Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Toma HoratiuI EStefanica Geanina
Cretu Bianca I AEMihu M Chirila N
Caracas PetruII CENacu Roxana
Guzgan VladII CENacu Roxana
Parpalea CosminII CENacu Roxana
Buganu ClaraIII AEOsoianu D Agavriloaei I
Danila EricIII AEOsoianu D Agavriloaei I
Giusca AlexandruIII AEOsoianu D Agavriloaei I
Isac AlexIII AEOsoianu D Agavriloaei I
Matei TeodorIII AEOsoianu D Agavriloaei I
Pletea TerezaIII AEOsoianu D Agavriloaei I
Zugravu LucaIII AEOsoianu D Agavriloaei I
Chirvase DariusIII DEAnton Lioara
Costache DenisIII DEAnton Lioara
Csepel DragosIII DEAnton Lioara
Danila EduardIII DEAnton Lioara
Secrieru ElenaIII DEAnton Lioara
Talasman ErnaIII DEAnton Lioara
Teodorescu IlincaIII DEAnton Lioara
Tomescu Ioana MirunaIII DEAnton Lioara
Rapa AlexiaIV BESava Elena
Popa YanisPregatitoare AEFocsa Iuliana
Sava StefaniaPregatitoare AEFocsa Iuliana
Chirila RaresPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Chirvase MihaiPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Munteanu DariaPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Munteanu StefanPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Timofte ArianaPregatitoare DEChirvasa Mihaela
Carnu EmilianI AIMihu M Chirila N
Constantinescu AlexiaI BIMolenta Roxana
Nechita DavidI BIMolenta Roxana
Pindaru CristinaI BIMolenta Roxana
Silav RoxanaI BIMolenta Roxana
Filote BiancaI CIStefanica Geanina
Pasare PhilipI CIIStefanica Geanina
Postolache DragosI AIIMihu M Chirila N
Moroianu FlorentiuPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Ibanescu AlexPregatitoare DIIChirvasa Mihaela
Chihaia AlbertI CIIStefanica Geanina
Muntenasu RazvanI CIIStefanica Geanina
IONITA TUDORI DIIGUZGAN GABRIELA
VIOLET DAVIDI DIIGUZGAN GABRIELA
Frunza EduardII CIINacu Roxana
Badarau LucaPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Gheorghita PatrickPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Nae DenisPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Pintilie MateiPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Zaharia SebastianPregatitoare AIIFocsa Iuliana
Chirvase RaresPregatitoare DIIChirvasa Mihaela
Popescu AndreiPregatitoare DIIChirvasa Mihaela
Sisca DavidPregatitoare DIIChirvasa Mihaela
Bujenita Sophia I AIIIMihu M Chirila N
Munteanu CosminI BIIIMolenta Roxana
NENITA DARIAI DIIIGUZGAN GABRIELA
TOFALVI DARIUSI DIIIGUZGAN GABRIELA
Teaca MaiaIII AIIIOsoianu D Agavriloaei I
Costache FlorinIII DIIIAnton Lioara
Frincu DianaI BIIIMolenta Roxana
Popa MariaI CIIIStefanica Geanina
ADOAMNEI SONIA PAULAI DIIIGUZGAN GABRIELA
Ganceanu ElenaI BIIIMolenta Roxana
Bulgaru TeodoraI CIIIStefanica Geanina
Cazamir AntoniaI CIIIStefanica Geanina
IONESCU BIANCAI DIIIGUZGAN GABRIELA
Bors DavidIII AIIIOsoianu D Agavriloaei I
Arsene EduardIII DIIIAnton Lioara
Caranfil StefaniaPregatitoare DIIIChirvasa Mihaela
Gheorghiu DariusPregatitoare DIIIChirvasa Mihaela
Balan StefanPregatitoare AIIIFocsa Iuliana
Crimu AlexandruPregatitoare AIIIFocsa Iuliana
Popa BriannaPregatitoare AIIIFocsa Iuliana
Silvestru CristianPregatitoare AIIIFocsa Iuliana
Tomescu IoanaPregatitoare AIIIFocsa Iuliana
Frumuzachi TeodoraPregatitoare DIIIChirvasa Mihaela
Matei MarinPregatitoare DIIIChirvasa Mihaela
Neagu CasandraPregatitoare DIIIChirvasa Mihaela
Rachieru KarinaPregatitoare DIIIChirvasa Mihaela
Diaconu RaresI CMStefanica Geanina
Dubei HadasaI CMStefanica Geanina
Gorga DavidI CMStefanica Geanina
Jidanasu ElenaI CMStefanica Geanina
Rinzescu AndreeaI CMStefanica Geanina
NECHITA IUSTINI DMGUZGAN GABRIELA
PRISACARIU SOFIAI DMGUZGAN GABRIELA
Croitoru StefanII CMNacu Roxana
Serban IribaIII AMOsoianu D Agavriloaei I
Zaharia AdrianIV BMSava Elena
Curelaru MihneaPregatitoare AMFocsa Iuliana
Arghirescu StefanPregatitoare DMChirvasa Mihaela

Inapoi la centrele de concurs