Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
FLOREA DENIS MIHAIII AEANDREESCU DENISA
BARBU VALENTINII BEMARIN CRISTINA
CHIROIU MARIAII BEMARIN CRISTINA
Dumitru DragosII BECapatina Andreea
FLORESCU ADNANAII BEMARIN CRISTINA
Moraru SaraII BECapatina Andreea
Nedelea StefanII BECapatina Andreea
Tanase Rebeca II BECapatina Andreea
Balan Mario AdrianIII AEGhimis Constanta
Dumitrescu Bianca AndreeaIII AEGhimis Constanta
Georgescu Cornelia AnastasiaIII AEGhimis Constanta
Miricescu Petrut AlexandruIII AEGhimis Constanta
Nedelcu Ionut RazvanIII AEGhimis Constanta
Relea Mario NicolaeIII AEGhimis Constanta
Stanculet BiancaIII BEBirin Veronica
TUGULAN ROBERTPregatitoare AESTERIE VIOLETA
BADOI RAZVAN ANDREIPregatitoare CESTANCU AURELIA
DRAGOMIR BIANCA MARIAPregatitoare CESTANCU AURELIA
DRUGU CRISTINA IONELAPregatitoare CESTANCU AURELIA
MILITARU COSMINPregatitoare CESTANCU AURELIA
PREDUT FLORIN ALEXANDRUPregatitoare CESTANCU AURELIA
PUSCASU PATRIKPregatitoare CESTANCU AURELIA
STOICULESCU VANESSAPregatitoare CESTANCU AURELIA
TANASIE MARIN ELISAPregatitoare CESTANCU AURELIA
VOINEA ALESSIAPregatitoare CESTANCU AURELIA
IORDACHE DENIS ANDREIII AIANDREESCU DENISA
Ciobanu CatalinaII BICapatina Andreea
PITIGOI MIHAI SEBASTIANII AIIANDREESCU DENISA
Constantinescu AlexandraII BIICapatina Andreea
Paraschiva OliviaII BIICapatina Andreea
Fluture DavidII BIIICapatina Andreea
Nicolescu Elena II BIIICapatina Andreea
BALASAN MARIO FLORINELII AIIIANDREESCU DENISA
Stirbescu Ana MariaIII BIIIBirin Veronica
Bacanaru AndrettiII BIIICapatina Andreea
TOI ALEXANDRU IOANII AMANDREESCU DENISA
TRUSCA ROBERTII BMMARIN CRISTINA
ALDEA EDUARD MIHAIPregatitoare CMSTANCU AURELIA
CALIN ALEXANDRU CRISTIANPregatitoare CMSTANCU AURELIA
CHEROIU MAYA CRISTINAPregatitoare CMSTANCU AURELIA
GHENEA GEANI VALENTINPregatitoare CMSTANCU AURELIA
IONITA MARIAN ALEXANDRUPregatitoare CMSTANCU AURELIA
MATEESCU ALEXIAPregatitoare CMSTANCU AURELIA
PATRU ALEXANDRA ELENAPregatitoare CMSTANCU AURELIA
TITIRIGA LAURA ANDREEAPregatitoare CMSTANCU AURELIA

Inapoi la centrele de concurs