Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Scoala Gimnaziala Dacia
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dascal Carla I BESincelean Teodora
Farcau MateiI BESincelean Teodora
Igna BiancaI BESincelean Teodora
Lazureanu AndaI BESincelean Teodora
Mihis GiuliaI BESincelean Teodora
Pater SaraI BESincelean Teodora
Pup ArianaI BESincelean Teodora
Tocut AndreiI BESincelean Teodora
PLOESTEANU CLARAI CEHAVA FLORICA
NEGRUT ILINCAII BECHEREGI FELICIA
Baican VladIII AESimona Cobe
Cheregi StefaniaIII AESimona Cobe
Daescu Ana MariaIII AESimona Cobe
BOLDIZSAR EDUARDIII DEFLORUT MARIA
HADADE PAULIII DEFLORUT MARIA
HANES MIHAIIII DEFLORUT MARIA
HUSARU SERBANIII DEFLORUT MARIA
MLENDEA CARLAIII DEFLORUT MARIA
SZABO SARA KRISZTINAIII EELET LUCIA
VESA ALEXANDRA CRISTIANAIII EELET LUCIA
PENEA ARONIV AEFABIAN SIMONA
Cocos RalucaIV BEZlibut Diana
Constangioara EmaIV BEZlibut Diana
Curt DianaIV BEZlibut Diana
Curt LaviniaIV BEZlibut Diana
Dansa DariaIV BEZlibut Diana
Fetea VladIV BEZlibut Diana
Morozan DavidIV BEZlibut Diana
Nagy AlexandraIV BEZlibut Diana
Seres AlbertIV BEZlibut Diana
BARNA GEORGEIV DEIANCU VIORICA
DRAGOS SEBASTIANIV DEIANCU VIORICA
FAZEKAS ALEXIV DEIANCU VIORICA
HITICAS GEORGEIV DEIANCU VIORICA
LENGHEL ANTONIOIV DEIANCU VIORICA
STURZ MIRUNAIV DEIANCU VIORICA
CIORTAN BOGDANPregatitoare AECIORBA AMALIA
CRISTE PATRICIAPregatitoare AECIORBA AMALIA
DULUS MARIAPregatitoare AECIORBA AMALIA
JURCUT ALEXANDRAPregatitoare AECIORBA AMALIA
MADI MARCUSPregatitoare AECIORBA AMALIA
MAGA ALISIAPregatitoare AECIORBA AMALIA
OMUT ANDRADAPregatitoare AECIORBA AMALIA
PETRUT ANDREIPregatitoare AECIORBA AMALIA
SECARA ANAPregatitoare AECIORBA AMALIA
BOROS MIHAIPregatitoare BEPANDREA ANCA
BORZAN DARIAPregatitoare BEPANDREA ANCA
FORIZS AYANAPregatitoare BEPANDREA ANCA
HAIDUC CRISTIANPregatitoare BEPANDREA ANCA
LADESCU ANAPregatitoare BEPANDREA ANCA
PUSCAS DAVIDPregatitoare BEPANDREA ANCA
NITULESCU STEFANII BICHEREGI FELICIA
Sandor SaraIII AISimona Cobe
CIACA DRAGOSIII BINEGRUT GABRIELA
BADEA EMMAIII DIFLORUT MARIA
MLENDEA SARAIII DIFLORUT MARIA
TOIE ALEXIII DIFLORUT MARIA
Campan AyannaIII AISimona Cobe
Pruna Crina MariaIII AISimona Cobe
DARABAN ALEXIII BINEGRUT GABRIELA
LASLAU PATRIKIII BINEGRUT GABRIELA
COSMA VLADIV AIFABIAN SIMONA
STURZA MIHNEAIV AIFABIAN SIMONA
Iova CasianIV BIZlibut Diana
Madi MihaiIV BIZlibut Diana
Nagy AndreaIV BIZlibut Diana
FILDAN BIANCAIV DIIANCU VIORICA
SUTA BIANCAPregatitoare AICIORBA AMALIA
DEMIAN RALUCAPregatitoare BIPANDREA ANCA
TIGAN ANASTASIAPregatitoare BIPANDREA ANCA
COPIL PATRICKIII DIIFLORUT MARIA
PURZA RAULIII DIIFLORUT MARIA
PURZA RAULIII DIIFLORUT MARIA
POP PAULPregatitoare AIICIORBA AMALIA
CARTIS SOFIAPregatitoare BIIPANDREA ANCA
GLIGOR ANDREIIII BIINEGRUT GABRIELA
CIPLEU ANAIII DIIFLORUT MARIA
DEAC IANISIII DIIFLORUT MARIA
LUPSE DRAGOSIII DIIFLORUT MARIA
Ceghi AlissaI BIISincelean Teodora
Cheregi RaulI BIISincelean Teodora
Leucuta LucasI BIISincelean Teodora
Lukacs HannaI BIISincelean Teodora
Maniu CassianI BIISincelean Teodora
Sabau MariaI BIISincelean Teodora
Stark AntoniaI BIISincelean Teodora
Toth TiffanyI BIISincelean Teodora
MOGA BOGDANII BIICHEREGI FELICIA
SILAGHI ANDREEA STEFANIAII BIICHEREGI FELICIA
TUDUCE PATRICKII CIITOTH MIRELA
Vancea MateiIII AIISimona Cobe
FLUIERAS SONIAIII BIINEGRUT GABRIELA
GALCHIS RADUIII BIINEGRUT GABRIELA
Ardelean LucaIV BIIZlibut Diana
ABRUDAN CARLAPregatitoare AIICIORBA AMALIA
BETERINGHE LUCAPregatitoare AIICIORBA AMALIA
BICA FILIPPregatitoare AIICIORBA AMALIA
KALMAN IOANAPregatitoare AIICIORBA AMALIA
LOKOVEK ANAPregatitoare AIICIORBA AMALIA
SIMON ADELINAPregatitoare AIICIORBA AMALIA
CARLIG MAYAPregatitoare BIIPANDREA ANCA
COSMA VANESSAPregatitoare BIIPANDREA ANCA
MURESAN EDIPregatitoare BIIPANDREA ANCA
RUBINT RACZ ALEXIAPregatitoare BIIPANDREA ANCA
SERES AIANAPregatitoare BIIPANDREA ANCA
MAZILESCU MARAIII DIIIFLORUT MARIA
BUNGAU STEFANIII EIIILET LUCIA
EROS ALEXIII EIIILET LUCIA
IORDANESCU MATEIIV AIIIFABIAN SIMONA
TODAN RAULPregatitoare BIIIPANDREA ANCA
BLAGA DRAGOSII BIIICHEREGI FELICIA
OPRE VANESAIII BIIINEGRUT GABRIELA
UNGUREANU ROBERTIII BIIINEGRUT GABRIELA
FORTIS MARIAIII DIIIFLORUT MARIA
TOIA DOMINIKIII DIIIFLORUT MARIA
RADU DAVIDPregatitoare AIIICIORBA AMALIA
Mateias IoanaIII AIIISimona Cobe
FRENTIU DARIAIII DIIIFLORUT MARIA
LEUCEA MARAIII DIIIFLORUT MARIA
NAGY DAVIDIII DIIIFLORUT MARIA
MITA ALEXANDRUIII EIIILET LUCIA
BERECZKI ANDREEAIV DIIIIANCU VIORICA
POP CARINAIV DIIIIANCU VIORICA
LAZAR MADALINIII BIIINEGRUT GABRIELA
JULA MARIAIII DIIIFLORUT MARIA
PETRILA RAISAIII DIIIFLORUT MARIA
Dulus AndreiIV BIIIZlibut Diana
DUMINICA ALEXANDRUPregatitoare AIIICIORBA AMALIA
Orboi RahelaI BMSincelean Teodora
Popa DenisI BMSincelean Teodora
Sirb BiancaI BMSincelean Teodora
AXENTE IASMINAI CMHAVA FLORICA
HAVA BOGDANI CMHAVA FLORICA
IANCU RADUI CMHAVA FLORICA
BULZAN FILIPII BMCHEREGI FELICIA
CORNEA ALEXII BMCHEREGI FELICIA
DRONCA ARIANAII BMCHEREGI FELICIA
HORVATH MARAII BMCHEREGI FELICIA
MADAR CATINCA IOANAII BMCHEREGI FELICIA
BORBELY DOMINIKII CMTOTH MIRELA
Tarce DariaIII AMSimona Cobe
ELENES BOGDANIII DMFLORUT MARIA
MEZEI DARIANAIII EMLET LUCIA
Timis ElenaIV BMZlibut Diana
GANSAC ADRIANPregatitoare AMCIORBA AMALIA
VILCIUC DRAGOSPregatitoare AMCIORBA AMALIA
ZAKOVIC VLAICPregatitoare AMCIORBA AMALIA
CRISTEA VLADPregatitoare BMPANDREA ANCA
MORCAN BEAPregatitoare BMPANDREA ANCA
SZABO ALEXANDRUPregatitoare BMPANDREA ANCA

Inapoi la centrele de concurs