Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Scoala Gimnaziala Dacia
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BAICAN VLADII AECOBE SIMONA
SANDOR SARAII AECOBE SIMONA
DARABAN ALEXII BENEGRUT GABRIELA
GALCHIS RADUII BENEGRUT GABRIELA
GLIGOR ANDREIII BENEGRUT GABRIELA
POP VIVIANAII BENEGRUT GABRIELA
SONEA SERGIUII BENEGRUT GABRIELA
STEF ROXANAII BENEGRUT GABRIELA
ANDRE STEPHANIEII DEFLORUT MARIA
BADEA EMMAII DEFLORUT MARIA
BOLDIZSAR EDUARDII DEFLORUT MARIA
HANES MIHAIII DEFLORUT MARIA
MAZILESCU MARAII DEFLORUT MARIA
TOIA DOMINIKII DEFLORUT MARIA
TOIE ALEXII DEFLORUT MARIA
BUNGAU STEFANII EELET LUCIA
MEZEI DARIANAII EELET LUCIA
Ardelean LucaIII BEZlibut Diana
Bacioiu BiancaIII BEZlibut Diana
Cocos RalucaIII BEZlibut Diana
Constangioara EmaIII BEZlibut Diana
Curt DianaIII BEZlibut Diana
Curt LaviniaIII BEZlibut Diana
Dansa DariaIII BEZlibut Diana
Iova CasianIII BEZlibut Diana
Irimie AnastasiaIII BEZlibut Diana
Madi MihaiIII BEZlibut Diana
Morozan DavidIII BEZlibut Diana
Nagy AlexandraIII BEZlibut Diana
Seres AlbertIII BEZlibut Diana
Timis ElenaIII BEZlibut Diana
BARNA GEORGEIII DEIANCU VIORICA
CARAVAN MARCOIII DEIANCU VIORICA
DORGO ANDREIIII DEIANCU VIORICA
DRAGOS SEBASTIANIII DEIANCU VIORICA
FILDAN BIANCAIII DEIANCU VIORICA
FODOR RARESIII DEIANCU VIORICA
LENGHEL ANTONIOIII DEIANCU VIORICA
POP AMALIA IOANAIII DEIANCU VIORICA
POP CARINAIII DEIANCU VIORICA
STURZ MIRUNAIII DEIANCU VIORICA
CIOBAN ALEXIV AECIORBA AMALIA
VERDES DIANAIV AECIORBA AMALIA
IANC ANTONIAIV BEVIDICAN PAULA
MIHUT PAULIV BEVIDICAN PAULA
PETRUSAN ARIANIV BEVIDICAN PAULA
BAN CATINCAIV CEFEIER AURORA
HORJ AYANNAIV CEFEIER AURORA
NICOLA ALESSIAIV CIFEIER AURORA
MADAR CATINCAI BICHEREGI FELICIA
CIPLEU ANAII DIFLORUT MARIA
GAVRILUT ADRIANII EILET LUCIA
COSTA RARESIV AICIORBA AMALIA
MICUT DRAGOSIV AICIORBA AMALIA
Cighir RaulIII BIIZlibut Diana
BANICA DIANAIV BIIVIDICAN PAULA
RADOVET RALUCAI CIITOTH MIRELA
TUDUCE PATRICKI CIITOTH MIRELA
CIMPAN AYANNAII AIICOBE SIMONA
FLUIERAS SONIAII BIINEGRUT GABRIELA
LASLAU PATRIKII BIINEGRUT GABRIELA
MANICEA LUCAII BIINEGRUT GABRIELA
RETEK BOGDANII BIINEGRUT GABRIELA
TABARA MARAII BIINEGRUT GABRIELA
JURJUT BOGDANII DIIFLORUT MARIA
LUPSE DRAGOSII DIIFLORUT MARIA
SZABO SARAII EIILET LUCIA
Nagy AndreaIII BIIZlibut Diana
BARBES ALEXANDRUIV AIICIORBA AMALIA
DEBUCEAN MIHAIIV AIICIORBA AMALIA
LAZAU LUCAIV AIICIORBA AMALIA
TIRBAN DENISAIV BIIVIDICAN PAULA
ARHIP ANDREEAPregatitoare AIIBUCSA GEORGETA
BUNA VLADIMIRPregatitoare AIIBUCSA GEORGETA
FAZEKAS ALEXIII DIIIIANCU VIORICA
SACUI STEFANIV AIIICIORBA AMALIA
MARINESCU ANDREIIV CIIIFEIER AURORA
CHEREGI STEFANIAII AIIICOBE SIMONA
HUSARU SERBANII DIIIFLORUT MARIA
VESA ALEXANDRA CRISTIANAII EIIILET LUCIA
BOTAU MARIAIV BIIIVIDICAN PAULA
BACIU CRISTINAIV CIIIFEIER AURORA
POPA BOGDANI CIIITOTH MIRELA
ERDEI GIULIAII EIIILET LUCIA
BABES DORUIII DIIIIANCU VIORICA
CRET CASIANPregatitoare AIIIBUCSA GEORGETA
NEGRUT ILINCAI BMCHEREGI FELICIA
NEGRUTIU SORINAII AMCOBE SIMONA
NONEA CRISTIANII AMCOBE SIMONA
STANCIU FRANCESCAII AMCOBE SIMONA
CIOBAN DIANAII BMNEGRUT GABRIELA
DUSE MARAII BMNEGRUT GABRIELA
ERDEI RAFAELII BMNEGRUT GABRIELA
UNGUREANU ROBERTII BMNEGRUT GABRIELA
ELENES BOGDANII DMFLORUT MARIA
FORTIS MARIAII DMFLORUT MARIA
LEUCEA MARAII DMFLORUT MARIA
MATEI RARESII DMFLORUT MARIA
MLENDEA CARLAII DMFLORUT MARIA
MLENDEA SARAII DMFLORUT MARIA
PURZA RAULII DMFLORUT MARIA
EROS ALEXII EMLET LUCIA
NITA ALEXII EMLET LUCIA
HARN DARIAIV AMCIORBA AMALIA
SOTOC MIRCEAIV AMCIORBA AMALIA
SIMUT ISABELLAPregatitoare AMBUCSA GEORGETA

Inapoi la centrele de concurs