Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Scoala Gimnaziala Dacia
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BUNA VLADIMIRI A75BUCSA GEORGETA
IGNA DRAGOSI A75BUCSA GEORGETA
ARHIP ANDREEAI A70BUCSA GEORGETA
CRET CASIANI A65BUCSA GEORGETA
IANC ANDRAI A65BUCSA GEORGETA
CIONCA SARAI A60BUCSA GEORGETA
GALASEL DRAGOSI A60BUCSA GEORGETA
HERMAN EDII A60BUCSA GEORGETA
IONESCU OANA-MARIAI AParticipantBUCSA GEORGETA
URSU STEFANIAI AParticipantBUCSA GEORGETA
BAR-MARGE ARIANNAI AParticipantBUCSA GEORGETA
GORDAN ALEXANDRUI AParticipantBUCSA GEORGETA
HIRIS ALEXI AParticipantBUCSA GEORGETA
LUPUI BLAGE NICOLASI AParticipantBUCSA GEORGETA
MAGHIAR ANDREEAI AParticipantBUCSA GEORGETA
TOROMBA CHRISTIANI AParticipantBUCSA GEORGETA
LOVAS MARCI AParticipantBUCSA GEORGETA
CHIS-CHIFOR STEFANIAI AParticipantBUCSA GEORGETA
PONTOS DIANAI AParticipantBUCSA GEORGETA
SERB YANNISI AParticipantBUCSA GEORGETA
KELEMEN RAISSAI AParticipantBUCSA GEORGETA
RADA RARESI AParticipantBUCSA GEORGETA
BUNGAU CASIANI AParticipantBUCSA GEORGETA
AFLOARE RALUCAI AParticipantBUCSA GEORGETA
SIMUT ISABELLA IOANAI AParticipantBUCSA GEORGETA
TOMOIAGA ANDREEAI AParticipantBUCSA GEORGETA
MICLOS DIANAI AParticipantBUCSA GEORGETA
HOLOTIUC RAZVANI AParticipantBUCSA GEORGETA
Dascal Carla I B100Sincelean Teodora
Farcau MateiI B100Sincelean Teodora
Igna BiancaI B100Sincelean Teodora
Lazureanu AndaI B100Sincelean Teodora
Mihis GiuliaI B100Sincelean Teodora
Pater SaraI B100Sincelean Teodora
Pup ArianaI B100Sincelean Teodora
Tocut AndreiI B100Sincelean Teodora
Ceghi AlissaI B95Sincelean Teodora
Cheregi RaulI B95Sincelean Teodora
Leucuta LucasI B95Sincelean Teodora
Lukacs HannaI B95Sincelean Teodora
Maniu CassianI B95Sincelean Teodora
Sabau MariaI B95Sincelean Teodora
Stark AntoniaI B95Sincelean Teodora
Toth TiffanyI B95Sincelean Teodora
Orboi RahelaI B90Sincelean Teodora
Popa DenisI B90Sincelean Teodora
Sirb BiancaI B90Sincelean Teodora
Demeter DariaI B80Sincelean Teodora
Fazacas AlexandraI B80Sincelean Teodora
Horga VladI B60Sincelean Teodora
Praja DarianI BParticipantSincelean Teodora
PLOESTEANU CLARAI C100HAVA FLORICA
AXENTE IASMINAI C90HAVA FLORICA
HAVA BOGDANI C90HAVA FLORICA
IANCU RADUI C90HAVA FLORICA
SIMUT SOFIAI C85HAVA FLORICA
VASLA MIHAII C80HAVA FLORICA
POPOVICI DRAGOSI C75HAVA FLORICA
STURZA SOFIAI C75HAVA FLORICA
ZBARCEA LUCAI C73HAVA FLORICA
BUCUR MAYAI C70HAVA FLORICA
BUZ PATRICI CParticipantHAVA FLORICA
NEGRUT ILINCAII B100CHEREGI FELICIA
NITULESCU STEFANII B99CHEREGI FELICIA
MOGA BOGDANII B95CHEREGI FELICIA
SILAGHI ANDREEA STEFANIAII B95CHEREGI FELICIA
BLAGA DRAGOSII B93CHEREGI FELICIA
BULZAN FILIPII B90CHEREGI FELICIA
CORNEA ALEXII B90CHEREGI FELICIA
DRONCA ARIANAII B90CHEREGI FELICIA
HORVATH MARAII B90CHEREGI FELICIA
MADAR CATINCA IOANAII B90CHEREGI FELICIA
BALINT MIHAIII B88CHEREGI FELICIA
CIORBA ANAII B80CHEREGI FELICIA
CONERU ELINAII B75CHEREGI FELICIA
BAICAN ANDRAII B70CHEREGI FELICIA
SOTOC SANZIANAII B70CHEREGI FELICIA
SPAC ADELA IOANAII B70CHEREGI FELICIA
ONET ALEXANDRUII B63CHEREGI FELICIA
LAZA SERBANII BParticipantCHEREGI FELICIA
CRISTE MATEIII BParticipantCHEREGI FELICIA
CARCIUMARU ANDREIII BParticipantCHEREGI FELICIA
PETRICA MATEIII BParticipantCHEREGI FELICIA
PAP NORINAII BParticipantCHEREGI FELICIA
TUDUCE PATRICKII C95TOTH MIRELA
BORBELY DOMINIKII C90TOTH MIRELA
MIHUT ALEXANDRUII C85TOTH MIRELA
POPA BOGDANII C85TOTH MIRELA
HALACU MARIAII C83TOTH MIRELA
BRUSTUREAN PATRICKII C80TOTH MIRELA
KIRALY NORBERTII C80TOTH MIRELA
POP DENISII C80TOTH MIRELA
RADOVET RALUCAII C80TOTH MIRELA
BOBIRNECI LUCAII C75TOTH MIRELA
COTE SERBANII C75TOTH MIRELA
FRENT RARESII C75TOTH MIRELA
PATRASCU SEBASTIANII C75TOTH MIRELA
SZABO EDUARDII C75TOTH MIRELA
PALADE-RADITA LUCAII C73TOTH MIRELA
GAIDOS ANAII C70TOTH MIRELA
VESA BOGDANII C70TOTH MIRELA
TOIA RAFAELII C65TOTH MIRELA
POPA TUDORII C63TOTH MIRELA
SANEA SERBANII C60TOTH MIRELA
GALEA ALEXANDRUII CParticipantTOTH MIRELA
SUSMAN RAZVANII CParticipantTOTH MIRELA
ARDELEAN STEFANII CParticipantTOTH MIRELA
IADAR BIANCAII CParticipantTOTH MIRELA
ANCA ANASTASIAII CParticipantTOTH MIRELA
MICLEA ANA-MARIAII CParticipantTOTH MIRELA
Baican VladIII A100Simona Cobe
Cheregi StefaniaIII A100Simona Cobe
Daescu Ana MariaIII A100Simona Cobe
Sandor SaraIII A99Simona Cobe
Campan AyannaIII A98Simona Cobe
Pruna Crina MariaIII A98Simona Cobe
Vancea MateiIII A95Simona Cobe
Mateias IoanaIII A92Simona Cobe
Tarce DariaIII A90Simona Cobe
Negrutiu SorinaIII A88Simona Cobe
Craciun SerbanIII A87Simona Cobe
Orban AlexandruIII A87Simona Cobe
Stanciu FrancescaIII A85Simona Cobe
Buzlea AlexandraIII A80Simona Cobe
Oprescu SofiaIII A76Simona Cobe
Veres DavidIII A76Simona Cobe
Bratu AntoniaIII A75Simona Cobe
Nonea CristianIII A75Simona Cobe
Baciu OliviaIII A74Simona Cobe
Faur IoanaIII A74Simona Cobe
Girdan AnastasiaIII A74Simona Cobe
Nichita RaresIII A74Simona Cobe
Rascu RalucaIII A74Simona Cobe
Damian SaraIII A72Simona Cobe
Feher AndreiIII A72Simona Cobe
Lazar YanisIII A72Simona Cobe
Bront DenisaIII A70Simona Cobe
Popa MayaIII A68Simona Cobe
Bonaci AlbertIII A67Simona Cobe
Dulus ElisaIII A67Simona Cobe
CIACA DRAGOSIII B99NEGRUT GABRIELA
DARABAN ALEXIII B98NEGRUT GABRIELA
LASLAU PATRIKIII B98NEGRUT GABRIELA
GLIGOR ANDREIIII B96NEGRUT GABRIELA
FLUIERAS SONIAIII B95NEGRUT GABRIELA
GALCHIS RADUIII B95NEGRUT GABRIELA
OPRE VANESAIII B93NEGRUT GABRIELA
UNGUREANU ROBERTIII B93NEGRUT GABRIELA
LAZAR MADALINIII B91NEGRUT GABRIELA
SONEA SERGIUIII B89NEGRUT GABRIELA
FODOR DENISIII B87NEGRUT GABRIELA
ARAD ANDREIIII B86NEGRUT GABRIELA
MAG DENISAIII B86NEGRUT GABRIELA
MANICEA LUCAIII B86NEGRUT GABRIELA
RETEK BOGDANIII B85NEGRUT GABRIELA
POP VIVIANAIII B84NEGRUT GABRIELA
DUSE MARAIII B83NEGRUT GABRIELA
CIGHER HODISAN CASIANIII B82NEGRUT GABRIELA
POP NORBERTIII B76NEGRUT GABRIELA
TABARA MARAIII B76NEGRUT GABRIELA
HIRTE ANDREIIII B75NEGRUT GABRIELA
HERA DARIAIII B73NEGRUT GABRIELA
SZEKLEY KRISZTINAIII B71NEGRUT GABRIELA
SZABO DARIAIII B64NEGRUT GABRIELA
ERDEI RAFAELIII B60NEGRUT GABRIELA
ROMAN SERBANIII B60NEGRUT GABRIELA
BOLDIZSAR EDUARDIII D100FLORUT MARIA
HADADE PAULIII D100FLORUT MARIA
HANES MIHAIIII D100FLORUT MARIA
HUSARU SERBANIII D100FLORUT MARIA
MLENDEA CARLAIII D100FLORUT MARIA
BADEA EMMAIII D99FLORUT MARIA
MLENDEA SARAIII D99FLORUT MARIA
TOIE ALEXIII D99FLORUT MARIA
COPIL PATRICKIII D97FLORUT MARIA
PURZA RAULIII D97FLORUT MARIA
PURZA RAULIII D97FLORUT MARIA
CIPLEU ANAIII D96FLORUT MARIA
DEAC IANISIII D96FLORUT MARIA
LUPSE DRAGOSIII D96FLORUT MARIA
MAZILESCU MARAIII D94FLORUT MARIA
FORTIS MARIAIII D93FLORUT MARIA
TOIA DOMINIKIII D93FLORUT MARIA
FRENTIU DARIAIII D92FLORUT MARIA
LEUCEA MARAIII D92FLORUT MARIA
NAGY DAVIDIII D92FLORUT MARIA
JULA MARIAIII D91FLORUT MARIA
PETRILA RAISAIII D91FLORUT MARIA
ELENES BOGDANIII D90FLORUT MARIA
ARDELEAN CEZARAIII D88FLORUT MARIA
PASCA STEFANIII D86FLORUT MARIA
URSZ ANDREIIII D86FLORUT MARIA
RENGLE ADRIANAIII D79FLORUT MARIA
NICOLCEA ANDREIIII D62FLORUT MARIA
JURJUT BOGDANIII DParticipantFLORUT MARIA
PANTEA ALEXANDRUIII DParticipantFLORUT MARIA
SELEGIAN MILENAIII DParticipantFLORUT MARIA
DERECICHEI ALISSIAIII DParticipantFLORUT MARIA
SZABO SARA KRISZTINAIII E100LET LUCIA
VESA ALEXANDRA CRISTIANAIII E100LET LUCIA
BUNGAU STEFANIII E94LET LUCIA
EROS ALEXIII E94LET LUCIA
MITA ALEXANDRUIII E92LET LUCIA
MEZEI DARIANAIII E90LET LUCIA
ERDEI GIULIA MARIAIII E87LET LUCIA
GAVRILUT ADRIANIII E83LET LUCIA
ANDRU YANNNISIII E82LET LUCIA
ERDEI DIANAIII E77LET LUCIA
MESTER CATALINIII E76LET LUCIA
VESA ALEXANDRA MARIAIII E72LET LUCIA
PENEA ARONIV A100FABIAN SIMONA
COSMA VLADIV A98FABIAN SIMONA
STURZA MIHNEAIV A98FABIAN SIMONA
IORDANESCU MATEIIV A94FABIAN SIMONA
GANTE ANNEIV A81FABIAN SIMONA
MOS DARIAIV A74FABIAN SIMONA
SZABO DAVIDIV AParticipantFABIAN SIMONA
PERES PAULIV AParticipantFABIAN SIMONA
ANDREESCU VLADIV AParticipantFABIAN SIMONA
PRAJA CASIANIV AParticipantFABIAN SIMONA
Cocos RalucaIV B100Zlibut Diana
Constangioara EmaIV B100Zlibut Diana
Curt DianaIV B100Zlibut Diana
Curt LaviniaIV B100Zlibut Diana
Dansa DariaIV B100Zlibut Diana
Fetea VladIV B100Zlibut Diana
Morozan DavidIV B100Zlibut Diana
Nagy AlexandraIV B100Zlibut Diana
Seres AlbertIV B100Zlibut Diana
Iova CasianIV B98Zlibut Diana
Madi MihaiIV B98Zlibut Diana
Nagy AndreaIV B98Zlibut Diana
Ardelean LucaIV B95Zlibut Diana
Dulus AndreiIV B91Zlibut Diana
Timis ElenaIV B90Zlibut Diana
Toma AidaIV B88Zlibut Diana
Stefan GeorgianaIV B85Zlibut Diana
Irimie AnastasiaIV B75Zlibut Diana
Zdrehus AdrianIV B75Zlibut Diana
BARNA GEORGEIV D100IANCU VIORICA
DRAGOS SEBASTIANIV D100IANCU VIORICA
FAZEKAS ALEXIV D100IANCU VIORICA
HITICAS GEORGEIV D100IANCU VIORICA
LENGHEL ANTONIOIV D100IANCU VIORICA
STURZ MIRUNAIV D100IANCU VIORICA
FILDAN BIANCAIV D98IANCU VIORICA
BERECZKI ANDREEAIV D92IANCU VIORICA
POP CARINAIV D92IANCU VIORICA
BORA GUT IANISIV D88IANCU VIORICA
MIHALACHE MIHNEAIV D88IANCU VIORICA
POP AMALIA IOANAIV D88IANCU VIORICA
GALEA ADRIANIV D80IANCU VIORICA
CARAVAN MARCOIV D68IANCU VIORICA
CIORTAN BOGDANPregatitoare A100CIORBA AMALIA
CRISTE PATRICIAPregatitoare A100CIORBA AMALIA
DULUS MARIAPregatitoare A100CIORBA AMALIA
JURCUT ALEXANDRAPregatitoare A100CIORBA AMALIA
MADI MARCUSPregatitoare A100CIORBA AMALIA
MAGA ALISIAPregatitoare A100CIORBA AMALIA
OMUT ANDRADAPregatitoare A100CIORBA AMALIA
PETRUT ANDREIPregatitoare A100CIORBA AMALIA
SECARA ANAPregatitoare A100CIORBA AMALIA
SUTA BIANCAPregatitoare A98CIORBA AMALIA
POP PAULPregatitoare A97CIORBA AMALIA
ABRUDAN CARLAPregatitoare A95CIORBA AMALIA
BETERINGHE LUCAPregatitoare A95CIORBA AMALIA
BICA FILIPPregatitoare A95CIORBA AMALIA
KALMAN IOANAPregatitoare A95CIORBA AMALIA
LOKOVEK ANAPregatitoare A95CIORBA AMALIA
SIMON ADELINAPregatitoare A95CIORBA AMALIA
RADU DAVIDPregatitoare A93CIORBA AMALIA
DUMINICA ALEXANDRUPregatitoare A91CIORBA AMALIA
GANSAC ADRIANPregatitoare A90CIORBA AMALIA
VILCIUC DRAGOSPregatitoare A90CIORBA AMALIA
ZAKOVIC VLAICPregatitoare A90CIORBA AMALIA
PRALEA MARCPregatitoare A85CIORBA AMALIA
TRIF BIANCAPregatitoare A82CIORBA AMALIA
DERBAN DARIUSPregatitoare A81CIORBA AMALIA
RUS STEFANIAPregatitoare A63CIORBA AMALIA
BERKI ALEXANDRUPregatitoare A61CIORBA AMALIA
IOVAN MIHAIPregatitoare AParticipantCIORBA AMALIA
URSADAN RARESPregatitoare AParticipantCIORBA AMALIA
BOROS MIHAIPregatitoare B100PANDREA ANCA
BORZAN DARIAPregatitoare B100PANDREA ANCA
FORIZS AYANAPregatitoare B100PANDREA ANCA
HAIDUC CRISTIANPregatitoare B100PANDREA ANCA
LADESCU ANAPregatitoare B100PANDREA ANCA
PUSCAS DAVIDPregatitoare B100PANDREA ANCA
DEMIAN RALUCAPregatitoare B98PANDREA ANCA
TIGAN ANASTASIAPregatitoare B98PANDREA ANCA
CARTIS SOFIAPregatitoare B97PANDREA ANCA
CARLIG MAYAPregatitoare B95PANDREA ANCA
COSMA VANESSAPregatitoare B95PANDREA ANCA
MURESAN EDIPregatitoare B95PANDREA ANCA
RUBINT RACZ ALEXIAPregatitoare B95PANDREA ANCA
SERES AIANAPregatitoare B95PANDREA ANCA
TODAN RAULPregatitoare B94PANDREA ANCA
CRISTEA VLADPregatitoare B90PANDREA ANCA
MORCAN BEAPregatitoare B90PANDREA ANCA
SZABO ALEXANDRUPregatitoare B90PANDREA ANCA
MATEI ANCAPregatitoare B89PANDREA ANCA
BABES ANDREIPregatitoare B85PANDREA ANCA
COROIU VLADPregatitoare B84PANDREA ANCA
MARIAN DAVIDPregatitoare B84PANDREA ANCA
BUZGUTA ALEXANDRAPregatitoare B75PANDREA ANCA
SZALKA ALESSANDROPregatitoare BParticipantPANDREA ANCA
SZALKA GIULIAPregatitoare BParticipantPANDREA ANCA

Inapoi la centrele de concurs