Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Toma HoratiuI 100Stefanica Geanina
Cretu Bianca I A100Mihu M Chirila N
Carnu EmilianI A98Mihu M Chirila N
Postolache DragosI A96Mihu M Chirila N
Bujenita Sophia I A94Mihu M Chirila N
Pintilie KasandraI A88Mihu M Chirila N
Murgeanu AndreeaI A86Mihu M Chirila N
Paiu IustinI A81Mihu M Chirila N
Hrincu Dan I A80Mihu M Chirila N
Marcu DariusI A80Mihu M Chirila N
Rusu LuanaI A80Mihu M Chirila N
Constantinescu AlexiaI B98Molenta Roxana
Nechita DavidI B98Molenta Roxana
Pindaru CristinaI B98Molenta Roxana
Silav RoxanaI B98Molenta Roxana
Munteanu CosminI B94Molenta Roxana
Frincu DianaI B93Molenta Roxana
Ganceanu ElenaI B92Molenta Roxana
Goga MedeeaI B89Molenta Roxana
Popa AmaliaI B88Molenta Roxana
Lita SebastianI B85Molenta Roxana
Samoila CristinaI B82Molenta Roxana
Fandac DanielaI B80Molenta Roxana
Filote BiancaI C98Stefanica Geanina
Pasare PhilipI C97Stefanica Geanina
Chihaia AlbertI C95Stefanica Geanina
Muntenasu RazvanI C95Stefanica Geanina
Popa MariaI C93Stefanica Geanina
Bulgaru TeodoraI C92Stefanica Geanina
Cazamir AntoniaI C92Stefanica Geanina
Diaconu RaresI C90Stefanica Geanina
Dubei HadasaI C90Stefanica Geanina
Gorga DavidI C90Stefanica Geanina
Jidanasu ElenaI C90Stefanica Geanina
Rinzescu AndreeaI C90Stefanica Geanina
Verdes ElaI C87Stefanica Geanina
Abaza Denis I C85Stefanica Geanina
Grecu TudorI C85Stefanica Geanina
Halapciuc DragosI C80Stefanica Geanina
Stamate NarcisI C80Stefanica Geanina
Iftemi AndreiI C79Stefanica Geanina
Abaza EduardI C77Stefanica Geanina
Turcu RaresI C75Stefanica Geanina
Postolache BiancaI C72Stefanica Geanina
Rachieru EduardI C64Stefanica Geanina
IONITA TUDORI D95GUZGAN GABRIELA
VIOLET DAVIDI D95GUZGAN GABRIELA
NENITA DARIAI D94GUZGAN GABRIELA
TOFALVI DARIUSI D94GUZGAN GABRIELA
ADOAMNEI SONIA PAULAI D93GUZGAN GABRIELA
IONESCU BIANCAI D92GUZGAN GABRIELA
NECHITA IUSTINI D90GUZGAN GABRIELA
PRISACARIU SOFIAI D90GUZGAN GABRIELA
Caracas PetruII C100Nacu Roxana
Guzgan VladII C100Nacu Roxana
Parpalea CosminII C100Nacu Roxana
Frunza EduardII C95Nacu Roxana
Croitoru StefanII C90Nacu Roxana
Biclea MateiII C85Nacu Roxana
Buzamat AmaliaII C80Nacu Roxana
Buganu ClaraIII A100Osoianu D Agavriloaei I
Danila EricIII A100Osoianu D Agavriloaei I
Giusca AlexandruIII A100Osoianu D Agavriloaei I
Isac AlexIII A100Osoianu D Agavriloaei I
Matei TeodorIII A100Osoianu D Agavriloaei I
Pletea TerezaIII A100Osoianu D Agavriloaei I
Zugravu LucaIII A100Osoianu D Agavriloaei I
Teaca MaiaIII A94Osoianu D Agavriloaei I
Bors DavidIII A92Osoianu D Agavriloaei I
Serban IribaIII A90Osoianu D Agavriloaei I
Dumitriu DavidIII A85Osoianu D Agavriloaei I
Turcu StefanIII A85Osoianu D Agavriloaei I
Chelaru AndreiIII A84Osoianu D Agavriloaei I
Chelaru StefanIII A84Osoianu D Agavriloaei I
Chelaru AngelIII A80Osoianu D Agavriloaei I
Hriscu EduardIII A80Osoianu D Agavriloaei I
Chirvase DariusIII D100Anton Lioara
Costache DenisIII D100Anton Lioara
Csepel DragosIII D100Anton Lioara
Danila EduardIII D100Anton Lioara
Secrieru ElenaIII D100Anton Lioara
Talasman ErnaIII D100Anton Lioara
Teodorescu IlincaIII D100Anton Lioara
Tomescu Ioana MirunaIII D100Anton Lioara
Costache FlorinIII D94Anton Lioara
Arsene EduardIII D92Anton Lioara
Sava AlexandruIII D85Anton Lioara
Bigu BogdanIV A89Paun L Ioan D
Compotecras FilipIV A89Paun L Ioan D
Rapa AlexiaIV B100Sava Elena
Zaharia AdrianIV B90Sava Elena
Mocanu RalucaIV B81Sava Elena
Sufragiu RaresIV D84Sacaliuc Alina
Popa YanisPregatitoare A100Focsa Iuliana
Sava StefaniaPregatitoare A100Focsa Iuliana
Moroianu FlorentiuPregatitoare A96Focsa Iuliana
Badarau LucaPregatitoare A95Focsa Iuliana
Gheorghita PatrickPregatitoare A95Focsa Iuliana
Nae DenisPregatitoare A95Focsa Iuliana
Pintilie MateiPregatitoare A95Focsa Iuliana
Zaharia SebastianPregatitoare A95Focsa Iuliana
Balan StefanPregatitoare A91Focsa Iuliana
Crimu AlexandruPregatitoare A91Focsa Iuliana
Popa BriannaPregatitoare A91Focsa Iuliana
Silvestru CristianPregatitoare A91Focsa Iuliana
Tomescu IoanaPregatitoare A91Focsa Iuliana
Curelaru MihneaPregatitoare A90Focsa Iuliana
Ursu RazvanPregatitoare A86Focsa Iuliana
Iacomi AdrianaPregatitoare A85Focsa Iuliana
Roman RaulPregatitoare A85Focsa Iuliana
Bertea BiancaPregatitoare A82Focsa Iuliana
Buta AntonioPregatitoare A82Focsa Iuliana
Rogojina DanielPregatitoare A82Focsa Iuliana
Angheluta MariusPregatitoare A81Focsa Iuliana
Mihaila MateiPregatitoare A81Focsa Iuliana
Bulmau EmericPregatitoare A80Focsa Iuliana
Mihaila AlexandruPregatitoare A80Focsa Iuliana
Chirila RaresPregatitoare D100Chirvasa Mihaela
Chirvase MihaiPregatitoare D100Chirvasa Mihaela
Munteanu DariaPregatitoare D100Chirvasa Mihaela
Munteanu StefanPregatitoare D100Chirvasa Mihaela
Timofte ArianaPregatitoare D100Chirvasa Mihaela
Ibanescu AlexPregatitoare D96Chirvasa Mihaela
Chirvase RaresPregatitoare D95Chirvasa Mihaela
Popescu AndreiPregatitoare D95Chirvasa Mihaela
Sisca DavidPregatitoare D95Chirvasa Mihaela
Caranfil StefaniaPregatitoare D92Chirvasa Mihaela
Gheorghiu DariusPregatitoare D92Chirvasa Mihaela
Frumuzachi TeodoraPregatitoare D91Chirvasa Mihaela
Matei MarinPregatitoare D91Chirvasa Mihaela
Neagu CasandraPregatitoare D91Chirvasa Mihaela
Rachieru KarinaPregatitoare D91Chirvasa Mihaela
Arghirescu StefanPregatitoare D90Chirvasa Mihaela
Gavrila RaresPregatitoare D86Chirvasa Mihaela
Palade NicolasPregatitoare D86Chirvasa Mihaela
Toporas Tudor PetruPregatitoare D86Chirvasa Mihaela
Tudor IanisPregatitoare D86Chirvasa Mihaela
Bogiu BiancaPregatitoare D85Chirvasa Mihaela
Sorodoc AriadnaPregatitoare D82Chirvasa Mihaela

Inapoi la centrele de concurs