daciana-Aura
Tudorache RaulI A94Ardelean Daciana-Aura
Berzescu LorenaI A91Ardelean Daciana-Aura
Jilavu DimitrieI A88Ardelean Daciana-Aura
David MateiI A86Ardelean Daciana-Aura
TUDEC SARAI A86Ardelean Daciana-Aura
Groza GabrielI A84Ardelean Daciana-Aura
Czine FabioI A80Ardelean Daciana-Aura
Magu DariusI A65Ardelean Daciana-Aura
IACOBESCU ALEXANDRUII A100FIAT DANIELA
BENZAR DENISAII A95FIAT DANIELA
GHEORGHIEV THEONAII A90FIAT DANIELA
JUCU MAIAII A90FIAT DANIELA
POPESCU CRISTIANAII A90FIAT DANIELA
GHERGA MARIOIII A100Rotariu-Kiss Dolores
RADINARU EMENUELAIII A100Rotariu-Kiss Dolores
MARGINEANTU IRISIII A99Rotariu-Kiss Dolores
MEDREA IOANAIII A99Rotariu-Kiss Dolores
HODI ALINAIII A79Rotariu-Kiss Dolores
DEJAN ANDREAIII A71Rotariu-Kiss Dolores
UNGUREANU MADALINAIII A71Rotariu-Kiss Dolores
IOVA FABIANIII A70Rotariu-Kiss Dolores
IGNAT RONALDINHOIII A63Rotariu-Kiss Dolores
RUIAN IOANA STEFANIAIII B85BORCA ANDREEA
RONCOV MARIOIII B72BORCA ANDREEA
SANDOR CYNTHIAIII BParticipantBORCA ANDREEA
BALOESCU STEPANESCU VANESSAIII BParticipantBORCA ANDREEA
Lung Maria RitaIII BParticipantBORCA ANDREEA
CROITORU ANDREIIV A100COVACI CORINA
DINU ANDREI DAVIDIV A95COVACI CORINA
PALYO MUSET ANDREIIV A87COVACI CORINA
SAVU ANA-MARIAIV A70.5COVACI CORINA
HONDOR AMALIAIV A61.5COVACI CORINA
HERENYI BRIANAPregatitoare A100IORGOVAN CAMELIA
Marascu AlexandraPregatitoare A100IORGOVAN CAMELIA
STREMCIUC ANDREEAPregatitoare A100IORGOVAN CAMELIA
Iorgovan DariusPregatitoare A96IORGOVAN CAMELIA
Piseru AndradaPregatitoare A96IORGOVAN CAMELIA
Brinda AntoniaPregatitoare A95IORGOVAN CAMELIA
Bucur GeorgianaPregatitoare A95IORGOVAN CAMELIA
Cuza MihaiPregatitoare A95IORGOVAN CAMELIA
Gherga ElenaPregatitoare A95IORGOVAN CAMELIA
MATEIESCU DARIA Pregatitoare A95IORGOVAN CAMELIA
Meszmann SelenaPregatitoare A95IORGOVAN CAMELIA
PAVLOV LARISAPregatitoare A95IORGOVAN CAMELIA
Popescu TeodorPregatitoare A95IORGOVAN CAMELIA
Predescu MayaPregatitoare A95IORGOVAN CAMELIA
Sabau OvidiuPregatitoare A95IORGOVAN CAMELIA
Ianculescu LaviniaPregatitoare A90IORGOVAN CAMELIA
Bobic IanisPregatitoare A86IORGOVAN CAMELIA
Jurjoni RaresPregatitoare A86Iorgovan Camelia
State BogdanPregatitoare A86IORGOVAN CAMELIA
BIRIESCU GIULIAPregatitoare A85IORGOVAN CAMELIA
Draghicescu NikolasPregatitoare A85IORGOVAN CAMELIA
JIVAN ARIANA Pregatitoare A85IORGOVAN CAMELIA
Mirea SaraPregatitoare A85IORGOVAN CAMELIA
Guran BiancaPregatitoare A81IORGOVAN CAMELIA
Craia TimeeaPregatitoare A76IORGOVAN CAMELIA
Toader AmaliaPregatitoare A72IORGOVAN CAMELIA
Stoia AndreiPregatitoare A71IORGOVAN CAMELIA
Lugojan AnnemariPregatitoare A70IORGOVAN CAMELIA
BOCA GEORGE ANDREIPregatitoare B100Duma Mirela
DINA ADRIANPregatitoare B95Duma Mirela
HERENYI YASMINAPregatitoare B95Duma Mirela
HILLIER IULIAPregatitoare B95Duma Mirela
PAUN MADALINAPregatitoare B95Duma Mirela
PAVAL GRATIANPregatitoare B95Duma Mirela
ZAMFIRESCU LUCASPregatitoare B95Duma Mirela
HRENCSAR MAYAPregatitoare B91Duma Mirela
IANOS LARISAPregatitoare B91Duma Mirela
BIRLIBA ANDREASPregatitoare B90Duma Mirela
SUCIU DARIAPregatitoare B90Duma Mirela
TRUSCONIU PATRICIAPregatitoare B90Duma Mirela
ALISTAR-ALEXANDRU MARIA ANCAPregatitoare B87Duma Mirela
OPRIS CASIANPregatitoare B87Duma Mirela
ANDREESCU CRISTINAPregatitoare B85Duma Mirela
CAPLESCU RALUCAPregatitoare B81Duma Mirela
ORLESCU FLAVIAPregatitoare B77Duma Mirela
BOZGAN ALBERTPregatitoare B76Duma Mirela
GHENCIOIU ALVINPregatitoare B71Duma Mirela

Inapoi la centrele de concurs